-
Posts
30276 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Bibi za TM [*] Bibi -Duszka ma już swój domek!! Zostaje na zawsze u kajtek!!! Bibi vel Duszka już nie zamarza w schronisku, od 6.12.2016 r wygrzewa się w cudownym DT u kajtek!!!Zamarza w schronisku! Pomocy ! Malutka czarna suczka błaga o pomoc!!
agat21 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Wielkie kciuki za maleńką suńkę :) Oby dobrze zniosła zabieg. -
Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).
agat21 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Jak może nie interesować?! Szronik też musi wyjść ze schronu :) I to niedługo. Jak my go nie wyciągnięmy, to chyba marne ma szanse na dom - jest taki niepozorny, że chyba nie zwróci niczyjej uwagi (poza dogomaniaczkami oczywiście ;)) -
Przybiły mnie wiesci o "agresywnym" psie. :( Co teraz z nim tam będzie? Czy oprócz Murkowego wchodzi w grę inny hotel? Nie wszystkie biorą duże psy :( Pewnie dlatego Jo pomyślała o Jamorze. Czy jakiś inny przychodzi Wam do głowy?
-
Uratowaliśmy je razem. Perełka i Śnieżka adoptowane..
agat21 replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Poproszę numer konta, prześlę jednorazowo kasę, a miesięcznie od lutego 30 zł dla suniek będę przesyłać. -
O rany, jednak dobre wieści też są!!! :)) hurra! Jak dobrze, że chociaż owczareczki już opuszczają schron :))
-
Podczytuję i na razie serce mi pęka, że nie mogę pomóc dopóki się nie wyleczę. Mam kłopoty z błędnikiem z powodu zapalenia uszu i nie mogę udawać się w podróże samochodem - szlag by to trafił, że akurat teraz :( Tyle psów czeka, szkoda, że tak mało osób na dogo pomaga teraz z transportem, i to za jakąś rozsądną kasę albo i za darmo :(
-
Rozpieszczony młodzieniec się robi :)
-
On jest tak piękny, że nie wypowiedzieć :) Chyba mnóstwo ludzi się zakocha ;)
-
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Czyli Figunia zmieniła rodzinę? :)