Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30289
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. A miało być tak pięknie.. I co? Nie da się, nie da! No to pisz nam, jak już będzie wiadomo "kto zacz"
  2. Prześliczna! <3 <3 <3 Myślé, że domy będą się o nią zabijać! •••}
  3. Nauczyła się funkcjonować najlepiej jak mogła, aby przetrwać w schronie :( Pewnie potrzeba jej dużo czasu, żeby nauczyła się innych zachowań :( Może od razu warto podpytać jakiegoś behawiorystę, żeby nie tracić czasu i żeby w nowym miejscu te zachowania ze schronu jej się nie utrwaliły?
  4. Hurrraaa! Jaka dobra wiadomość :) Będzie Tinuś miał dom :)
  5. Tak strasznie żal takich skrzywdzonych psiaków :( A czy coś bidusia w ogóle je, pije?
  6. Oj, tam chyba wielki problem z dogomaniakami z dogo :( Jechałyśmy ratować Ergo pod Tarnów pokonując kilkaset kilometrów, bo tam nie było nikogo, żeby chociaż podjechać i sprawdzić czy pies żyje :( Rzeczywiście pewnie pozostaje szukać na fb
  7. Też się nie dziwię, że po tylu latach życia na ulicy został domatorem. Kochany Misiulek :)
  8. Ale cudne zdjęcia Caniska :)) A sesja czesania po brzuchu to już czysta poezja! Żeby mój gałgan tak lubił czesanie! A Hania to chyba wcale nie musi myć twarzy przy takiej asyście higienistów ;))
  9. Ale Ty nie byłaś w schronie, widać Mufcia ma inne preferencje :)
  10. I pan jednak nie przyjechał? To trzymam mocno kciuki za jutro! Za dobre fluidy między Gracją a panią :)
  11. Cóż się dziwić, że po siedzeniu w schronie psina świata ciekawa :)
  12. Wszystkie psiule na zdjęciu superaśne :) Obok Dieselka jest Ralfik i kto jeszcze?
  13. Ja też przyłączam się do pytania o samopoczucie Tobisia.
  14. Mam tak samo od wczoraj :( Ale fotorelacja wspaniała! Gregory pięknie i gwiazdorsko się zaprezentował :)
  15. Cudny pychol! :) i kciuki za jutro! :)))
  16. Nie ustanę w poszukiwaniach domu dla Tinka. Wierzę, że w końcu komuś wpadnie w oko i serce :) Nie może bidak siedzieć w kojcu ze starym makowcem! A swoją drogą to mnie nie dziwi, że ktoś postanowił być tak "wspaniałomyślny" i dać psu stare żarcie, które może mu tylko zaszkodzić. Wiecie jakie tony starego chleba walają się w stawach w parku Moczydło i na brzegach?? Kupiło się na święta jak zwykle za dużo, a potem "wspaniały" uczynek - stare syfy wyrzuca się kaczkom i gołębiom, bo to przecież świetne śmietniki, nie? I jakie dobre serce w ten sposób się obajwia! Mimo, że na brzegu stawu stoi tablica z wytłuszczonym napisem, że chleb bardzo szkodzi ptakom, ludzie potrafią stać naprzeciw tej tablicy i sypać ten swój syfiasty chleb do stawu. Nie liczę już kłótni, jakie miałam z takim idiotami. Chyba zacznę dzwonić do straży miejsckiej - nich coś pożytecznego też zrobią zamiast wlepiać mandaty za brak smyczy u psa.
×
×
  • Create New...