Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30290
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. O Boziu, aż mnie zmroziło. Ona miała super wielkiego kleszcza na szyi, którego nie dała sobie nawet wyjąć, nawet gdy trzymaliśmy ją w dwie osoby, on gdzieś odpadł albo na spacerze, albo w domu i rano znalazłam jakiegoś małego kleszcza na nosku mojego Figara :((
  2. Ktoś mógł tego szczeniaka tam wrzucić przez ogrodzenie, żeby się pozbyć. Koniecznie zawiadom miejscową straż miejską i organizację prozwierzęcą dopilnuj, żeby tam rzeczywiście zrobili interwencję i nie zlekceważyli tematu.
  3. Szlag człowieka trafia, co za kanalie żyją na tym świecie, z największej krzywdy potrafią zrobić sobie biznes.
  4. Pierwszy psiak, któremu się pomogło szczególnie zostaje w pamięci, zwłaszcza jeśli nie był to rozkoszny szczeniak, a dojrzała sunia.. Lisia na pewno też Cię wspomina hasając po łąkach za Tęczowym Mostem. Dałaś jej nowe życie, choć na trochę. A ta druga sunia na pewno też ma się dobrze u takich dobrych ludzi..
  5. U mnie też dużo piła, mam nadzieję, że to tylko wina upałów i stresu..
  6. Aleś szybko się uwinęła z wątkiem suńki :) Fajnie. Towarzyski stworek już zaaklimatyzował się w pełni?
  7. Canisek jest wyjątkowy, choć długo czeka, wierzę, że ktoś równie wyjątkowy jak on go dostrzeże :)
  8. U nas na osiedlu też od tygodnia kwitną lipy, tylko patrzeć jak za chwilę spadną pierwsze mirabelki :O
  9. O rany, czyli jak je, to nie może oddychać :( Biedak. Miał pewnie wyjątkowo niedożywioną lub chorą mamę i dlatego wadliwie się wykształcił jako embrion.
  10. Zdrowia i powrotu do pełnej sprawności życzę! I głaski dla całego fajnego stada :)
  11. Kurczę, może miły pan sam by zamieszkał w ciepłej budzie? Skąd tyle głupich stereotypów u ludzi??? Że pies musi mieszkać w budzie, a nie w domu.. wrrr
  12. Bidulki :( Boziu, jak tu pomóc tylu biedom? :( Podeślę ich zdjęcia koleżance, która kiedyś szukała dla znajomych psiny po odejściu ich psiaka. Wtedy się nie udało ich przekonać, że to już czas, może teraz się uda?? Kiyoshi, czy możesz mi przesłać ich zdjęcia WhatsAppem? Byłabym "dźwięczna" :)
  13. Bardzo trudna decyzja :( Trzeba na pewno jeszcze się poradzić kolejnego dobrego lekarza. Gucio wygląda na szczęśliwego, ile lat żyje z tą deformacją? Jakie są rokowania na przyszłość?
  14. Tylko płakać się chce nad takim strasznym światem, który przyniósł tyle cierpienia niewinnemu stworzeniu. Bądź biedaku szczęśliwy w innym lepszym świecie.
×
×
  • Create New...