Jump to content
Dogomania

Mam na imię Homer i mam już własny dom - zamieszkałem we Wrocławiu:) Miałem dom, pana i brata – w jednej chwili straciłem wszystko


Tola

Recommended Posts

Kciuki potrzebne na jutro, bo dzisiaj zabiegu nie było - weci mieli jakieś dwa bardzo ciężkie nagłe przypadki i cały czas operowali...

Poranne badania Homerka wyszły ok, więc może jutro  zajmą się ząbkami malucha.

A Homerek otwiera się coraz bardziej - dzisiaj po raz pierwszy machał ogonkiem na przywitanie!!!

Chłopak ma apetyt, jest wyrażnie bardziej energiczny, radosny:)

A po porannym spacerku ciągnął Ewę do... lecznicy -  bidulek wreszcie znalazł bezpieczne miejsce.

 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, seramarias napisał:

Biedny piesio, jak bardzo musiał być zagubiony skoro lecznicę uznał za bezpieczne miejsce :(

Nie miał lekko :(  Może pierwszy raz w życiu dostaje tyle czułości.

Ale tak jak już tutaj ktoś napisał  - on swoim wyglądem i  i zachowaniem wywołuje najlepsze uczucia.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, elik napisał:

A na koncie Homerka pojawiły się dzisiaj tj. 19.02. poniższe wpłaty

   30,00 zł  od  agat21

   15,00 zł  od  sybil

   30,00 zł  od  Jolanta08

Bardzo serdecznie dziękujemy

5a8b49737f4c9_kwiatki6.gif.14026b0544a780a549a99d14048085f8.gif

Pięknie dziękujemy5a8b49737f4c9_kwiatki6.gif.14026b0544a780a549a99d14048085f8.gif

2 godziny temu, Bogusik napisał:

Ciekawe czy udało się dzisiaj przeprowadzić zabieg...?

Kciuki potrzebne jeszcze chwilkę, o zabieg dopiero jutro; dzisiaj było USG, które wykazało torbiel na prostacie, więc kastracja jak najbardziej wskazana.

Po konsultacji z wetami zdecydowaliśmy, ze kastracja będzie jednak w dalszym terminie, jutro to za duże obciążenie dla Homerka, za duże ryzyko...

1 godzinę temu, Anula napisał:

Tak sobie myślę,że Homerkowi by bardzo przydał się DS a nie hotelik bo będzie następna zmiana niekorzystna dla niego.Czy Homerka ktoś ogłasza już? Są bardzo ładne zdjęcia a to jest też istotne.Charakter też praktycznie znany.

Anulka - przydałby się bardzo, ale dopiero wczoraj rozmawiałam z Havanka o ogłoszeniach - cały czas czekaliśmy na termin zabiegu no i to wycofanie Homerka też troche niepokoiło.

Ale maluch tak pięknie otwiera się, że ten DS przydałby się na już...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj zabraliśmy Homerka do siebie - niech chłopak ma jakieś urozmaicenie no i próbowaliśmy poznać go z naszymi dziewczynami:)

Na początku nieśmiały Homerek tak się później ośmielił, że Florka miała go dosyć;)

Spacerek w towarzystwie mojej Florki

IMGP1673.JPG

IMGP1675.JPG

Spotkaliśmy moją byłą tymczaskę Zetkę, której Homer tak się przestraszył, ze próbował nawiać

IMGP1678.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...