Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 01/27/15 in Posts
-
O jak fajnie :). Dzwoniłam do p. Ewy - Tyczunia śpi na fotelu :).2 points
-
Och och, och :) Czekałam, czekałam na te nożyce :) No i są. Odezwały się. A teraz Ludwie dziękujemy i żegnamy.2 points
-
Biedny chłopak, taka zaniedbana, nikomu niepotrzebna bida :( Ale teraz jego los w naszych rękach i już na pewno nic złego go nie spotka, a i te zdrowotne problemy powoli uda się opanować. Mocno w to wierzę, bo Marsik ma jeszcze apetyt na życie i nie podda się z byle powodu.2 points
-
Ja malutko dołożę dla Tyczki, bardzo malutko tylko 5 zł - stałych deklaracji.2 points
-
Timon jest stuknięty na punkcie zabawek. Do niedawna gromadził i pilnował ale parę dni temu przeszedł samego siebie. Zauważyłam, że psy chodzą jakby nie miały się gdzie położyć a posłanka puste. Chodzą smutne i jakieś zmieszanie a Timon siedzi na kanapie i wydaje straszne dźwięki. Dodam, ze nikogo nie potrafi ugryźć, zabija dźwiękiem. Okazało się, że na każdym posłaniu ułożył jakąś zabawkę i jak któryś pies podchodził to Timon odstraszał mieszanką warkotu, skrzeczenia i wrzasku. Jak pochowałam zabawki na półkę, zdjął i powtórzył to jeszcze kilka razy. Ma ogólną zasadę, że wszystko jest jego. Agatka ma dzisiaj gorszy dzień. Widać to po zachowaniu i postawie. Zdjęcia komórką zrobiłam o 2 w nocy. Pracowałam przy czymś i zobaczyłam, że fajnie śpią. Do łóżka się nie mogły władować bo nie rozścieliłam i nie rozłożyłam kanapy tej nocy.1 point
-
I mnie cieszy, że obcy nie okazał się złośliwcem1 point
-
Pamiętam, że obiecałam bazarek na Maszeńkę. Teraz tylko ogarnę wysyłkę z kończących się bazarków i coś zrobię dla suni. Tym bardziej, że potrzeby nowe widać. Na szczęście histopatologia w porządku, ale problem ze stawem.........ech, życie.1 point
-
Wspaniale, wspaniale, ze to nic poważnego!!! :D Szkoda tylko, ze nóżki niedomagają. Przynajmniej już wiadomo co małej dolega i będzie można coś z tym zrobić - mam nadzieję :)1 point
-
Trzymam kciuki za Toficzka i Czikunię!!! Czekamy na wspaniałe domki dla słodziaków!!!1 point
-
ja bym kupiła ON pies ;) 1cm odległości wystarczy żeby nie dotykał nosa, a nawet jeśli, zawsze można poluźnić pasek i kaganiec pójdzie trochę do tyłu, a inne wymiary zgadzają się idealnie ale jeśli bardzo chcesz większą długość to ten ma 14cm http://www.pelna-miska.pl/pl/p/Chopo-Sarplaninac-Kaukas-piessuka-kaganiec-PRO/4039 ale myślę że ten ONkowaty bedzie dobry1 point
-
Ergo może nie mieć żadnego doświadczenia z suczkami skoro przewisiał na łańcuchu całe życie. Dla niego ona pachnie atrakcyjnie i budzą się w nim samcze instynkty. Pytanie, czy sunia w razie czego, będzie miała siłę mu się postawić? :)1 point
-
Panno Marple, przeczytałam Twoją piękną, bajkową opowieśc i nic a nic mnie nie zdziwiło. ;) Przecież od pierwszej strony watku było wiadomo, że jak Frigo znajdzie swój Domek, to będzie idealnym domownikiem. :) :) W sumie... to chciałabym kiedyś przeczytac o jakiejś skazie na jego idealnym charakterze. :P Takiej malutkiej oczywiście. A może lepiej nie... Kochany Friguś. :D1 point
-
http://youtu.be/2PKsy0Hdyts Mnie to też wygląda na obustronne zaloty! Pomieszało się im w głowach - przecież sunia wysterylizowana. A może to tylko chęć zabawy bez podtekstów erotycznych?1 point
-
a i uważaj na te chopo pro, filc w nich jest bardzo gruby i ogranicza widoczność, wychodzą z niego małe "igiełki" i wchodzą w oczy, do tego odstaje i mój pies bez trudu go ściągał a w wersji standard mu sie nie udawało, ja przerobiłam pasek tzn odprułam gruby, biały filc (do tego biały bardzo szybko stał się żółty/rudy, co nie wyglądało fajnie) i wymieniłam na inny, wąski, z którego nic nie wyłazi. Teraz jestem bardzo zadowolona i od tej pory ani razu nie spadł z psa tu przed przerobieniem: a tutaj po (goła skóra, jeszcze przed naszyciem nowego filcu) gdybym miała kupować następny wzięłabym wersje standard, chociaż w moim starym pasek "sflaczał" i ocierał się o nos, ale dopiero po kilku latach1 point
-
na szkolenie z obrony ubiera się w pełni zabudowane kagańce skórzane żeby ani pies sobie nie zrobił krzywdy ani pozorant owszem te też się czasem zakłada ale to są głównie kagańce patrolowe ubierane całoroczne na długie patrole z panem policjantem więc nie odparzają, filc jest tak zrobiony zeby nie obcierał i nie odparzał :)1 point
-
A ten zabudowany nie bedzie go odparzal w lato? To raczej kaganiec na szkolenia z obrony a nie do noszenia na spacery1 point
-
1 point
-
Właśnie wróciłam z wizyty u Frigusia i muszę Wam powiedzieć, że nasz chłopaczek zachowuje się WZOROWO :) Ani razu nie nasiurał, ani nie nakupkał. Niczego nie zniszczył. Nie reaguje na dzwoniący dzwonek, a mijające, szczekliwe pieski na spacerze ignoruje. Państwo nie mogą się go nachwalić. Kiedy przyszłam, zobaczyłam suchą karmę w misce (Bogu dzięki, miska nowa i mniejsza niż ostatnio) i było to dobrym pretekstem do wykładu na temat: "dlaczego nie należy przekarmiać psa"...Pan wstaje raniutko i gotuje Frigulcowi żarełko i daje mu "do syta"...Pan pouczony, przy mnie odstawił miskę z suchym :). Friguś dostał ode mnie torebkę suszonych tchawic, a pan dostał przykazanie, że tylko jeden smakołyk dziennie, najlepiej podczas nieobecności, aczkolwiek Friguś bardzo, bardzo rzadko zostaje sam i na króciutko, co nie zmienia faktu, że zachowuje się wtedy nienagannie :). Reasumując, myślę, że Gabunia spokojnie może przenieść wątek do "Już w nowym domu" :). Dodam tylko, że po powrocie zostałam poddana bardzo szczegółowej kontroli przez trzy mokre nochale i obdarzona oskarżycielskim spojrzeniem, które mówiło: " spotykasz się z kimś za naszymi plecami...mów szybko, kim on jest..." :) Zrobiłam trzy zdjęcia (marny ze mnie fotograf) jak Frigolec radzi sobie z tchawicą - prześlę Gabuni. Wasza panna M1 point
-
witamy się :) Uwielbiam Asty i Pitbulle,wiec często będę do Was zaglądać:) A na temat chłopaka nie będę się wypowiadać,napiszę tylko że mi się to nie podoba! Pamiętaj dawaj młodej preparat na stawy,aby nie miała problemów z nimi,niech młoda dobrze się chowa:)1 point
-
W końcu zadzwoni TEN człowiek. Nie poddajemy się, a do kojca i na łańcuch dziewczynki nie damy, tylko do domku na kanapę1 point
-
Bardzo dziękuję :) Czekamy na czwartek, co powie lekarz od serca Bingusiowego. Ogłaszamy Czikulca :) Gabi75 napisała super tekst, gluchypies zdobiła zdjęcia, a ja robię ogłoszenia :) Wspólnymi siłami uda się nam super domek dla Czikuni załatwić. http://www.gumtree.p...a-dom-618441944 http://olx.pl/oferta...03-ID8H2NR.html%22%5Dhttp://olx.pl/oferta...03-ID8H2NR.html%22%5Dhttp://olx.pl/oferta...03-ID8H2NR.html%22%5Dhttp://olx.pl/oferta...03-ID8H2NR.html"]http://olx.pl/oferta...03-ID8H2NR.html%22%5Dhttp://olx.pl/oferta...03-ID8H2NR.html"]http://olx.pl/oferta...03-ID8H2NR.html"]http://olx.pl/oferta...03-ID8H2NR.html http://krakow.oglasz...eka-na-dom.html http://alegratka.pl/...a-25741161.html%22%5Dhttp://alegratka.pl/...a-25741161.html%22%5Dhttp://alegratka.pl/...a-25741161.html%22%5Dhttp://alegratka.pl/...a-25741161.html"]http://alegratka.pl/...a-25741161.html%22%5Dhttp://alegratka.pl/...a-25741161.html"]http://alegratka.pl/...a-25741161.html"]http://alegratka.pl/...a-25741161.html http://www.morusek.pl/edytuj_ogloszenie/?id_ogloszenia=258792%22%5Dhttp://www.morusek.pl/edytuj_ogloszenie/?id_ogloszenia=258792%22%5Dhttp://www.morusek.pl/edytuj_ogloszenie/?id_ogloszenia=258792%22%5Dhttp://www.morusek.pl/edytuj_ogloszenie/?id_ogloszenia=258792"]http://www.morusek.pl/edytuj_ogloszenie/?id_ogloszenia=258792%22%5Dhttp://www.morusek.pl/edytuj_ogloszenie/?id_ogloszenia=258792"]http://www.morusek.pl/edytuj_ogloszenie/?id_ogloszenia=258792"]http://www.morusek.pl/edytuj_ogloszenie/?id_ogloszenia=258792 http://cwirek.pl/ogloszenie/czika-modziutka-maa-grzeczna-idealna-sunia-czeka-na-dom,0xec%22%5Dhttp://cwirek.pl/ogloszenie/czika-modziutka-maa-grzeczna-idealna-sunia-czeka-na-dom,0xec"]http://cwirek.pl/ogloszenie/czika-modziutka-maa-grzeczna-idealna-sunia-czeka-na-dom,0xec"]http://cwirek.pl/ogloszenie/czika-modziutka-maa-grzeczna-idealna-sunia-czeka-na-dom,0xec http://owi.pl/ogloszenie/czika_mlodziutka_mala_grzeczna_idealna_sunia_czeka_na_dom,1077190%22%5Dhttp://owi.pl/ogloszenie/czika_mlodziutka_mala_grzeczna_idealna_sunia_czeka_na_dom,1077190"]http://owi.pl/ogloszenie/czika_mlodziutka_mala_grzeczna_idealna_sunia_czeka_na_dom,1077190"]http://owi.pl/ogloszenie/czika_mlodziutka_mala_grzeczna_idealna_sunia_czeka_na_dom,1077190 http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=214734"]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=214734 http://sloniu.pl//1/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/51848-Czika_mlodziutka_mala_grzeczna_idealna_sunia_.html1 point
-
1 point
-
zrób zdjęcia suni.łatwiej będzie znalezc dom.popytaj po sasiadach ,znajomych, uważam,ze żaden termin na sterylkę aborcyjna nie jest za pózny,jest to bardziej humanitarne niz usypianie ślepego miotu,moze wet który sprzedał wam taki tekst ma inne przekonania.1 point
-
Super wiadomość !!! Dziewczynka wreszcie będzie miała godne warunki do życia. Zadzwonię do pani Ewy i zapytam czy mogę odwiedzić Tynię, ale to na pewno dopiero za kilka dni. Najpierw musi się sunia zaaklimatyzować, przyzwyczaić do nowych warunków, zakumplować się z nową opiekunką i dopiero wtedy zadzwonię :) DORA gratulacje !!! Dzięki Twojemu uporowi Tynia dostała szanse na dobrą jesień życia :) Teraz może czas na Brysia... ???1 point
-
Niech wszystkie jamnicze moce też ,będą z Wami! ... i nasze serdeczne myśli Celinko :)1 point
-
Ogłaszamy też Czikulca :) Gabi75 napisała super tekst, gluchypies zdobiła zdjęcia, a ja robię ogłoszenia :) Wspólnymi siłami uda się nam super domek dla Czikuni załatwić. http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/czika-mlodziutka-mala-grzeczna-idealna-sunia-czeka-na-dom-618441944 http://olx.pl/oferta/czika-mlodziutka-mala-grzeczna-idealna-sunia-czeka-na-dom-CID103-ID8H2NR.html http://krakow.oglaszamy24.pl/ogloszenie/793355679/krakow-Czika-mlodziutka-mala-grzeczna-idealna-sunia-czeka-na-dom.html http://alegratka.pl/ogloszenie/czika-mlodziutka-mala-grzeczna-idealna-25741161.html1 point
-
1 point
-
matko, no bosski jest :-). teraz widać, jaką śmieszną paszczę ma, miny robi nieziemskie. dziewczyny, podpisuję się pod tym, co piszecie o przejrzystości. niezbędna w instytucjach i organizacjach zaufania publicznego. zaufanie się zdobywa, a nie uznaje za oczywiste, bo w nazwie ma się OPP albo sędzia trybunału konstytucyjnego ;-).1 point
-
Dziękuję Ewuś ... patrzę na zdjęcie ,które zrobiła Berni... i poczułam zapach Jasieńki....1 point
-
Moja sunia ma aktualnie 5 miesięcy i już mamy ten okres za sobą, ale oczywiście też działy się podobne rzeczy... U mnie pomogło złapanie z pieskiem lepszej komunikacji, treningi chodzenia przy nodze, ćwiczenie różnego rodzaju komend podczas spacerów i dużo nagród w postaci super jedzenia i zabawek. Na chodnik staraliśmy się wchodzić w momencie, jak byliśmy już na sobie skupieni. W zatrzymaniu uwagi psa na sobie pomógł mi pasztet w tubce TubiDOG, musiałem ją przekonać, że opłaca się ładnie iść po chodniku. Teraz już nie ma żadnego problemu, po chodniku na luźnej smyczy idzie jak po sznurku ;)1 point
-
No to super :) Cieszę się, że budka stoi na miejscu. Niech sobie koteczki śpią w przyzwoitej hacjendzie, a nie w krzokach, albo w pudełeczku po pizzy. No, policja czuwa :) i kotki też:1 point
-
1 point
-
Bardzo proszę!!! Jak zawsze polecam się na przyszłość!!!1 point
-
Trzymamy kciuki z całych sił.1 point
-
I my cały czas z Wami. Dumisia jesteś silna kobitka dasz radę, miłość Selin działa cuda. Wierzymy, że dasz radę :)1 point
-
Z mojego bazarku będzie na Tyczkę 81,25 zł :) zawsze to dodatkowy grosz :) Jak tylko dojdą wszystkie wpłaty to zrobię przelew!1 point
-
Nie mam tego gdzie napisać, wątek administracyjny już dawno przestał funkcjonować i mam wrażenie, że nie ma już moderatorów na tym forum. Zastanawia mnie, o co chodzi z tymi gigantycznymi podpisani i tysiącem banerów. Sprawdziłam regulamin, nic się nie zmieniło. Rozumiem, że każdy chce żeby o ich podopiecznym wszyscy usłyszeli. Jednak mam bardzo słaby internet, chcę pooglądać bazarki ale zdjęcia mi się nie ładują przez te ogromne podpisy. Mam nadzieję, że nikogo nie urażę, bo tego nie chcę, takie są moje przemyślenia.1 point
-
i u mnie tez bazarek na dług GAJKOWY, zapraszam. Po skończonym bazarku zrobię przelew dla KIKOU, proszę o śledzenie. http://www.dogomania.com/forum/topic/145238-dzieci%C4%99cy-dla-sum-z-wro%C5%9Bni%C4%99tym-%C5%82a%C5%84cuchem-i-d%C5%82ug-gaja-do-31-01/page-21 point
-
Wczoraj mialam okazje wyjsc na bardzo krtoki spacer z suka z kaszlem kennelowym. Unikalam miejsc psich, mialo byc siku/kupa i do domu. Oczywiscie zawsze sie znajdzie jakis milosnik "on nie gryzie, jest lagodny" :) mimo proszenia o niepuszczanie psa pies zostal puszczony. Pozostaje zyczyc mu lekkiego przebiegu choroby, ja na razie jestem kilka stow do tylu z leczeniem psow, ciekawe na ile wytrzebi kieszen puszczacza zaprzyjazniacza :) zdrowia zycze.1 point
-
Chwilka, chwilką ale Homisia sobie zobaczyłam a Zahireczka wytarmosiłam :) a w biegu od rana byłam, i zaśnieżona i mokra. No i dalej musiałam lecieć :)1 point
-
Meluniu zagaladm psinuniu cudny z kciukami ogromnymi za wszystko dobre1 point
-
Byłyśmy dziś z Lili8522 odwiedzić Fifulkę:) Wszystko u naszej małej w porządku - wprawdzie na nasz widok zestresowała się okrutnie, przez co praktycznie nie zrobiłyśmy zdjęć - ale cwaniara, jak tylko wsiadłyśmy do samochodu i zobaczyła, że już nie grozimy jej swoją obecnością - od razu podniosła ogonek do góry i zadowolona weszła z Kasią do domu... ;)1 point
-
Proszę bardzo. Wiesz, jak ktoś trochę siedzi w temacie, to z reguły ma konto na dogo. I po przejrzeniu paru postów można sobie wyrobić opinię na jego temat. Czasami trafiają się jednak tacy pseudomarketingowcy, hurtownicy karmy, właściciele sklepików internetowych, itp. którzy wchodzą w psi biznes, bez jakiejś większej wiedzy i naprawdę rozszyfrowanie takich ludzi nie zajmuje "tubylcom" dużo czasu. Co innego Ty, niedużo postów, ale wyważone, ciężki pies wymagający specyficznego podejścia (nie mówię o Twoim, ale ogólnie o rasie, która powinna jednak iść tylko do domów rozumiejących jej specyfikę i potrafiących ją zsocjalizować). Wiesz Gałuszko nie jest zły, biorąc pod uwagę średnią szkółek w Polsce, to jest ponad średnią, ale nie jest jakimś wybitnym szkoleniowcem. Ale branie się za robienie psów z prawdziwymi problemami, urządzanie kursów dla laików, którzy maja sobie z takimi psami radzić to jednak trochę przesada. A już patrzenie na jego filmiki, w których pokazuje pracę z psami "agresywnymi" , to naprawdę dla ludzi, trochę obeznanych z tematem taki mały kabaret. A wątek niech wisi. Dopóki wisi, są szanse, ze następnego desantu z Psiej Łapki nie będzie.1 point
-
Wczoraj nasza iskiereczka skończyła pięć miesięcy ale w biegu, nawet tego nie zauważyła .. Bardziej chyba pasuje... w pocisk! tak mówi moja siostra -bulit Naprawdę nie nadążam za nią!... ale wystarczy że na nią spojrzę... i jestem szczęśliwa Sama radość!!!... patrzenia1 point
-
Taksunia ,już wie że miejsce jamnika jest na kanapie;)1 point
-
bo niektórym to brak klepek a niestety sporo ludzi bierze amstaffy po to aby nacieszyć swoją chora agresję,i pozwalają aby one inne psy/zwierzęta atakowały i musisz na takie psy uważać,bo następnym razem,może się tak zdarzyć,że taki amstaff zaatakuje Twoja sukę ale chodzi mi tylko o te amstaffy,co uczone są chorej agresji,a nie o te co są normalnie chowane to dobrze że one nie zdjęła amstaffowi kagańca,bo to by się skończyło tragedią:(1 point