Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30290
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Nie ustanę w poszukiwaniach domu dla Tinka. Wierzę, że w końcu komuś wpadnie w oko i serce :) Nie może bidak siedzieć w kojcu ze starym makowcem! A swoją drogą to mnie nie dziwi, że ktoś postanowił być tak "wspaniałomyślny" i dać psu stare żarcie, które może mu tylko zaszkodzić. Wiecie jakie tony starego chleba walają się w stawach w parku Moczydło i na brzegach?? Kupiło się na święta jak zwykle za dużo, a potem "wspaniały" uczynek - stare syfy wyrzuca się kaczkom i gołębiom, bo to przecież świetne śmietniki, nie? I jakie dobre serce w ten sposób się obajwia! Mimo, że na brzegu stawu stoi tablica z wytłuszczonym napisem, że chleb bardzo szkodzi ptakom, ludzie potrafią stać naprzeciw tej tablicy i sypać ten swój syfiasty chleb do stawu. Nie liczę już kłótni, jakie miałam z takim idiotami. Chyba zacznę dzwonić do straży miejsckiej - nich coś pożytecznego też zrobią zamiast wlepiać mandaty za brak smyczy u psa.
  2. Tak, wiem, że Abi jest z Zamościa, ale oprócz suń z Zamościa ostatnio też kibicuję suniom z Radys, których też sporo opuszcza schron - i stąd pomyłki :) Ludzie chyba nie chcą wiedzieć, jak jest w schronach, żebyście wiedziały ile razy słyszałam, że ktoś to by nawet pojechał do schronu i wziął stamtąd psiaka zamiast kupować, ale jest za "wrażliwy" (!!!) No i w tym momencie trafia mnie szlag i przestaję być miła
  3. Oj, przepraszam b-b, że się pomyliłam! Tyle suń ostatnio z Radys wyjechało, że mam lekki zawrót głowy :) Wybacz kochana.
  4. Kochana mordeczka, jak dobrze, że ją postanowiłaś zabrać Onaa! Nikt jej do tej pory nie dał szansy, a to pewnie super suńka, i bardzo szybko się o tym przekonamy :))
  5. Nie mam jak pomóc z dt :( Znowu mam wyjazdy kilkudniowe :( Jedyne co mogę zrobić, to podesłać grosz na leczenie Zuzi lub szczeniorków. Basiu, przypomnij mi numer konta
  6. Poobserwuje poobserwuje i dojdzie na pewno do wniosku, że nie ma co się już bać :)
  7. Tak, to na pewno opiekuńcze serduszko chodzące na czterech łapkach, a nie sęp na jedzenie :)
  8. Psychopata nie jest chory psychicznie, ma pełną świadomość tego, co robi. Pytanie tylko czy ktoś zrobi jej badania skrzywienia osobowości w kierunku psychopatii? Myślę, że ogromne nagłośnienie sprawy i poruszenie wśród ludzi, jakie sprawa wywołała, jednak zrobi swoje i nie uda się babsku wybronić.
  9. No to powoli się zbiera kasa na początek drogi malutkiej :)
  10. Nie opisałam odpowiednio wpłaty - Agata S to ja :)
  11. Stałej nie dam, bo dopiero co dla kolejnych psiaków się zadeklarowałam, ale jutro poślę 50 złociszy, może ktoś na początek dla sunieczki jeszcze pomoże, żeby ją zabrać???
  12. No to mogę już napisać: w zeszłym tygodniu z moją znajomą zrobiłyśmy "akcję" dla Tinka wysyłając jego zdjęcia pewnym jej znajomym, którym odszedł ukochany piesek. Miałyśmy nadzieję, że Tinek zajmie jego miejsce. Przez święta państwo mieli się zastanowić. Niestety okazało się, że jeszcze nie są gotowi na kolejnego zwierza :( Tak mi smutno, myślałam, że to już kwestia dni, żeby Tinuś opuścił kojec, nawet grzałam samochód, żeby tych ludzi w weekend przywieźć na zapoznanie z Tinkiem... no i doopa :(
×
×
  • Create New...