Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30289
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. A są informacje z badania??? To poproszę jakieś wieści. I dobrych spokojnych świąt dla Was wszystkich i wszystkich stworzeń, choć święta to dla wielu z nich koszmarny czas..
  2. Świąteczny Dolarek zachwycający! Zdecydowanie zasłużył na nagrodę :) A wszystkim odwiedzającym Dolarka dobrych ciepłych wiosennych świąt!
  3. Kiyoshi, nie poznałam Cię! :) Nowy awatarek :) wątek Radysiaczków to już wiele wątków :)
  4. Oj, znam to, miałam tak na początku lutego. Paskudny wirus zaiste, niech jak najszybciej idzie sobie od Ciebie precz! I dobrych świąt dla wszystkich!
  5. Dobrych świąt kochane!
  6. Dobrych ciepłych i wiosennych świąt!
  7. Nie udało mi się skontaktować z koleżanką, może w święta się zobaczymy na chwilę, to wybadam sytuację. Dobrze, że Figunia jest kochana i w razie czego choć na trochę go przyjmie :) :*
  8. Pani strata, bo przecież nie Mufci. Ktoś inny będzie miał super psinkę zatem. Też dla wszystkich dobrych ciepłych świąt i jak najmniej okrucieństwa wobec zwierząt wokół.(~) (÷) (∆)
  9. Piękne kurki :) Chciałabym też takie towarzystwo. W ogóle ptactwo jest superaśne. Ja z braku laku, czyli ogródka, muszę się zadowolić obserwacją okolicznych wróbli, mazurków, szpaczków, kosów, no i oczywiście gołębi, wron i kawek. Kilka mam nawet zaprzyjaźnionych :) Są bystre i cwane. Nawet zaprzyjaźniły się z dziką kotką, która przychodzi do mnie na karmienie :) Ona miauczy i wywołuje mnie z domu z żarciem, a potem wspólnie dzielą się łupami :)
  10. Super! Wreszcie trafił odpowiednio :)
  11. Co u Ignasia? A sunia biedulka z guzami - jakie wyniki badań?
  12. Coś słychać z domu Amorka? jak on się sprawuje? Grzeczniejszy?
  13. Urlop wspaniały, szkoda tylko, że abażur wciąż mu część pięknych widoków zasłania :) Ale mówiąc serio, to pewnie jest jeden z najszczęśliwszych piesów na świecie :)
  14. Dobrze, że maluszki w miarę w porządku. Pewnie szybko dojdą zupełnie do siebie :) A Pesteczka na pewno ma się świetnie - nie może być inaczej :)
  15. Blekuś dziś pewnie się w słoneczku wygrzewa świątecznie :)
  16. Ty nie sypiasz przez to zwolnienie, czy sobie zamieniłaś dzień z nocą? ;))
  17. Faktycznie :) U mnie już słońce świeci! hurra!
  18. Rak kości to paskudna sprawa, moja suńka na to umarła, mam nadzieję, że ten psiaczek ma mniej złośliwą odmianę raka i jeszcze mu pisany jakiś czas dobrego życia. Nie mam natomiast pojęcia jak rokuje nowotwór oka. Nie znam żadnego psinka z tą chorobą.
  19. Oby święta przyniosły dobre wieści, mocno wierzę, że nie tylko siedzenie przy stole i żarcie jest wtedy ważne.
×
×
  • Create New...