-
Posts
30289 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
agat21 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Oj, znam to, miałam tak na początku lutego. Paskudny wirus zaiste, niech jak najszybciej idzie sobie od Ciebie precz! I dobrych świąt dla wszystkich! -
LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!
agat21 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Dobrych świąt kochane! -
TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)
agat21 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Dobrych ciepłych i wiosennych świąt! -
Nie udało mi się skontaktować z koleżanką, może w święta się zobaczymy na chwilę, to wybadam sytuację. Dobrze, że Figunia jest kochana i w razie czego choć na trochę go przyjmie :) :*
-
LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!
agat21 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Piękne kurki :) Chciałabym też takie towarzystwo. W ogóle ptactwo jest superaśne. Ja z braku laku, czyli ogródka, muszę się zadowolić obserwacją okolicznych wróbli, mazurków, szpaczków, kosów, no i oczywiście gołębi, wron i kawek. Kilka mam nawet zaprzyjaźnionych :) Są bystre i cwane. Nawet zaprzyjaźniły się z dziką kotką, która przychodzi do mnie na karmienie :) Ona miauczy i wywołuje mnie z domu z żarciem, a potem wspólnie dzielą się łupami :) -
TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)
agat21 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Super! Wreszcie trafił odpowiednio :) -
Co u Dżetty?
-
Ignacy - serduszkowy dziadeczek w DT za TM [*]
agat21 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Co u Ignasia? A sunia biedulka z guzami - jakie wyniki badań? -
Amor w swoim domu pokonał lęk separacyjny ale mamy dług za behawiorystę
agat21 replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Coś słychać z domu Amorka? jak on się sprawuje? Grzeczniejszy? -
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
agat21 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Urlop wspaniały, szkoda tylko, że abażur wciąż mu część pięknych widoków zasłania :) Ale mówiąc serio, to pewnie jest jeden z najszczęśliwszych piesów na świecie :) -
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
agat21 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Blekuś dziś pewnie się w słoneczku wygrzewa świątecznie :) -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
agat21 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Ty nie sypiasz przez to zwolnienie, czy sobie zamieniłaś dzień z nocą? ;)) -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
agat21 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Faktycznie :) U mnie już słońce świeci! hurra! -
Oby święta przyniosły dobre wieści, mocno wierzę, że nie tylko siedzenie przy stole i żarcie jest wtedy ważne.