Jump to content
Dogomania

Liczymy podpisy!


emir

Recommended Posts

julita104 - ja powiedziałem wolontariuszom u siebie, że prose o kontakt a jeśli ktoś do soboty nie może przekazać mi list żeby wysłał na własną ręke do fundacji, bo ja także w poniedziałek wysyłam wszystkie listy. Niestety nie sposób się ze wszystkimi skontaktować.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='julita104']Wiwmy ze sie skonczyła
ja wysyłam w poniedziałek rano ale na 100% nie wysle wtedy wszystkich podpisow
zdazyło sie pare osób chory, odcietych od netu itp
wyśle to co zbiore, a o z resztą ? Dosyłać potem?[/quote]

"Potem" tzn kiedy? liczy się 16.XI - data stempla pocztowego; czyli nadane 16.XI będą zaliczone;
EMIR

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar']A wszystko to, że nie chce sie poczytać. Kim jest ten tajemniczy "kompetentny"? Sama robisz "haos", nie rozumiesz co oznacza słowo "pełnoletni" ??.[/quote]
[B]a więc ...pytałam ...
bo oto kopia maila od Maćka -[/B][COLOR=#b8860b] [B][FONT=times new roman]webmaster, redaktor naczelny:[/FONT][/B] [B][FONT=times new roman]Anashar
[URL="http://www.ozzy.4.pl"]www.ozzy.4.pl[/URL][/FONT][/B][/COLOR]

[COLOR=Blue][I] Witam,
Co do podpisów składać mogą osoby najwcześniej z 89' rocznika. Aczkolwiek podobno jeśli jest pesel to mogą i młodsi - bo liczy się ilość podpisów, a dopiero do inicjatywy będą potrzebne osoby pełnoletnie.

Niestety ja także miałem mało ulotek i szybko się rozeszły. Je rozdzielali z góry. Na to wpływu nie miałem.

Pozdrawiam
Maciej
[/I][/COLOR]

przepraszam więc że pytałam ale miałam prawo mieć wątpliwości

[B][SIZE=3][COLOR=Red]JASTRZĘBIE ZDRÓJ ok. 300 podpisów (do akcji dołączyłam 17.09)[/COLOR][/SIZE][/B]:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir']"Potem" tzn kiedy? liczy się 16.XI - data stempla pocztowego; czyli nadane 16.XI będą zaliczone;
EMIR[/quote]

no ja mam juz zebrane, w poniedziałek wysyłam więc data stempla będzie 14, dojdą myślę max 16 - przed chwilą liczyłam mam 3500 + jeszcze troszke dojdzie
co do potem nie wiem - pytam bo mam kilka osob ktore zwlekają z pczyczyn osobisto, chorobowych lub listy poszły ale jeszcze nie dotarły, wiec tak sie spytałam tylko

Link to comment
Share on other sites

No to proszę o jakieś dobre słowo. Na oczy nie widzę już od tych cyferek, ale skończyłam liczyć. Policzyłam oddzielnie podpisy "ważne" tzn. z nr PESEL,
podpisy z adresami, podpisy z numerami dowodów osobistych i podpisy nieważne z powodu np. braku podpisu, osoby niepełnoletnie, wpisy nieczytelne itp... Cieszę się jednak, że było co liczyć. Podanie wyników pozostawiam EMIROWI. Miałam/mam wspaniałych wolontariuszy, którzy odwalili kawał ciężkiej pracy. Planuję też zorganizować dla nas spotkanie już po wszystkim, może kulig - zobaczę. W poniedziałek wysyłam materiały i sobie odpocznę
(tak z pół dnia może). Dobranoc.

Link to comment
Share on other sites

[B]Wszyscy, którzy mają listy z podpisami ( a nie maja kontaktu z koordynatorem) proszeni są o przesłanie ich najpóźniej w dniu 16 LISTOPADA 2006 ROKU na adres: [/B]
[B][U][COLOR=#0000ff]Fundacja EMIR, Oddział, ul.Słoneczna 4, 96-321 Żabia Wola[/COLOR][/U][/B]
[B][U][COLOR=#0000ff][/COLOR][/U][/B]
[COLOR=black]Listy nie muszą być zapełnione do ostatniej pozycji :-)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Nooo, Poznań i Łodź wymiatają... :evil_lol: :loveu:

[B]Julita [/B]dobrze ze zbierasz jako koordynator listy! Bo skąd masz gwarancję, że ktoś je prześle? To nie jest zmarnowany czas, te wiele spotkań. W końcu po to są koordynatorzy - mieli kierować ludźmi i zakończyć akcje na swoim terenie.

[B]Emir [/B]własnie chciałam pytać, czy decyduje data stempla pocztowego, już wiem, dzieki. Wysyłam w poniedziałek.

Poza tym, to też jestem zdziwiona.
Kiedy sms-owałam do ludzi w sprawie spotkania i przekazania list, dostałam odpowiedź, że z Gdyni jedna osoba wysłała już paczke i było tam tego nawet dużo (ponad 2000), a wysłane zostało, bo tak zrozumieli, ze do końca października.
Dzisiaj jest 11-ty, na liście nie ma, więc co, nie doszło? To ciekawe...
Mam nadzieję, że ta wysłana nie przeze mnie paczka istnieje w rzeczywistości i że dotrze do Fundacji.
Wiem też, że mogą byc inne przesyłki, od indywidualnych osób - ktoś zabrał bowiem podpisy ze sklepu zoologicznego a wcześniej ubiegł mnie z plakatem w tym miejscu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='julita104']no ja mam juz zebrane, w poniedziałek wysyłam więc data stempla będzie 14, dojdą myślę max 16 - przed chwilą liczyłam mam 3500 + jeszcze troszke dojdzie
co do potem nie wiem - pytam bo mam kilka osob ktore zwlekają z pczyczyn osobisto, chorobowych lub listy poszły ale jeszcze nie dotarły, wiec tak sie spytałam tylko[/quote]
Witaj - to może te osoby, które z jakchś powodów nie moga dotrzeć do Ciebie - same zechcą wsadzic list w koperte i wysłać na adres EMIRa; szkoda byłoby stracić te glosy; pozdrawiam EMIR

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elles']Nooo, Poznań i Łodź wymiatają... :evil_lol: :loveu:

[B]Julita [/B]dobrze ze zbierasz jako koordynator listy! Bo skąd masz gwarancję, że ktoś je prześle? To nie jest zmarnowany czas, te wiele spotkań. W końcu po to są koordynatorzy - mieli kierować ludźmi i zakończyć akcje na swoim terenie.

[B]Emir [/B]własnie chciałam pytać, czy decyduje data stempla pocztowego, już wiem, dzieki. Wysyłam w poniedziałek.

Poza tym, to też jestem zdziwiona.
Kiedy sms-owałam do ludzi w sprawie spotkania i przekazania list, dostałam odpowiedź, że z Gdyni jedna osoba wysłała już paczke i było tam tego nawet dużo (ponad 2000), a wysłane zostało, bo tak zrozumieli, ze do końca października.
Dzisiaj jest 11-ty, na liście nie ma, więc co, nie doszło? To ciekawe...
Mam nadzieję, że ta wysłana nie przeze mnie paczka istnieje w rzeczywistości i że dotrze do Fundacji.
Wiem też, że mogą byc inne przesyłki, od indywidualnych osób - ktoś zabrał bowiem podpisy ze sklepu zoologicznego a wcześniej ubiegł mnie z plakatem w tym miejscu.[/quote]
Z Gdyni żadna przesyłka nie dotarła;dlatego nie ma jej w wykazie
EMIR

Link to comment
Share on other sites

Ja chciałam oznajmić, że moją paczkę z podpisami wysłałam do Marzeny Kameckiej (tak się z nią umówiłam, kiedy jeszcze nie było przedłużonego terminu do przysyłania list). Mam nadzieję, że dotrze ona bez problemów i nie powstaną z tego jakieś niedomówienia :shake:.

Link to comment
Share on other sites

EMIR przepraszam że jeszcze z Wrześni nie wysłałam swoich podpisów, ale miałam problemy rodzinne i strasznie mi głupio, że musiałam to w kąt odłożyć...

Jutro z samego rana wyślę wszyskie podpisy.
Jeszcze raz przepraszam
Pozdrawiam
Judyta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Fidel']Ja dzieki bardzo symatycznym osobom,ktore mi pomagaly wysylam jutro ok.2 tys podpisow.Pojdzie poleconym priorytetem.
Dzieki Akcji poznalam kilka wartosciowych osob.Wiem tez,ktore osoby nie sa mi zyczliwe,a caly czas myslalam inaczej....[/quote]

Iza i Fidel - pięknie, 2000 podpisów, a Złotoryja to chyba nie jest wielkie miasto. Od razu mi się humor poprawił :multi: Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pluciarz']Iza i Fidel - pięknie, 2000 podpisów, a Złotoryja to chyba nie jest wielkie miasto. Od razu mi się humor poprawił :multi: Pozdrawiam.[/quote]

Złotoryja to 15 tys miasteczko.Podpisy zbierane byly 1x przez 2 godz.w Lubinie oraz w Legnicy.Gdyby nie moje problemy powiedzmy zawodowe,to byloby wiecej.No,ale sztab ludzi pracowal.Kazdy po troszke lub wiecej i jest :) Najwiecej z ludzi mi pomagajacych zebrali pracownicy sklepu ZOO ze Złotoryi oraz pani pielegniarka Małgosia :multi: Najmniej uwaga ...weci ze Złotoryi...Wstyd jak diabli:angryy:
Wlasnie odebralam jeszcze liste od wychowawczyni mojej corki.Na liscie jest 35 podpisow !! Wysle wiec 2010 podpisow !!:multi: :multi: Gdyby nie te wszystkie niewazne,czyli malolatow i osob,ktore wpisaly date urodzenia zamiast peselu to byloby troche wiecej....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek']no to dla tych ktorzy meczyli oczy i liczyli i sprawdzali ile jest podpisow waznych na petycjach przesylkam <kwiatki>

[IMG]http://www.n01-in-flowers.com/Flower-images/filler-images/Flowers.jpg[/IMG][/quote]

Jednego z bukietu biorę sobie. Dzięki :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

A czy w każdym mieście zbiera sie te podpisy oddzielnie ?
Bo ja jestem nie w temacie A zresztą u nas w skierniewcach nic takiego nie ma więc nie wiem
A resztą ;pp

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...