Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30276
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Jak może nie interesować?! Szronik też musi wyjść ze schronu :) I to niedługo. Jak my go nie wyciągnięmy, to chyba marne ma szanse na dom - jest taki niepozorny, że chyba nie zwróci niczyjej uwagi (poza dogomaniaczkami oczywiście ;))
  2. Przybiły mnie wiesci o "agresywnym" psie. :( Co teraz z nim tam będzie? Czy oprócz Murkowego wchodzi w grę inny hotel? Nie wszystkie biorą duże psy :( Pewnie dlatego Jo pomyślała o Jamorze. Czy jakiś inny przychodzi Wam do głowy?
  3. Już tylko godziny. Gdyby ona wiedziała, gdyby można było jakoś psu wytłumaczyć, że to ostatnie chwile podłego życia, żeby zebrał siły..
  4. Poproszę numer konta, prześlę jednorazowo kasę, a miesięcznie od lutego 30 zł dla suniek będę przesyłać.
  5. O rany, jednak dobre wieści też są!!! :)) hurra! Jak dobrze, że chociaż owczareczki już opuszczają schron :))
  6. Moja strusiowa deklaracja przechodzi na Fosterka jakby co :)
  7. Podczytuję i na razie serce mi pęka, że nie mogę pomóc dopóki się nie wyleczę. Mam kłopoty z błędnikiem z powodu zapalenia uszu i nie mogę udawać się w podróże samochodem - szlag by to trafił, że akurat teraz :( Tyle psów czeka, szkoda, że tak mało osób na dogo pomaga teraz z transportem, i to za jakąś rozsądną kasę albo i za darmo :(
  8. Rozpieszczony młodzieniec się robi :)
  9. Zgłaszam się i ja. Na razie wpłacę 30 zł jednorazowo, a potem mam nadzieję, że uda się coś bardziej systematycznie, liczę jeszcze na kolejne psiaczki, że pojadą do domów stałych :)
  10. Bidulka, jeszcze ciąża urojona się trafiła :( Dobrze, że udało się ją zabrać, w Radysach jak nic zostałaby zagryziona :(
  11. On jest tak piękny, że nie wypowiedzieć :) Chyba mnóstwo ludzi się zakocha ;)
  12. Czyli Figunia zmieniła rodzinę? :)
  13. A Nuteczka jest śliczna i cieszę się, że dobra dla niej passa trwa i sterylka przebiegła bez problemów :)
  14. W ślad za mdk też bardzo proszę o pomoc dla grupy cudownych ludzi walczących o wyjątkowe miejsce dla zwierząt, walczących o ich jutro w normalnym miejscu, a nie w mordowni. Czekają na nasze wsparcie
  15. Ja też serdecznie w ślad za mdk zapraszam na bazarki na rzecz zwierząt z Buku - wspaniali ludzie walczą tam o wspaniałe miejsce dla zwierząt. Żeby zwierzaki na trafiły do mordowni. Pomóżmy!
×
×
  • Create New...