Zgroza jakich idiotów ziemia nosi. Może by sama się kurierem wysłała, najlepiej od razu na cmentarz, bo jak stara, to chora i szkoda czasu i zachodu...
Bardzo sié cieszę, że Tofik ma tak fajnie :) Żałuję, że mam taki okropny młyn w pracy ostatnio, nie mam kiedy się umówić na wspólny spacer. Ale co się odwlecze to nie uciecze :)