Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/02/21 in all areas

 1. Witajcie :) Dziś miałam raniutko telefon od Anecik ... zamarłam na chwilę. A tu niespodzianka - dobre wieści : Marcelek dziś pierwszy raz zlizał pasztecik z palca Anecik . I to trzy razy pod rząd ! Anecik mówi, że to krok milowy ! Nadal ucieka na swoje posłanko, które traktuje jak azyl, ale gdy pojawia się Anecik szczeka jak inne psiaki jakby ją przywoływał. Bardzo się cieszę :) Za m-c luty faktura za hotelik Marcelka została wystawiona na ZEA - pięknie dziękujemy za pomoc :)
  3 points
 2. Witajcie :) Dexterka wraca do zdrowia :) Na piątek umówiony dentysta dla Rudego. Rudy ma to wszystko w nosie i pozdrawia zabawowo ;) Aż miło popatrzeć !
  3 points
 3. Cieszę się że Wam się podoba :D. Gucio zwany pieszczotliwie Kluseczką, bardzo lubi uczestniczyć w życiu domu, np. jak Córka wieczorem zmywa w łazience makijaż to siedzi przed łazienką i obserwuje , przekrzywia łepek, jakby wiedział o co chodzi. Bardzo się garnie do człowieka, żeby zostać pogłaskanym, żeby polizać po ręce , no i oczywiście żeby dostać coś dobrego , wpina się nawet na tych swoich krótkich nożynach i ciekawie rozgląda ale nie jest jeszcze typem sępiącym jedzenie :). W domu jest już całkiem śmiały, wyjada jedzonko z miseczki mojej Tofince, zabrał jej łóżeczko, mimo że jej jes
  3 points
 4. Chciałam bardzo podziękować za pieniążki jakie batonik Gucio dostał od malti (25zł), Havanki (20zł) i MikAgi (30zł). O Guciu mogłabym dużo pisać, zmienia się chłopak :), dużo się dzieje w jego życiu, ale może pokażę filmik z Guciem w roli głównej - gdzie ten nieśmiały spokojny Guciu ?
  3 points
 5. Dostaliśmy trochę karmę ze zbiorek, min. ze szkoły w Szczebrzeszynie, podzielimy się z Dorą, na pewno się przyda.
  2 points
 6. W czwartek jadę do schroniska, bo jest szansa na wyjazd 2 psów, prawdopodobnie pojedzie jedna z tych dziewczynek
  2 points
 7. Elu i Ewuniu, o Merlinka (bo takie dostał tymczasowe imię) dzwoniła wczoraj pewna Pani z FB. Ona działa na rzecz owczarków w Warszawie. Jest zainteresowana pomocą. Dziewczyny umieszczają psy w potrzebie w hotelach i szukają im domków. Babeczka działa od dawna na rzecz psiaków. Merlin mógłby jechać w przyszły weekend. Dzisiaj Merlinek wyszedł na pierwszy spacer. Na razie bardzo opornie, ale pierwsze koty za płoty:)
  2 points
 8. 2 points
 9. Zaglądają pewnie tak jak ja jak tylko pojawi się nowy post. Tylko co tu pisać. Za każdym razem jak tu wchodzę łzy mi płyną choć wiem ,że ona już tam biega szczęśliwa.
  2 points
 10. Każde z nich to odrębna, smutna historia....gdybym miała więcej czasu - mogłabym napisać wzruszającą książkę i o tej dziesiątce, i o prawie 150 innych, które albo domy znalazły, albo do ostatniego tchnienia byłam przy nich...
  2 points
 11. Jest szansa na wyjazd dla kolejnych psów - potrzebne kciuki; na razie muszę podjechać jeszcze raz do schroniska.
  2 points
 12. Zamojskie schronisko. Szansę dostały już ładniejsze pieski od niego - a transport już tuż tuż we wtorek, a od nawet na zdjęciach ginie w tłumie innych także większych psiaków. Jest w boksie z agresorem, który gdy tylko przybiega do siatki to inne psiaki uciekają na boki, także nawet trudno tam zrobić dobre zdjęcie. Ale chciałabym dać mu szansę na lepsze godne życie i znalezienie najlepszego domku pod Słońcem. Może i jemu się uda. Wasza obecność na wątku, wsparcie, rady - na wagę złota . Batonik ma jedno zdjęcie. Piesek jedzie do DT w Krakowie. Ogromna prośba
  1 point
 13. Zdecydowanie lepszym :)I przynajmniej można psa lepiej poznać i dobrać dom odpowiedni do charakteru psiaka.
  1 point
 14. Doszło, dziękuję. Ludziska kupujcie bo fanty super ekstra fajne. Polecam z czystym sercem! Pozdrawiam K.
  1 point
 15. 1 point
 16. Amberek już przerejestrowany na pana Huberta :) Sara2011 - bardzo bardzo Ci dziękuję A poza tym Amberek ma się znakomicie, nie drapie się już wcale, skończył brać leki na robale, za chwilę będzie kolejne badanie czy już wreszcie na dobre się ich pozbył. Na spacerach "ma dużo energii" - jak okreslił to pan Hubert :) Bardzo się cieszę :)
  1 point
 17. Bardzo serdecznie dziękujemy za dwie kolejne wpłaty stałych deklaracji od: Isiak - 20 zł mari23 - 10 zł
  1 point
 18. Zaglądam... głaski zostawiam kotkom.
  1 point
 19. Podliczyłam swoje finanse i deklaruję od marca 20 zł miesięcznie stałej dla Chesterka. Mamy w tym momencie 170 zł miesięcznych deklaracji dla Chłopaka. Swoją już włożyłam do jego koperty:)
  1 point
 20. słoneczko coraz śmielsze, grunt coraz bardziej nadający się do tego celu :) ;) może wiosna przyniesie Ibiskowi wspaniały, kochający domek... tego mu życzymy!
  1 point
 21. Rozumiem że masz dość, za dużo jest ludzi złej woli. Ale jeśli choć jednej się uda - to i tak sukces. No to czekamy na czarnulkę :-)
  1 point
 22. Bardzo piękne i liczne :) Śliczne piesionki, a wszystkie po przejściach :(
  1 point
 23. Czesterek na filmiku i zdjęciach taki spokojny opanowany, wzruszający. Ciągnie go do człowieka ale jeszcze nieśmiało. Wygląda na młodego pieska.
  1 point
 24. Tylko Dango ma wyższe łapki. A tak, to jak z jednego miotu.
  1 point
 25. Sue skontaktowała mnie z osobą z fb, wizyta umówiona jest na wtorek. Sue, dziękuję :)
  1 point
 26. Zestresowany bardzo biedaczek, ale to pewnie początek jego nowego życia. Pokażcie go za dni kilka, kiedy będzie już bardziej zrelaksowany :)
  1 point

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...