Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30289
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Poproszę o numer konta dla sunieczki. A może ktoś bazarek imienny zrobi dla niej?
  2. Dziękuję za zaproszenie na wątek, wpłacę grosz, choć trochę, proszę o nr konta.
  3. Jasne, że tak! Psina jest psina, każda czeka na lepszy los :)
  4. Oj, kolejne wyzwanie przed Szafirką. Wierzę, że się szybko sunia jednak uspokoi.
  5. Krewetki bardzo lubię, choć w zupełnie innym sensie, niż się potocznie myśli, bo ich nie jadam! :) Lubię je żywe a nie martwe na talerzu. Kapnę kaski dla niej, żeby też mogła spokojnie żyć w nowym lepszym miejscu :)
  6. Zaglądam, tylko nie zawsze jest czas pisać. Roma prześliczna, nie ta sama suńka :) jutro coś Ci wyślę kiyoshi dla maleńkiej
  7. Jak wiosna buchnie majem zew natury potrafi zwieść najporządniejszego nawet chłopa, nawet Grzesia ;))
  8. Myślę, że kiyoshi zaproponowała wstawienie informacji dotyczących innego psa z podobnym schorzeniem w celach porównawczych, zawsze dobrze mieć szersze spojrzenie na problem. Czasem weterynarze mają różne podejścia do tej samej choroby, warto o tym wiedzieć, żeby wybrać najlepsze rozwiązanie dla suni.
  9. Przerażające co się dzieje z tą sunią :( Będzie diagnozowana? Jakie koszty do tej pory zostały poniesione?
  10. Tak bardzo po cichutku powiem, że wysłałam jej zdjęcia jednej pani. Bez ekscytacji na razie, bo pani opłakuje swojego psa i na razie mówi, że nie jest gotowa na kolejnego przyjaciela, ale kto wie, kto wie?
  11. Bardzo się cieszę, że dramacik przekształca się w optymistyczny obyczajowiec na naszych oczach :) Powodzenia maleńki! Malwa, daj linka do nowego wątku tutaj, jak zrobisz. Obiecywałam wspomóc maluszka, jeśli to niepotrzebne, wesprę następną bidę.
  12. Majka jest prawdziwie rozczulająca :) Serce topnieje jak lód, jak się na nią patrzy :)
  13. Śliczności :) Stała za maj poleciała dla Mufci.
  14. Kilka ładnych tygodni temu przesłałam do kiyoshi zdjęcia i opisy fajnych owocowych pachnących maseczek do twarzy, książki, która niedawno była dość chętnie kupowana w księgarniach z korespondencją Szymborskiej i Filipowicza oraz masażera do głowy. Kiyoshi miała zrobić bazarek, ale do tej pory jej się nie udało - zapytam ją czy nadal go planuje, może by fanty poszły dla Abi, jeśli kiyoshi nie zrobi bazarku w najbliższej przyszłości? Szkoda, żeby leżały i czekały, może się sprzedadzą, a Abi kasa potrzebna na już..
  15. Jestem na zaproszenie, jak się sytuacja wyjaśni co do miejsca pobytu maluszka wspomogę hotelowanie lub transport. Biedak, aż się płakać chce.
  16. Gratulacje Istar!!! <3 Wracaj szybko do formy, mam nadzieję, że nie boli Cię po tej cesarce.
×
×
  • Create New...