Jump to content
Dogomania

Dosia wróciła z adopcjii! ... Proszę o pomoc! Dosia... mam tylko imię! smutne, złe schroniskowe życie za sobą i jeszcze... nadzieję! błaga całą sobą!!! pomóżcie mi!!!


anica

Recommended Posts

2 minuty temu, anica napisał:

Pięknie się przywitam, forsycje już zakwitły, pomimo trosk i problemów jakoś tak ...wszystko wydaje się .. do pokonania! i tego się będziemy trzymać Dobrego dnia wszystkim życzęwesoly.gif

.. sprawdzimy później ,kliknęłam w serduszko i po pojawieniu się dwóch strzałek, zielonej i czerwonej... kliknęłam dla Ciebie w zieloną! :)  zobaczymy jutro?

Piękne forsycje zostawiam dla Wszystkich :)

12985436-yellow-forsythia-laburnum-sprin

Też pięknie się witam :)

Aniu coś się stało i teraz, gdy klikniesz w serduszko, to ono się pojawia, ale znika i nie widać go. Natomiast strzałki są widoczne cały czas. Zielona, to pozytywna opinia, czerwona, to negatywna opinia.

Szkoda klikać w serduszko, bo traci się 1/10 z możliwych do wystawienia ocen - przyznane serduszka są widoczne tylko przez chwilę.Po ponownym wejściu na dana stronę już ich nie widać, a klikający w serduszko ma  zaliczoną ocenę (jedną z dziesięciu na dany dzień).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

Też pięknie się witam :)

Aniu coś się stało i teraz, gdy klikniesz w serduszko, to ono się pojawia, ale znika i nie widać go. Natomiast strzałki są widoczne cały czas. Zielona, to pozytywna opinia, czerwona, to negatywna opinia.

Szkoda klikać w serduszko, bo traci się 1/10 z możliwych do wystawienia ocen - przyznane serduszka są widoczne tylko przez chwilę.Po ponownym wejściu na dana stronę już ich nie widać, a klikający w serduszko ma  zaliczoną ocenę (jedną z dziesięciu na dany dzień).

Dziękuje Elu, czyli te wszystkie podziękowania ,które rozdawałam klikając tylko w serduszka ?... nie były zapisywane?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anica napisał:

Dziękuje Elu, czyli te wszystkie podziękowania ,które rozdawałam klikając tylko w serduszka ?... nie były zapisywane?

Niestety :( To znaczy od jakiegoś czasu tak się dzieje. Dokładnie nie wiem od kiedy. Wcześniej kliknięcie w serduszko powodowało, że pojawiał się symbol serduszka i napis od kogo i nie znikało. Teraz pojawia się i znika :) Tylko strzałeczki nie znikają.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam przelew za drugie ogłoszenie Dosi dla Alaskan - 18 zł. Proszę dopisz w rozliczeniu Aniu.

Nie mam natomiast wpłaty którą wpisałaś w rozliczeniu 20 zł od Figuni :).

 

Dziś przyjdzie Foresto dla Dosi i pewnie w przyszłym tygodniu zamówione szeleczki.

 

Nikt nie dzwoni - tyle dobrze że zakolegowały się z Tigrą.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, elik napisał:

Niestety :( To znaczy od jakiegoś czasu tak się dzieje. Dokładnie nie wiem od kiedy. Wcześniej kliknięcie w serduszko powodowało, że pojawiał się symbol serduszka i napis od kogo i nie znikało. Teraz pojawia się i znika :) Tylko strzałeczki nie znikają.

serduszko kliknięte jest widoczne teraz też, ale na profilu ( i jest widoczne przy konkretnej wypowiedzi - pokazywanej na profilu)

 

Link to comment
Share on other sites

Witamy się w piątek....trzynastego27.gif  Milusiego piąteczku ,wszystkim życzę ;)  we Wrocławiu nawet niebo się troszeczkę zachmurzyło, ale pogodę ducha , mam zachowaną!...jak na raziez_jezorem.gif

21 godzin temu, Figunia napisał:

Ide teraz na spacer,  napawac się widokiem cudnych forsycji, ktorymi Aniu kusisz na watkach, a po powrocie oczekuje wiadomosci, ze o Dosie zadzwonil telefon. TEN NA KTÓRY CZEKAMY.

... chciałam życzyć udanego spacerku ale już po ;)  koło mnie forsycje tylko w Ogrodzie Botanicznym, jakoś nigdzie więcej, nie zauważyłam... a na telefon nadal czekamy!prosi.gif

20 godzin temu, elik napisał:

Niestety :( To znaczy od jakiegoś czasu tak się dzieje. Dokładnie nie wiem od kiedy. Wcześniej kliknięcie w serduszko powodowało, że pojawiał się symbol serduszka i napis od kogo i nie znikało. Teraz pojawia się i znika :) Tylko strzałeczki nie znikają.

...Dziękuję :) no to klikamy w strzałeczkę.. zieloną strzałeczkęokok.gif

20 godzin temu, Patmol napisał:

serduszko kliknięte jest widoczne teraz też, ale na profilu ( i jest widoczne przy konkretnej wypowiedzi - pokazywanej na profilu)

 

Witamy serdecznie u Dosiwub.gif   więc w serduszka też będziemy klikać!... czasem;)

20 godzin temu, Anecik napisał:

Zrobiłam przelew za drugie ogłoszenie Dosi dla Alaskan - 18 zł. Proszę dopisz w rozliczeniu Aniu.

Nie mam natomiast wpłaty którą wpisałaś w rozliczeniu 20 zł od Figuni :).

 

Dziś przyjdzie Foresto dla Dosi i pewnie w przyszłym tygodniu zamówione szeleczki.

 

Nikt nie dzwoni - tyle dobrze że zakolegowały się z Tigrą.

... biegnę dopisać 18zł w wydatkach!  natomiast... pieniążki od Figuni, 20zł... zwinęłam w kieszeń! i ... zapomniałamzawstydzony.gif  Aniu, tak... w kwestii 'wpadek'  czasem jednak się zawstydzę :ucieczka:

... aż się boję zapytać.... czy przyzwyczaiła się już do 'psiego domku'?

 

Link to comment
Share on other sites

f015.gif Słoneczko wita nas ,kolejny weekend :)  prawie w oczach, wszystko zaczyna kwitnąć, zielenić się, budzić do życia! spacerów, spacerków to czas!  Pięknego dnia ,życzę :tak:

15 godzin temu, dwbem napisał:

A u mnie forsycje na trawnikach kwitną już od trzech dni.

... już to widzę! pięknie wyglądają takie trawniki! wiosna to forsycje :tak:

Link to comment
Share on other sites

slonko.gifWitamy piękną niedzielę! od rana słoneczko zachęca do wyjścia z domciu, bierzemy Tasię i jedziemy gdzieś na łono natury ,żeby sobie pobiegała :)

11 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Moje forysycje na wsi.....

IMG_20180412_173604.jpg

IMG_20180412_173530.jpg

... piękne!  jedziemy szukać właśnie takich forsycjihaha.gif

11 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Magnolia, którą uwielbiam...Pewnie już jutro rozkwitnie w pełni....

Magnolia.jpg

...piękne!  jak rozkwitną to po poprostu  Bajka!  koło nas w ogrodzie botanicznym jest taka alejka ,wysadzona magnolią, jak idę nią to czuję się jak w baśni 1001nocyoczko.gif

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, konfirm31 napisał:

Piękne kwiaty masz, Alaskan :) 

Dziękuję! Kocham kwiaty i krzewy, mam ich na prawde wiele. kwitną od wczesnej wiosny do póznej jesieni, a nawet zimą np oczary. 

teraz kupilam sobie na bazarku oneczki jasmin nagokwiatowy, ktory kwitnie zimą...

A to mój skalniak, z ubieglego roku.. 

 

DSC09586.JPG

  • Like 1
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Dziękuję! Kocham kwiaty i krzewy, mam ich na prawde wiele. kwitną od wczesnej wiosny do póznej jesieni, a nawet zimą np oczary. 

teraz kupilam sobie na bazarku oneczki jasmin nagokwiatowy, ktory kwitnie zimą...

A to mój skalniak, z ubieglego roku.. 

 

DSC09586.JPG

to Twoje? niesamowite!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...