-
Posts
30275 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Malinka juz jest po operacji, została adoptowana.
agat21 replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Oczy mam jakieś mokre.. ;) -
Jej, ale się fajnie czyta :) Erguś znowu potwierdził swoją mądrość, swój dobry charakter, ba! rzekłabym, że niesamowitość! :D On tak wszystko rozumie w lot, tak się szybko uczy, że brak słów. Jak dobrze, że ma własnego ludzia do kochania (choć pewnie tęskni za Murką). Ale możliwość spania w łóżku z panią to prawdziwy raj, no nie Ergusiu? Ty, który kiedyś spałeś przed budą w błocie lub na śniegu, na mrozie lub w spiekocie słońca...
-
Sasanko- Lenka opuściła Radysy:) MA DS w Katowicach :) trzymajmy kciuki
agat21 replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
No to żeby się udało!! :) :) -
Terierowaty Tobiś z Radys zamieszkał z Panią, Panem i Sabą :).
agat21 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Zapisuję wątek, wrócę tu. -
Ciepła kocykowa budka, ciepłe posiłki - Jędrusiu trafiłeś z pola prosto do raju :)
-
Malinka juz jest po operacji, została adoptowana.
agat21 replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Jest przeurocza :) Jak dobrze, że dobra dusza dorris nie pozwoliła jej zamarznąć -
Sasanko- Lenka opuściła Radysy:) MA DS w Katowicach :) trzymajmy kciuki
agat21 replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
No i znowu oczekiwanie - oby tym razem już to ostateczne i najlepsze do suńki :) :) :) Wielkie kciuki!!! -
No proszę - jaki fan jazdy samochodowej :)))) A ileśmy się z nim naszarpały z Agą próbując go pierwszy raz wsadzić do samochodu - to wie tylko nasza trójka ;) Cieszę się bardzo bardzo, że Ergo tak się zmienił i takiego domu doczekał. Nie wierzyłam już, że jeszcze jakis człowiek na wyłączność jest mu pisany :) Cuda cuda na początku roku! To musi być świetny rok!
-
płaczę ze szczęścia i świętuję już od kliku godzin :) Cała moja rodzina się cieszy, bo Ergo jest jednym z tych psów, którego ratunek był wyjątkowo niełatwy a adopcja wydawała się właściwie niemożliwa przy jego stanie zdrowia. Pani Ergusia zasługuje na wielki szacunek i ukłony :) I życzę im obojgu wielu lat szczęścia! Aga - jesteś autorką niesamowitego zakończenia historii Ergusia :) <3 <3 <3 Murkowie to czarodzieje przemiany Ergusia :) <3 <3 <3
-
Ależ się nim opiekujesz Mortes! Brak mi słów. Jak dobrze, że nie mieszka już na tym pustym polu tylko w takiej fajnej budce i ma ciepłe jedzonko :)