Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30289
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Oj tak, moje psisko nie chce do domu ze spaceru wracać, on też ciepła spragniony :)
  2. Dzięki za odpowiedź, czekamy zatem na filmik i wielkie głaski dla Dżetty :)
  3. Czy wiosna dotarła i do Was? Foreścik korzysta?
  4. Pełna zgoda, mam tylko ogromną prośbę, aby na określanie takich ludzkich odpadów nie używać słów "odzwierzęcych". To strasznie krzywdzące i poniżające dla zwierząt. Odbieramy też w ten sposób szacunek zwierzętom - pewnie całkiem nieświadomie. Żadnemu bydlątku nie przyszłoby nawet do głowy coś takiego robić innym stworzeniom. Robią to ludzie, więc opisujmy zgodnie z prawdą takie zachowania jako ludzkie właśnie.
  5. Świetnie z Mufeczką się prezentują - no istne cerbery ;))
  6. Kochane śliczne suczydełko! Jak dobrze, że może w pełni korzystać z wiosny :)
  7. Na pewno coś drgnie, nie jestem pewna czy akurat za sprawą pana z Bielska.. :D Kaska na ogłoszenia poleciała, zdecydujcie co z nią zrobić dla Azuni
  8. Święta racja dziewczyny. Problemem zawsze jest człowiek, a nie pies. Gratulacje dla nowej rodziny Reksia za dobre podejście do psiaka :)
  9. Śpij spokojnie Ignasiu. :( Dobrze, że ostatnie lata życia miałeś dobre pod czułą opieką kikou. Żegnaj piesku ;(
  10. Jestem u malutkiej. Wpłacę jednorazowo grosik, może jakiś "mój" psiaczek znowu zbajdzie dom, wszak to wiosna - dobry czas, i wtedy dam stałą. Zresztą myšlę, że takie cudo szybko znajdzie dom :)
  11. Fajnie widzieć takiego Moriska ! Cud prawdziwy i radość :)
  12. W całej tej koszmarnej sytuacji pocieszający jest ogromny odzew ludzi, którzy chcą pomóc. Rozgłos jest duży i babsko nie wymiga się od kary "po znajomości"
  13. Moja pierwsza w życiu sunia, która jest w moim awatarku to też Azunia :)
  14. Niech dziewczyny się wypowiedzą, mają większe doświadczenie z ogłoszeniami :)
  15. Kiyoshi, ile przelać na wyróżnienie dwóch na Twoje konto?
  16. Dobrych ciepłych wiosennych świąt! A dla Tinka niech to będą ostatnie święta w kojcu.
  17. Śliczne skrzaciki :) Teraz już tylko lepiej będzie! Dobrze widzieć je spokojne i szczęśliwe. Serdeczności świąteczne!
  18. Dlatego ja twarzy nie zmieniam, żeby się nie starzeć choć na dogo :D Dobrych wiosennych świąt!
×
×
  • Create New...