-
Posts
30289 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Psy i koty z Buku - mają już nowe schronisko. Nam pozostał dług.
agat21 replied to supergoga's topic in Schroniska
Piękna sunia, chociaż wychudzona i smutna. Oby teraz zaznała już wszystkiego co dobre. Ona i jej dzieci. -
Tofik zostaje w DS. Pani Patrycja nie jest w stanie się z nim rozstać.
agat21 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Hurra! Poznali się i pokochali? ;) -
Przyznam się, że w stosunku do takich ludzi właśnie na tę przewrotność liczę...
-
Tofik zostaje w DS. Pani Patrycja nie jest w stanie się z nim rozstać.
agat21 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
No podgląd będzie.. Wspólny spacer umówiony.. ;) -
Żal chwyta za gardło.. Moja sunia odeszła na raka kości. Biedny Gucio. I jego "człowiek" też go zawiódł..
-
Tofik zostaje w DS. Pani Patrycja nie jest w stanie się z nim rozstać.
agat21 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Gabi, uczul jeszcze raz tylko ich na to, żeby psiak miał adresówkę i dwie smycze na początku -
Tofik zostaje w DS. Pani Patrycja nie jest w stanie się z nim rozstać.
agat21 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Na wakacje Tofik albo pojedzie z nimi, albo zostanie z rodzicami w domu z ogrodem. Będzie miał długie spacery, żeby się wyszaleć, jeśli źle zareaguje na inne psy na osiedlu będą konsultacje z behawiorystką i kurs w pobliskiej szkole dla psów :) -
Tofik zostaje w DS. Pani Patrycja nie jest w stanie się z nim rozstać.
agat21 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Po adopcji Tofika jesteśmy umówieni na wspólny spacer :) Są gotowi na wszelkie problemy, jakie mogą się pojawić. Dadzą Tofikowi czas, cierpliwość i opiekę. Wiedzą, że to tak, jak z człowiekiem zagubionym w nowej nieznanej sytuacji. -
Tofik zostaje w DS. Pani Patrycja nie jest w stanie się z nim rozstać.
agat21 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Wiadomo :) Właśnie wróciłam do domu. Państwo bardzo fajni, serdeczni, otwarci. Wydają się być rozsądni i zorientowani w psiej tematyce całkiem nieźle. Gadaliśmy godzinę. Tymczasowali już 2 psiaki po przejściach, są wrażliwi na potrzeby psiaków. Mają znajomą behawiorystkę. Nie jestem w stanie teraz tu wszystkiego napisać, napiszę krótko: myślę, że Tofik będzie z nimi szczęśliwy :) W sobotę chcą po niego jechać :)