Jump to content
Dogomania

Liczymy podpisy!


emir

Recommended Posts

Poznan dziękuje za gratulacje, gratuluje przede wszystkim Olsztynowi, oraz wszystkim innym miastom:lol: Oraz pozdrawia wszystkich zaangażowanych i dziękuje za wspólną akcję!
PYTANIE DO EMIR:
Czy doszla do Was nasza ostatnia przesyłka??? Bo wynik sugeruje, że jeszcze nie....Sprawdźcie proszę. Pozdrowienia:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też sie ogromnie ciesze, ze moglismy tych naszych kilka głosów dodac do całości :), moze nie jest tego zbyt wiele ale zważywszy na wszelakie trudności, to.....DZIĘKUJE WSZYSTKIM KTÓRZY POMAGALI MI ZBIERAC PODPISY !! Jesteście wspaniali !!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Poznan dziękuje za gratulacje, gratuluje przede wszystkim Olsztynowi, oraz wszystkim innym miastom:lol: Oraz pozdrawia wszystkich zaangażowanych i dziękuje za wspólną akcję!
PYTANIE DO EMIR:
Czy doszla do Was nasza ostatnia przesyłka??? Bo wynik sugeruje, że jeszcze nie....Sprawdźcie proszę. Pozdrowienia:lol:[/quote]
Mamy strajk listonoszy - nie dochodzi NIC; czekam więc cierpliwie aż strajk sie skończy
EMIR

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shirrrapeira']Ja dlatego teraz wysle listy, ktore do mmnie dzis dotarly, bvo strajk wiec ide je zaraz wyslac poleconym to ladnych kilkaset podpisow. A mnie Kaiu nie kochasz??[/quote]
jak masz zamiar to zrobić? poczta strajkuje i większość urzędów jest zamknięta, a jeśli nie to i tak nie przyjmuja przesyłek :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Istnieje coś takiego jak [URL="http://www.inpost.pl"][COLOR=Blue]inpost[/COLOR][/URL] - alternatywa dla poczty na listy powyżej 50 g. Niestety siedziby mają tylko w większych miastach - jutro będę wysyłac coś przez tą firmę i zobaczymy jak pójdzie :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shirrrapeira']Czyli myslisz, ze w Warszawie jest cos takiego. Zaraz zobacze w necie.[/quote]
jest. siedziby maja w 71 miastach- i niestety tylko między tymi miastami rozwożą korespondencję.... mają mistrzowskie ceny - za polecony 1,85 zł... ale jeszcze mało niestety punktów obsługi.

niestety nie dostarczają korespondencji do Zabiej Woli- czyli do miejsca działalności Fundacji Emir- wiem bo chciałam tą drogą wysłać...

miasta [URL]http://www.inpost.pl/index.php?act=read&cat=16[/URL]
i wszelkie info na [URL="http://www.InPost.pl"]www.InPost.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='papisia'][B][U][SIZE=4][COLOR=#0000ff]STAN NA DZIEŃ 27.11.06 -[/COLOR][COLOR=red] 90143[/COLOR][/SIZE][/U][/B]

:crazyeye: :loveu:[/quote]



:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir']
[B][U][SIZE=4][COLOR=blue]STAN NA DZIEŃ 28.11.06 -[COLOR=red] 91581[/COLOR]:Dog_run::Dog_run::Dog_run:[/COLOR][/SIZE][/U][/B]

[SIZE=4][COLOR=black]cdn po podliczeniu ostatnich list.[/COLOR][/SIZE]

[B]Emir[/B][/quote]

Jestem pod OGROMNYM wrażeniem !!! Wszystkim gratuluję i DZIĘKUJĘ :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...