-
Posts
30276 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Sasanko- Lenka opuściła Radysy:) MA DS w Katowicach :) trzymajmy kciuki
agat21 replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Pięknie się dzieje u Lenki :) Ludzie fajni się trafili, a ona i świętowanie i jazda samochodem i działka - no fiu fiuuu! Pozazdraszczać ;) -
Nie mogę się napatrzeć na niego i jego szczęście :)
-
~ Przeleciał przez płot, szczeniak Maniuś wylądował u nas w bdt....
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Piękne życzenia od elika. Przyłączam się, a Mańkowi pięknych świąt we własnym domu :))) Pozdrowienia serdeczne i świąteczne :) -
Ale fajna wigilia u Alfy ;) Wszystkiego serdecznego i świątecznego dla Wspaniałych Dogomaniaczek i Dogomaniaków, a dla Jędrusia czarownego czasu oswajania się z najlepszym Człowiekiem, jakiego tylko mógł spotkać :)
-
Bibi za TM [*] Bibi -Duszka ma już swój domek!! Zostaje na zawsze u kajtek!!! Bibi vel Duszka już nie zamarza w schronisku, od 6.12.2016 r wygrzewa się w cudownym DT u kajtek!!!Zamarza w schronisku! Pomocy ! Malutka czarna suczka błaga o pomoc!!
agat21 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Piękne zdjęcia maleńkiej BiBiDusi ;) Widać, że bardzo już się przywiązała do kajtek - wzrok psinki mówi wszystko :) Z okazji świąt zyczę wszystkim, aby takich dobrych chwil było jak najwięcej. Uściski serdeczne! -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
agat21 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Zdrowia i spokoju w święta i dużo dobrych życzliwych ludzi wokół, bo zwierzydełka wszystkie są dobre i życzliwe :) -
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Ciepełka w sercu i dobrych życzliwych ludzi wokół, bo zwierzaki to i tak życzliwe :) -
Biedny psiak. Co on musiał przeżyć do tej pory skoro stał się tak zobojętniały :( To strasznie smutne, ale wierzę, że pies odzyska wiarę w świat u Murki, i będzie jeszcze fajnym kontaktowym stworzeniem. W tym miesiącu już nie dam rady, ale w następnym płacąc kasę na Ergo, który jest też u Murki, dorzucę grosz dla Donalda. Dobrych świąt kochane! Oby upłynęły mimo wszystko w dobrej i ciepłej atmosferze, i oby udało się w nowym roku uratować jak najwięcej czworonożnych braci :)
-
Sasanko- Lenka opuściła Radysy:) MA DS w Katowicach :) trzymajmy kciuki
agat21 replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Jej!!! Ale wieści! :) :) :) Jak się cieszę !! Lenko vel Sasanko - oby te święta były dla ciebie początkiem życia we własnym i kochającym domu. Dla nowych ludzi Lenki same serdeczności przesyłam i zyczę im, żeby w Lence mieli zawsze wiernego i oddanego członka rodziny. Może te święta dzięki takim wieściom nie będą złe.. -
Brak słów podziwu za to, co zrobiłyście dla psów. To heroizm najprawdziwszy. Na Waszym tle złodziejstwo tej kreatury, która ukradła sieci Jamorowi wyjątkowo obrzydliwe. Tak bardzo żal, że Rudy został. A jednocześnie radość, że dwa psiule uratowane już :) Konto już puste w tym miesiącu, ale jeszcze postaram się na czymś innym zaoszczędzić i kapnąć chociaż grosik dla psiaków.