Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30290
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Racja, nie zasługuje na żadnego psiaka. A na Pesteczkę z pewnością nie!
  2. Poszła stówka na konto Fundacji Ostatnia Szansa dla bezdomniaków.
  3. Nowotwory bywają różne, nie załamujmy się od razu. Gucio poza tym na pewno ma teraz dobry czas w życiu, więc i wola życia na pewno większa :)
  4. Wyjątkowo długo czeka Milusia.. ale cóż, przynajmniej nie czeka w schronie, a we wspaniałym miejscu, gdzie jest szczęśliwa :)
  5. Cieszę się, że wizyta pomyślna. Kiedy ewentualnie Dolarek by jechał? Czy jeszcze się zastanawiasz?
  6. Zgroza jakich idiotów ziemia nosi. Może by sama się kurierem wysłała, najlepiej od razu na cmentarz, bo jak stara, to chora i szkoda czasu i zachodu...
  7. jak zwykle najczulsze głaski dla Mufeczki kochanej :)
  8. Bardzo sié cieszę, że Tofik ma tak fajnie :) Żałuję, że mam taki okropny młyn w pracy ostatnio, nie mam kiedy się umówić na wspólny spacer. Ale co się odwlecze to nie uciecze :)
  9. Biedna :( Znowu biedne psie dziecko, które straciło dzieciństwo z powodu człowieka.
  10. Jak autobus wesoły, to i kierowca musi być fajny :) Super, że psiaki już dużą część trasy mają za sobą.
  11. Brawo Grzesiu! Heros z ciebie rośnie :)
×
×
  • Create New...