Jump to content
Dogomania

Liczymy podpisy!


emir

Recommended Posts

[quote name='aisaK']
Co do petycji, to uważam, że do sądu może iśc pismo ile było podpisów, a do prezydenta niech idzie petycja, w oryginale i to jak najszybciej!!![/quote]
POPIERAM w 100%
poco czekac do stycznia? po co wogole czekac jesli akcja jest juz zakonczona???
umowa byla taka ze podpisy beda szly[B] DO ADRESATÓW[/B] a nie do jakiegos prokuratora :angryy: ( na dobra sprawe nawet nie wiemy dokladnie do kogo i PO CO! )
[B]EMIR [/B]prosimy o wyjasnienie calej sprawy, to nie może byc tak ze najpierw mowi sie a, potem b. jestem oburzona cala sytuacja, przecież po to wlasnie zbieralismy te podpisy zeby zostaly zlożone w kancelarii prezydenckiej. jak będzie tak jak jest to ja od razu mowie ze w nastepna akcje fundacji Emir sie nie wlączam i tyle... po prostu nie lubie jak mnie ktos oszukuje a takie mam teraz odczucie... i myślę, że nie tylko ja...

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmm,no to pieknie nas zrobiono w balona !!
[B]Czarok [/B]JAK WY MOZECIE SOBIE DECYDOWAC,GDZIE NALEZY WYSLAC PETYCJE,HA???!!!!
Chyba jest w naglowku napisane jak krowie na rowie do kogo petycja jest skierowana !!!!
Dlaczego nas,zaangazowanych w akcje laskawie nie spytano o zdanie ???!!!
Co to q...ma byc ???!!!
Zadam odpowiedzi !!!

Link to comment
Share on other sites

podpisy powinny bezsprzecznie trafic do adresatow petycji czyli do prezydenta, premiera i chyba ministra sprawiedliwosci - o ile pamietam

ja jednak rozwazylabym [U]dodatkowo[/U] przekazanie informacji o ilosci podpisow / kopii podpisow prokuratorowi przy jednoczesnym duzym naglosnieniu przekazania petycji wszystkim powyzszym
przy duzej presji spolecznej i zainteresowaniu mediow prokurator moze jeszcze zmienic zdanie ... a przynajmniej chcialabym zeby tak bylo...

Link to comment
Share on other sites

Znaczy tak - do mnie jej nie wysyłajcie, bo mi tona papieru niepotrzebna!
Ale myśmy wszyscy zbierali podpisy w konkretnym celu - tylko dlaczego nagle decydenci nabrali wody w usta i taka cisza.
Ja mam już nie ukrywam dość udziału w takich przedsięwzięciach, poświęcania czasu, uruchamiania kontaktów, próśb itp. Czyżby ktos coś chciał upiec nie na tym ogniu co inni.

Chyba sie nie myśle, jesli napisze, że WSZYSCY czekamy na wyjaśnienie!

Link to comment
Share on other sites

Jako osoba, która rzuciła propozycję petycji do naszych władz proszę o wyjaśnienia, dlaczego nagle miałaby ona trafić do kogo innego.
Dlaczego nasze podpisy miałaby przejąć prokuratura????
To prokuraturze można przedstawić wyniki akcji, a nie rządzącym, do rządzących powinny trafić listy z podpisami...
Myślę, że także Zofia Mrzewińska, która w większości była autorką petycji i takze kierowała się w niej do naszych władz chciałąby przeczytać wyjaśnienia...
Robiliśmy petycję do władz, nie do prokuratora, znając nasz kraj w prokuraturze zaraz wszystko przepadnie, poza tym prokuratura nie jest adresatem...

Link to comment
Share on other sites

Jeśli podpisy w odpowiednim czasie dotrą do kancelarii premiera można zawetować ustawę i mogę tak powiedzieć: żądam skierowania podpisów do osób, do których petycja jest skierowana...
Petycja nie jest niczyją własnością i nikt nie ma prawa decydować do kogo ona ma trafić, ona ma trafić tam gdzie jest jej miejsce przeznaczenia, czyli do adresatów petycji, a nie do prokuratury...

Link to comment
Share on other sites

A po co prokuratorowi petycja????????

czym ona ma byc dla niego dowodem w sprawie Agnieszki W?????

To juz jest kpina w zywe oczy moze niektorzy powinni jeszcze raz przeczytac idee wedlug ktorej powstala ta petycja i do czego wogole taka forma jak PETYCJA ma sluzyc.:shake::shake::shake:

Niemozliwe ze pare osob chce zmarnowac wysilek i trud paru tysiecy innych i jak tu zaufac niektorym organizaja:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiwi']wydaje mi sie mamy tu g...no do gadania, jak juz to emir wiele razy udowadniala[/quote]


o nie, nie...tak to nie będzie napewno...
ja mam siedziec przy świątecznym stole ze świadomością, że ustawa pozwalająca zabijać zwierzęta jak się chce jest podpisana a petycja leży w biurku i czeka na styczeń i do tego ma trafić do prokuratora...

Link to comment
Share on other sites

Mnie i nie tylko mnie zapewne bulwersuje sprawa, że w tej chwili listy są w rękach Emir i Ona uważa, że może z nimi zrobić co jej się podoba...
To jest jakiś absurd...
Petycja jest skierowana do osób wymienionych w nagłówku i właśnie tam powinny trafić.
Jeśli Emir zgodziła się, zeby listy z podpisami skierować do niej to teraz powinna wywiązać się z obowiązku i petycję wraz z podpisami skierować do odpowiednich osób, a nie według własnego widzimisię do prokuratora...
Emir, oddaj w takim razie listy, odeślij na mój adres, albo adres Zofii Mrzewińskiej, Ona będzie wiedziała co z nimi zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Wchodzę dzisiaj na wątek i co widzę??? ŻE KTOŚ NAS TUTAJ BRZYDKO MÓWIĄC W CH*** ZROBIŁ! ! ! Czy ktoś zapomniał do kogo petycja była adresowana? DO PREZYDENTA! Ludzie podpisywali ją by trafiła do niego na biurko, a nie do prokuratora! Myślę że większosć się ze mną zgadza. I wiem że tak tego nie zostawimy :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Wydaje mi sie że my się tu żołądkujemy, możemy tez wygłaszać nasze żądania - tylko...kto je czyta oprócz nas...Chyba adresat tych postów raczej nie![/quote]

Tyle roboty na nic, no ludzie!!!. Jakim wrednym typem trzeba być, żeby "przekręcić" ponad 93 tys osób :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Wydaje mi sie że my się tu żołądkujemy, możemy tez wygłaszać nasze żądania - tylko...kto je czyta oprócz nas...Chyba adresat tych postów raczej nie![/quote]

Podejrzewam, że czyta tylko pewnie szykuje dla nas kolejną bajeczkę, żeby zamydlić nam oczy...
Dla mnie jest jasne:
[B][SIZE=5]Emir przywłaszczyła sobie korespondencję nie skierowaną do niej![/SIZE][/B]
[B][SIZE=5]Ale osoby, które angażowały się w akcję na to nie pozwolą!!![/SIZE][/B]
[B][SIZE=5]Emir oddaj listy!!![/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar']Wchodzę dzisiaj na wątek i co widzę??? ŻE KTOŚ NAS TUTAJ BRZYDKO MÓWIĄC W CH*** ZROBIŁ! ! ! Czy ktoś zapomniał do kogo petycja była adresowana? DO PREZYDENTA! Ludzie podpisywali ją by trafiła do niego na biurko, a nie do prokuratora! Myślę że większosć się ze mną zgadza. I wiem że tak tego nie zostawimy :angryy:[/quote]

a może ta paniusia ma problemy z czytaniem? albo jakieś inne np. emocjonalne, hormolnalne czy (wpadając w Twój ton) ch.. wie jakie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacha_wawa']Podejrzewam, że czyta tylko pewnie szykuje dla nas kolejną bajeczkę, żeby zamydlić nam oczy...
Dla mnie jest jasne:
[B][SIZE=5]Emir przywłaszczyła sobie korespondencję nie skierowaną do niej![/SIZE][/B]
[B][SIZE=5]Ale osoby, które angażowały się w akcję na to nie pozwolą!!![/SIZE][/B]
[B][SIZE=5]Emir oddaj listy!!![/SIZE][/B][/quote]

tak i to im szybciej tym lepiej!

Link to comment
Share on other sites

Pamiętacie, jak okazało się, że w tekście petycji jest błąd ortograficzny? Wówczas zostaliśmy powiadomieni, iż wg "prawników" nie da się nic już zmienić
Teraz okazuje się, że można zmienić adresata i nic się nie dzieje...
Ludzie pytali mnie, do kogo trafi petycja...
Nie chce mi się tu rozpisywać, jak bardzo jestem rozczarowana współpracą z Emir, ale jak widzę, nie jestem osamotniona w swoich odczuciach...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...