Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30289
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Piękna sunia, chociaż wychudzona i smutna. Oby teraz zaznała już wszystkiego co dobre. Ona i jej dzieci.
  2. Szkoda Iryska, ale w sumie to strata tych ludzi. Mija ich życiowa szansa na wspaniałego psiaczka!
  3. Wspaniała psinka! Radość na czterech łapkach :)
  4. ŚTOZ jest w likwidacji - na razie konto działa, ale nie zbieramy 1%, bo nie wiadomo, kiedy proces likwidacyjny się zakonczy. 1% teraz przekazujemy dla naszych psiaków kaliszaków poprzez Fundację Ostatnia Szansa Dzięki! jakiś specjalny dopisek? "Psiaki kaliszaki"?
  5. Słoneczne głaski dla Miłeczki, niech korzysta z pogody i wygrzewa starsze kosteczki :) Mimo, że nie ma domu, jestem szczęśliwa, że jest u Murków. To pewnie najlepsza sytuacja, jaką miała w życiu.
  6. Jest jakiś nowy KRS? Ja czasem puszczam kasę na "Zwierzaka", czy te pieniądze nie trafiają do Was? Proszę o aktualne dane w takim razie
  7. Nie mam wątpliwošci, że maleńka skradnie za niedługo jakieś serducho ;)
  8. Dobrze kombinujesz Bogusiu, wizyta z psem sporo może dodatkowo wyjaśnić.
  9. Przyznam się, że w stosunku do takich ludzi właśnie na tę przewrotność liczę...
  10. I nie chciałaś skorzystać z tak "kuszącej" propozycji? ;) Jechać i se sprawdzać warunki? :D
  11. No podgląd będzie.. Wspólny spacer umówiony.. ;)
  12. Żal chwyta za gardło.. Moja sunia odeszła na raka kości. Biedny Gucio. I jego "człowiek" też go zawiódł..
  13. Gabi, uczul jeszcze raz tylko ich na to, żeby psiak miał adresówkę i dwie smycze na początku
  14. Na wakacje Tofik albo pojedzie z nimi, albo zostanie z rodzicami w domu z ogrodem. Będzie miał długie spacery, żeby się wyszaleć, jeśli źle zareaguje na inne psy na osiedlu będą konsultacje z behawiorystką i kurs w pobliskiej szkole dla psów :)
  15. Po adopcji Tofika jesteśmy umówieni na wspólny spacer :) Są gotowi na wszelkie problemy, jakie mogą się pojawić. Dadzą Tofikowi czas, cierpliwość i opiekę. Wiedzą, że to tak, jak z człowiekiem zagubionym w nowej nieznanej sytuacji.
  16. Wiadomo :) Właśnie wróciłam do domu. Państwo bardzo fajni, serdeczni, otwarci. Wydają się być rozsądni i zorientowani w psiej tematyce całkiem nieźle. Gadaliśmy godzinę. Tymczasowali już 2 psiaki po przejściach, są wrażliwi na potrzeby psiaków. Mają znajomą behawiorystkę. Nie jestem w stanie teraz tu wszystkiego napisać, napiszę krótko: myślę, że Tofik będzie z nimi szczęśliwy :) W sobotę chcą po niego jechać :)
×
×
  • Create New...