Jump to content
Dogomania

Liczymy podpisy!


emir

Recommended Posts

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kacha_wawa']Emir, a ja mam pytanie z innej beczki...
Czy cały dzień jest w fundacji ktoś kto przesyłkę może odebrać?? Listy pójdą w środę kurierem, w czwartek będą u Was.[/quote]
Oczywiście zostana odebrane; decyduje data nadania 16.XI. a dojśc moga dzień czy dwa później - to zrozumiałe
pozdrawiam
Emir

Link to comment
Share on other sites

Moja przesyłka dzis poszła.
Nie wysłałąm tylko razem z nią listy wolontariuszy + informacji o sponsorach pomocy itp bo chce to jutro na spokojnie napisac i dosłac mailem, a chciałam juz wysła liste z ..... 4006 podpisami :-)
Emir moge Ci dosła emailowo jutro informacje co kto i jak itp itd?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']Ja nieśmiało przypominam,że ktoś mi obiecał fotki burków zbierających na światówce podpisy i datki.......:mad::mad::mad:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote] Puli, przed Tobą klęczymy, przed Twoimi "burkami" się płaszczymy i jak tylko będą zdjęcia, natychmiast je publice i Tobie wyślemy;)
Dziękujemy za wszystko, byłyście nieocenione i wspaniałe. Wiwat Puli z Jej Puli:loveu::evil_lol::multi::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

A więc oto Puli i jej Burki - z którejkolwiek by na nie spojrzeć strony!
Burki z ogromnym samozaparciem leżały na pleckach, prezentując międzynarodowemu towarzystwu brzuszki i zachęcając je do wspomagania poznańskich bezdomnych zwierząt, a chwilami nawet występując wręcz w ich imieniu, gdy były brane za "biedne, zaniedbane pieski do adopcji" :evil_lol: .

[B][img]http://upload.miau.pl/2/8656.jpg[/img][/B]

[B][img]http://upload.miau.pl/2/8657.jpg[/img][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']Z tymi podziękowaniami i samozaparciem,to bez przesady proszę!
Kudły po czterodniowym głaskaniu i żarciu w pozycji horyzontalnej, rozpuszczone się zrobiły nieprawdopodobnie i pojąć nie mogą,że to koniec żebraniny....[/quote] No to szkoda, że targi się skończyły, bo i procent z zysku by się znalazł;)
Nieoceniona Puli, nieocenione burki;):evil_lol:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='julita104']Moja przesyłka dzis poszła.
Nie wysłałąm tylko razem z nią listy wolontariuszy + informacji o sponsorach pomocy itp bo chce to jutro na spokojnie napisac i dosłac mailem, a chciałam juz wysła liste z ..... 4006 podpisami :-)
Emir moge Ci dosła emailowo jutro informacje co kto i jak itp itd?[/quote]

Oczywiście; teraz najważniejsze są listy z podpisami

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...