Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Na pewno Śnieżka potrzebuje więcej czasu po sterylce aborcyjnej, żeby dojść do siebie - to jednak poważna opercja. Rana może ją bardzo boleć :( Na pewno trzeba dac jej czas i spokój. Najważniejsze, że się wybudziła, a jak z apetytem? Je już coś? Dobrze, że ma przy sobie Perłę - to na pewno dobrze na nią działa :) Doris, wysłałam Ci w weekend przelew, powinien dzisiaj dojść.
  2. Niesamowicie się czyta ten wątek. Ciekawe co powie behawiorystka. Chociaż to, co do tej pory osiągneliście, to mistrzostwo świata już :)
  3. Chłopak będzie mógł przebierać w domach, więc pewnie następne telefony to kwestia krótkiego czasu
  4. Jak mamusia z córcią? Wybudziła się już Śnieżynka do końcu? W porządku?
  5. Bardzo mi się podoba Twoja filozofia, to postawa życiowa, która nie jest łatwa, ale jest bardzo "uczłowieczająca". Takich ludzi szanuję bardzo.
  6. Tak się cieszę, że sunia już w domu (nawet jeśli tymczasowym) Najgorsze już za nią :)) Jeśli już wącha, jest ciekawa, je - to pewnie w ogóle żadna aklimatyzacja nie będzie miała miejsca - psina już się czuje dobrze i bezpiecznie :) hurra!
  7. Dobre wieści, takie się zawsze czyta ze wzruszeniem :)
  8. Cudne zdjęcie Poli :) Fajnie, że u niej wszystko dobrze.
  9. Wielka radość, że sunia już na progu nowego życia :) Kolejna bida uratowana :)))
  10. Przepraszam za niedopatrzenie, mea culpa :) A więc jesteś jeszcze bardziej niesamowita, niż napisałam !!! :)
  11. Doris - brawo brawo brawo i najszczersze wyrazy podziwu i szacunku :) Jesteś niesamowitą osobą. Uratowałaś dwie suczynki, zgromadziłaś wokół siebie dobrych ludzi, którzy Ci pomogli :) Zdjęcia sunieczek rozczulające bardzo :) Wreszcie bezpieczne :)
  12. No to by się zgadzało z opisem Kitki. Kotożbik - piękne :) Podeślij proszę, chętnie poczytam Dobrej nocy teraz, spokojnej.
  13. Kitka to był burasek z białymi skarpetkami i żabocikiem. Elegancka była. Chciałam właśnie wstawić jej zdjęcie z telefonu, ale nie powiodło się..
  14. Tak, to bratnie dusze - na pewno :) Ja takie koty kocham najbardziej, chociaż wszystkie kocham. A teraz życzę zdrowia Wampirkowi, niech Ci będzie pociechą w trudnych chwilach
  15. Cudne wieści o Mambie. A ja nie mam numeru konta dla suniek :)
  16. Poproszę numet konta - zaraz na początku lutego dorzucę grosz na kastrację trzydziestokilogramowego pieseczka :)
  17. Joanko, dawno mnie nie było na wątku, mea culpa. A jak weszłam, to takie smutne wieści :( Bardzo Ci współczuję, bardzo. Twoja Misia była taka, jak moja Kitka. Ten sam charakter, niezłomność, niezależność, odwaga- i też raczysko :( Ale może teraz razem siedzą sobie na skraju tęczy i gadają, jak najlepsze kumpele?
  18. Jak będzie wiadomo, czy jest gdzieś miejsce dla Szronika, będziemy wiedzieć na czym stoimy
  19. No to w tej sytuacji przepraszam, że zrobiłam zamieszanie, to już rzeczywiście za późno, żeby odkręcać.
×
×
  • Create New...