Jump to content
Dogomania

Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków


Recommended Posts

Atos czyli  "ten, który przyszedł" ma dzisiaj kolejne, dodatkowe badania, bo TLI jest w "zakresie wątpliwym", od poczatku pobytu przytył 1,5 kg, wygląda lepiej, ale jeszcze sporo musi "nadrobić". Najgorsze, że mam koope czystą przynieść do badania, a ten łobuz jak tylko skończy, natychmiast grzebie łapskami.... 

no i kolejne pobieranie krwi dzisiaj 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.10.2022 o 10:52, mari23 napisał:

Atos czyli  "ten, który przyszedł" ma dzisiaj kolejne, dodatkowe badania, bo TLI jest w "zakresie wątpliwym", od poczatku pobytu przytył 1,5 kg, wygląda lepiej, ale jeszcze sporo musi "nadrobić". Najgorsze, że mam koope czystą przynieść do badania, a ten łobuz jak tylko skończy, natychmiast grzebie łapskami.... 

no i kolejne pobieranie krwi dzisiaj 😞

                         👍🍀

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.10.2022 o 07:41, elik napisał:

A my z Finkiem  też wczoraj mieliśmy atrakcję - wizytę u groomera. Był przekochany   ❤️     

Groomer to sama przyjemność :) ja wczoraj potrzebowałam Atosową koopę do specjalistycznego badania, czystą, bez piachu, a on błyskawicznie grzebie łapami przy tej jakże ważnej czynności.... do tego był na czczo, więc skromny "placek" z piachem tylko miałam. Wróciliśmy po pobraniu krwi (co ja się nachodziłam z nim, że może na chodniku zrobi), dałam jeść... i czekałam 😉😉😉  ostatnio z koopy to tak bardzo się cieszyłam, kiedy wnusia po raz pierwszy na nocnik zrobiła 😉 😉😉 ale udało się, koopa pojechała gdzieś na badania specjalistyczne ( zawartość czegoś tam trzustkowego w kale).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.10.2022 o 09:59, elik napisał:

Myślę, że może dla nas tak, ale dla psiaczków pewnie dużo mniejsza, o ile w ogóle można w tym kontekście o przyjemności mówić  😜    

Nasza groomerka jest tak sympatyczna i empatyczna, że Pikuś pomimo totalnego ogolenia sierści był zachwycony 😉 przynajmniej w momencie, gdy go odbierałam, ciężko mu się było rozstać z panią Eweliną 😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.10.2022 o 09:49, mari23 napisał:

Nasza groomerka jest tak sympatyczna i empatyczna, że Pikuś pomimo totalnego ogolenia sierści był zachwycony 😉 przynajmniej w momencie, gdy go odbierałam, ciężko mu się było rozstać z panią Eweliną 😉

Przydałoby się więcej takich groomerek     🙂        

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.10.2022 o 00:05, elik napisał:

Kazanku, psiaczku kochany trzymaj się, nie smuć Marysi      😥                 

Z tego co mi wiadomo Kazanek jest w bardzo ciężkim stanie... Wczorajsze kroplówki i leki pozwoliły mu troszkę pospać ale poprawy nie przyniosły. Jest coraz gorzej 😞
 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.10.2022 o 11:31, maarit napisał:

Kochane cioteczki Kazan pobiegł za Tęczowy Most do kolegów z podwórka. Takie to życie, że przychodzi nam je żegnać. Na szczęście możemy im pomóc nie cierpieć... 
Zapamiętajmy go takim...
 

1.jpg

Do zobaczenia Kazanku [*]

Trudno się pozbierać... trudno znaleźć słowa 😞 😞 😞 😞 

Dziękuję maarit za przekazanie wieści, dziękuję Wam, że ze mną jesteście ❤️❤️❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...