Jump to content
Dogomania

Liczymy podpisy!


emir

Recommended Posts

ale to wszystko chore........................a ona dalej tam po ulicy chodzi.....? i nawet nie kuleje....................widac poszczegolne jednostki maja ogromna sile przebicia...............................ale to wszystko chore............

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aggie']ja rozmawiałam z zuziaM która wyadoptowała Ozziego (prywatnie moja siostra cioteczna z Lubania - odkryta na dogo:-o ) - prokuratura umorzyla z tego co wiem jedną sprawę - zalożoną z powodztwa prywatnego przez Anię - o przywlaszczenie psa i zabicie go ze szczególnym okrucienstwem.
Z tego co slyszalam była druga sprawa - założona przez Emir.
Czy to doniesienie też tak sie zakończyło???[/quote]
[B]29.03.2007[/B] W związku z umorzeniem przez prokuratora Cholewińskiego z Prokuratury w Lubinie sprawy o zamordowanie OZZYego ze szczególnym okrucieństwem przez Agnieszkę W. - fundacja wnosi apelację.


[B]Z aktualności FUndacji Emir 10.09.2007[/B] Na podstawie art.465 par.2 kpk akta sprawy 4 Ds 933 / 06 (dot. zabicia Ozzego przez Agnieszke W.) zostaly w dniu 10.09.2007 r. przeslane do Sadu Rejonowego Wydzialu II Karnego w Lubinie celem rozpoznania zazalenia na postanowienie o umorzeniu postepowania.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam.Jestem nowa na forum,ale sprawę Ozziego śledzę od poczatku:-(.Mam jednak nadzieję,że ta apelacja przyniesie oczekiwany skutek czyli skazanie tego czegoś(słowo człowiek w tym wypadku byłoby przesadą).Może teraz się coś zmieni na lepsze wraz ze zmianą rządu?...oby.Pozdrawiam


,,Im bardziej poznaje ludzi ,tym bardziej kocham zwierzęta"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...