Jump to content
Dogomania

Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków


Recommended Posts

Dnia 12.08.2022 o 16:08, mari23 napisał:

Mam nadzieję, że ci, co krzywdzą zwierzęta raczej na dogomanię nie zagladają 😉

Mogą zaglądać na takie wątki, bynajmniej nie z miłości do zwierząt 😉 

Dnia 16.09.2022 o 10:30, mari23 napisał:

Tosia po sterylce, malutka jeszcze u nich....znaleźć jej nie mogli, gdzieś się zaszyła, jak mamę zabrali do gabinetu. Wetka chciała po policję dzwonić, bo pani przyszłą z 9-letnia córeczką i Tosią...w taki stanie, że dramat 😞 Tosie odebrał syn, wrócił z pracy. To z nim wszystko uzgadniam, z panią się nie da 😞

Jak dobrze, że się udało zrobić tę sterylkę!!! 🙂 

Niektórzy wstydu nie mają. Sam byłem raz świadkiem jak do weta przyszła pani z małym psem na łańcuchu 😕 

Dnia 23.09.2022 o 17:31, mari23 napisał:

Jakby było mało złych wieści.... odszedł dzisiaj w nocy "mój" Bezik u kikou 😞 😞 😞 😞 😞

Przykro mi bardzo. Nigdy nie jest na to dobry czas. Niech sobie teraz biega beztrosko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.09.2022 o 09:43, malagos napisał:

Tak to się plecie - jedni odchodzą, drudzy przychodzą 😞

A to ten, który "przyszedł" czyli szkielet spod mazurowickiego kościoła.... nie mam pomysłu na imię...

20220925_080632.jpg

20220925_080735.jpg

20220925_081004.jpg

20220925_080648.jpg

i zdjęcie pt.: "W czasie deszczu pieski się nudzą" 😉 :)

20220925_212045.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.09.2022 o 09:28, Nadziejka napisał:

Kolczyki SERCA RÓŻOWE - 15mm - 6574120116 - oficjalne archiwum Allegro

                      Dla Was najnajnajspokojniejszego wszelkiego w zdrowiu zasylam z serca calego
mari kochana czaruje dzisiaj kramik 

ależ nie trzeba, kochana ❤️ mają wszystko, są na dogo psiaki w większej potrzebie ❤️ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.09.2022 o 08:54, mari23 napisał:

A to ten, który "przyszedł" czyli szkielet spod mazurowickiego kościoła.... nie mam pomysłu na imię...

20220925_080632.jpg

W piątek "nowy" ma badania krwi i powtórkę wcierki leku na świerzb. 

W poniedziałek badania ma Pikuś, bo mam wrażenie, że coś mu dolega.... może to tylko starość i  "wojtyszkowa" przeszłość, ale chcę to sprawdzić.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.09.2022 o 08:52, mari23 napisał:

W piątek "nowy" ma badania krwi i powtórkę wcierki leku na świerzb. 

W poniedziałek badania ma Pikuś, bo mam wrażenie, że coś mu dolega.... może to tylko starość i  "wojtyszkowa" przeszłość, ale chcę to sprawdzić.

Chudy już po badaniach, był bardzo grzeczny i cierpliwy, dał się zbadać i pobrać krew, ma około 5 lat.

Wychodząc spotkaliśmy na poczekalni....sunię z cieczką.... ech, wyciągałam psa, jak sanki na sznurku, a on "śpiewał", uśmiali się wszyscy i w gabinecie, i na chodniku przed gabinetem. Pies choć jednojajowy ( jest wnętrem), to instynkt prawdziwego psiego faceta ma 100-procentowy 😉 

Dobra wiadomość jeszcze jest taka, że na kota uwagi specjalnej nie zwracał.... może jednak z powodu tej "cieczkówny"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.09.2022 o 15:34, mari23 napisał:

Chudy już po badaniach, był bardzo grzeczny i cierpliwy, dał się zbadać i pobrać krew, ma około 5 lat.

Wychodząc spotkaliśmy na poczekalni....sunię z cieczką.... ech, wyciągałam psa, jak sanki na sznurku, a on "śpiewał", uśmiali się wszyscy i w gabinecie, i na chodniku przed gabinetem. Pies choć jednojajowy ( jest wnętrem), to instynkt prawdziwego psiego faceta ma 100-procentowy 😉 

Dobra wiadomość jeszcze jest taka, że na kota uwagi specjalnej nie zwracał.... może jednak z powodu tej "cieczkówny"

                                                ❤️🍀🍀🍀🍀

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.09.2022 o 15:34, mari23 napisał:

Chudy już po badaniach, był bardzo grzeczny i cierpliwy, dał się zbadać i pobrać krew, ma około 5 lat.

Wychodząc spotkaliśmy na poczekalni....sunię z cieczką.... ech, wyciągałam psa, jak sanki na sznurku, a on "śpiewał", uśmiali się wszyscy i w gabinecie, i na chodniku przed gabinetem. Pies choć jednojajowy ( jest wnętrem), to instynkt prawdziwego psiego faceta ma 100-procentowy 😉 

Dobra wiadomość jeszcze jest taka, że na kota uwagi specjalnej nie zwracał.... może jednak z powodu tej "cieczkówny"

Są wyniki -  "wewnętrzny obraz" tego, co widać na pierwszy rzut oka: stan zapalny, zarobaczenie, anemia. Trzustka, nerki,  wątroba w porządku, choć tyle.

Link to comment
Share on other sites

Wybrałam kilka "lepszych" zdjęć Atosa ( takie "robocze" imię dostał w gabinecie wet) i zrobiłam mu ogłoszenie. Jakoś w pracy je robiąc, nie miałam "weny", może potem coś zmienię...

https://www.olx.pl/d/oferta/atos-przyjaciel-dla-ciebie-duzy-pies-do-adopcji-CID103-IDRdH6A.html?bs=olx_pro_listing

Czekam na wyniki Pikusia, mam nadzieję, że będą lepsze, niż stan jego sierści. Niestety konieczne było "ogolenie" Pikunia, piękny, długowłosy piesio zamiast rudej ma teraz szatę.... czerwoną 😉 odmłodniał po "fryzjerze" 😉 dla porównania Pikuś kudłaty (ale zdjęcie sprzed kilku lat, kiedy futro było piękne, a Pikunio zdrowy)

20221003_140859.jpg

pikuś.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.09.2022 o 15:34, mari23 napisał:

Wychodząc spotkaliśmy na poczekalni....sunię z cieczką.... ech, wyciągałam psa, jak sanki na sznurku, a on "śpiewał", uśmiali się wszyscy i w gabinecie, i na chodniku przed gabinetem. Pies choć jednojajowy ( jest wnętrem), to instynkt prawdziwego psiego faceta ma 100-procentowy 😉 

Znaczy, że wcale nie taki chory 😄 

Dnia 3.10.2022 o 12:19, mari23 napisał:

Są wyniki -  "wewnętrzny obraz" tego, co widać na pierwszy rzut oka: stan zapalny, zarobaczenie, anemia. Trzustka, nerki,  wątroba w porządku, choć tyle.

No mówię przecież, nie jest tak źle 😉 

Dnia 4.10.2022 o 10:50, mari23 napisał:

Czekam na wyniki Pikusia, mam nadzieję, że będą lepsze, niż stan jego sierści. Niestety konieczne było "ogolenie" Pikunia, piękny, długowłosy piesio zamiast rudej ma teraz szatę.... czerwoną 😉 odmłodniał po "fryzjerze" 😉 dla porównania Pikuś kudłaty (ale zdjęcie sprzed kilku lat, kiedy futro było piękne, a Pikunio zdrowy)

i jak wyniki?

Rzeczywiście trochę lat mu ubyło 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.10.2022 o 20:57, Maciek777 napisał:

Znaczy, że wcale nie taki chory 😄 

No mówię przecież, nie jest tak źle 😉 

i jak wyniki?

Rzeczywiście trochę lat mu ubyło 🙂 

Pikuś też wcale nie jest taki chory 😉

Dnia 9.10.2022 o 22:13, elik napisał:

No właśnie, jak wyniki?

Całkiem dobre, a tak bardzo się bałam. 

Wczoraj na chwilę się zapomniałam i wypuściłam z pokoju Odiego w czasie, kiedy Pikuś biegał, na szczęście zanim Odi Pikunia obwąchał udało mi się go za szelki znów "zakwaterować" osobno  w pokoju...ufff....

Niestety z pieskami biega albo Pikuś, albo Odi....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.10.2022 o 20:23, maarit napisał:

Zaległy filmik... Aż wstyd ile czekał na wstawienie 😅 Mam nadzieję, że działa, bo pierwszy raz próbowałam to zrobić na telefonie. 

A filmik był z "akcji sprzątanie", w czym Odiś brał aktywnie udział dyskutując, jak zwykle zresztą 😉 

Ilość sierści to codzienna przedpokojowo - kuchenna porcja jesiennego "zrzutu" 😉 

Wczoraj mieliśmy gościa, koleżanka ze śmiechem uznała, że Odiś to "osioł ze Shreka" nie wiedząc, że od dawna wołam do psa "Osiołku" 😉 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.10.2022 o 20:23, maarit napisał:

Zaległy filmik... Aż wstyd ile czekał na wstawienie 😅 Mam nadzieję, że działa, bo pierwszy raz próbowałam to zrobić na telefonie. 

 

Dnia 11.10.2022 o 08:35, mari23 napisał:

A filmik był z "akcji sprzątanie", w czym Odiś brał aktywnie udział dyskutując, jak zwykle zresztą 😉 

Ilość sierści to codzienna przedpokojowo - kuchenna porcja jesiennego "zrzutu" 😉 

Wczoraj mieliśmy gościa, koleżanka ze śmiechem uznała, że Odiś to "osioł ze Shreka" nie wiedząc, że od dawna wołam do psa "Osiołku" 😉 

                                                 🍀❤️🍀❤️🍀

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.09.2022 o 20:50, Nadziejka napisał:

 

                        
  Zapraszam z serca calego zapraszam poczarowalam kramik
 
Wszelka moc niechaj bedzie z Wami mari 
Poslalam z zakonczonego kramiku 140 zl na Stowarzyszenie
,, dla psiakow mari23 Nadziejka dogo,,
 
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.10.2022 o 08:01, Nadziejka napisał:
 
Wszelka moc niechaj bedzie z Wami mari 
Poslalam z zakonczonego kramiku 140 zl na Stowarzyszenie
,, dla psiakow mari23 Nadziejka dogo,,
 

Pieniążki już na koncie Stowarzyszenia. Bardzo dziękuję za pomoc psiakom !!!! ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...