Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30292
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Kilka ładnych tygodni temu przesłałam do kiyoshi zdjęcia i opisy fajnych owocowych pachnących maseczek do twarzy, książki, która niedawno była dość chętnie kupowana w księgarniach z korespondencją Szymborskiej i Filipowicza oraz masażera do głowy. Kiyoshi miała zrobić bazarek, ale do tej pory jej się nie udało - zapytam ją czy nadal go planuje, może by fanty poszły dla Abi, jeśli kiyoshi nie zrobi bazarku w najbliższej przyszłości? Szkoda, żeby leżały i czekały, może się sprzedadzą, a Abi kasa potrzebna na już..
  2. Jestem na zaproszenie, jak się sytuacja wyjaśni co do miejsca pobytu maluszka wspomogę hotelowanie lub transport. Biedak, aż się płakać chce.
  3. Gratulacje Istar!!! <3 Wracaj szybko do formy, mam nadzieję, że nie boli Cię po tej cesarce.
  4. Piękna sunia, chociaż wychudzona i smutna. Oby teraz zaznała już wszystkiego co dobre. Ona i jej dzieci.
  5. Szkoda Iryska, ale w sumie to strata tych ludzi. Mija ich życiowa szansa na wspaniałego psiaczka!
  6. Wspaniała psinka! Radość na czterech łapkach :)
  7. ŚTOZ jest w likwidacji - na razie konto działa, ale nie zbieramy 1%, bo nie wiadomo, kiedy proces likwidacyjny się zakonczy. 1% teraz przekazujemy dla naszych psiaków kaliszaków poprzez Fundację Ostatnia Szansa Dzięki! jakiś specjalny dopisek? "Psiaki kaliszaki"?
  8. Słoneczne głaski dla Miłeczki, niech korzysta z pogody i wygrzewa starsze kosteczki :) Mimo, że nie ma domu, jestem szczęśliwa, że jest u Murków. To pewnie najlepsza sytuacja, jaką miała w życiu.
  9. Jest jakiś nowy KRS? Ja czasem puszczam kasę na "Zwierzaka", czy te pieniądze nie trafiają do Was? Proszę o aktualne dane w takim razie
  10. Nie mam wątpliwošci, że maleńka skradnie za niedługo jakieś serducho ;)
  11. Dobrze kombinujesz Bogusiu, wizyta z psem sporo może dodatkowo wyjaśnić.
  12. Przyznam się, że w stosunku do takich ludzi właśnie na tę przewrotność liczę...
  13. I nie chciałaś skorzystać z tak "kuszącej" propozycji? ;) Jechać i se sprawdzać warunki? :D
  14. No podgląd będzie.. Wspólny spacer umówiony.. ;)
  15. Żal chwyta za gardło.. Moja sunia odeszła na raka kości. Biedny Gucio. I jego "człowiek" też go zawiódł..
  16. Gabi, uczul jeszcze raz tylko ich na to, żeby psiak miał adresówkę i dwie smycze na początku
×
×
  • Create New...