Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30275
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Bardzo pozytywne wiadomości :) Mądra kochana sunieczka ! Zostaje sama, przestaje się bać, dociera się z kocurkiem! Świat bywa piękny :)
  2. Jest już wątek Flipperka - to fajnie :) Wielki dzień coraz bliżej :) Przy okazji zapytam, czy ktoś z Warszawy ma pożyczyć kontenerek, do którego Flipperek mógłby się spokojnie zmieścić? Mój jest za mały :( A przy takiej podróży lepiej byłoby źeby sobie siedział w kontenerku, bo będę jechać sama.
  3. Oczy mam jakieś mokre.. ;)
  4. Jej, ale się fajnie czyta :) Erguś znowu potwierdził swoją mądrość, swój dobry charakter, ba! rzekłabym, że niesamowitość! :D On tak wszystko rozumie w lot, tak się szybko uczy, że brak słów. Jak dobrze, że ma własnego ludzia do kochania (choć pewnie tęskni za Murką). Ale możliwość spania w łóżku z panią to prawdziwy raj, no nie Ergusiu? Ty, który kiedyś spałeś przed budą w błocie lub na śniegu, na mrozie lub w spiekocie słońca...
  5. Ewo, wszystkie powyższe wpisy o Tobie to szczera prawda. Tak właściwie gdyby nie Twoje wrażliwe na krzywdę i szeroko otwarte oczy, o Ergo nikt by się nie dowiedział, a on biedak pewnie by już nie żył. Więcej takich ludzi, jak Ty i świat byłby dużo znośniejszy do życia.
  6. Dobrze, że spokojnie dochodzi do siebie. Należy jej się wszystko, co najlepsze.
  7. Ciepła kocykowa budka, ciepłe posiłki - Jędrusiu trafiłeś z pola prosto do raju :)
  8. Jest przeurocza :) Jak dobrze, że dobra dusza dorris nie pozwoliła jej zamarznąć
  9. Piękne pomysły masz Mureczko, żeby oswajać Dolarka :) Mam nadzieję, że już coraz bliżej mu do normalności, którą kiedyś jakiś palant zniszczył. Trzymajcie się dzielnie :)
  10. Tak się cieszę! To naprawdę słodki i mądry pies. Tyle lat na łańcuchu, a proszę jaki kulturalny i miejski pies się okazuje :)))
  11. Gorące głaski zatem dla Miłeczki cudnej. Niech te mroziska idą precz jak najszybciej! Jak słucham statystyk ile ludzi zamarzło, od razu mam myśl: "ale ile zwierząt zamarzło - to już nikogo nie obchodzi :("..
  12. No i znowu oczekiwanie - oby tym razem już to ostateczne i najlepsze do suńki :) :) :) Wielkie kciuki!!!
  13. Z jednym tylko się nie mogę zgodzić Murko - Erguś był u Was 2 lata, a nie 3... chyba, że z moją pamięcią jest już całkiem źle :D :D
  14. No proszę - jaki fan jazdy samochodowej :)))) A ileśmy się z nim naszarpały z Agą próbując go pierwszy raz wsadzić do samochodu - to wie tylko nasza trójka ;) Cieszę się bardzo bardzo, że Ergo tak się zmienił i takiego domu doczekał. Nie wierzyłam już, że jeszcze jakis człowiek na wyłączność jest mu pisany :) Cuda cuda na początku roku! To musi być świetny rok!
  15. płaczę ze szczęścia i świętuję już od kliku godzin :) Cała moja rodzina się cieszy, bo Ergo jest jednym z tych psów, którego ratunek był wyjątkowo niełatwy a adopcja wydawała się właściwie niemożliwa przy jego stanie zdrowia. Pani Ergusia zasługuje na wielki szacunek i ukłony :) I życzę im obojgu wielu lat szczęścia! Aga - jesteś autorką niesamowitego zakończenia historii Ergusia :) <3 <3 <3 Murkowie to czarodzieje przemiany Ergusia :) <3 <3 <3
  16. Wszyscy normalni ludzie mam nadzieję, że czują tak jak my. Najbardziej wkurza mnie stwierdzenie typu "świat już taki jest" lub "sam jeden nie będę świata zmieniał".. A ile istnień udało się uratować dzięki ludziom, którzy jednak chcą ten świat zmieniać.. Lisia i inne psiaki mogą to poświadczyć :)
  17. Ależ się nim opiekujesz Mortes! Brak mi słów. Jak dobrze, że nie mieszka już na tym pustym polu tylko w takiej fajnej budce i ma ciepłe jedzonko :)
×
×
  • Create New...