Jump to content
Dogomania

Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków


Recommended Posts

mari ma serce z bardzo rozciągliwej gumy.  Bardzo dziękuję za pomoc w  nadzwyczaj trudnej dla nas i psa sytuacji.

Mam nadzieję, że znajdziemy jakieś wyjście i zabierzemy cudaka.

Cieszę się, że sunia zostaje u p.Basi. Będzie miała jak w raju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.04.2022 o 21:14, Poker napisał:

mari ma serce z bardzo rozciągliwej gumy.  Bardzo dziękuję za pomoc w  nadzwyczaj trudnej dla nas i psa sytuacji.

Mam nadzieję, że znajdziemy jakieś wyjście i zabierzemy cudaka.

Cieszę się, że sunia zostaje u p.Basi. Będzie miała jak w raju.

Cudak jest kochany, słodki, do tego łobuziak :)

Przyjechał ze swoim kocykiem, chyba wykorzystam dla siebie i pójdę spać na psie posłanko, bo na łóżku zaczyna brakować miejsca :)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.04.2022 o 21:14, Poker napisał:

mari ma serce z bardzo rozciągliwej gumy.  Bardzo dziękuję za pomoc w  nadzwyczaj trudnej dla nas i psa sytuacji.

Mam nadzieję, że znajdziemy jakieś wyjście i zabierzemy cudaka.

Cieszę się, że sunia zostaje u p.Basi. Będzie miała jak w raju.

ech.... z oddaniem będzie problem.... Odisia kocha się natychmiast i bardzo mocno.... a jeszcze doczytałam, że on jest od Basi ewu [*]... to podwójnie mocno go kocham ❤️

on jest rozczulający i słodki....choć łobuziak 😉 rozmowny bardzo i towarzyski, głośno domagający się swoich praw :)

Spanie z kocykiem w pysiu przypomniało mi jamnika Filipka, tylko tamten "pompował", Odiś tylko trzyma kocyk w buźce, nie gryzie :)

 

20220409_075702.jpg

20220409_080120.jpg

20220408_215041.jpg

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.04.2022 o 09:17, mari23 napisał:

ech.... z oddaniem będzie problem.... Odisia kocha się natychmiast i bardzo mocno.... a jeszcze doczytałam, że on jest od Basi ewu [*]... to podwójnie mocno go kocham ❤️

on jest rozczulający i słodki....choć łobuziak 😉 rozmowny bardzo i towarzyski, głośno domagający się swoich praw 🙂

Spanie z kocykiem w pysiu przypomniało mi jamnika Filipka, tylko tamten "pompował", Odiś tylko trzyma kocyk w buźce, nie gryzie 🙂

 

20220409_075702.jpg

20220409_080120.jpg

20220408_215041.jpg

764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...

                        Przytulam sercem calem przytulam                                                                                          z modlitwa za wszystkie lapunki brzusie

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.04.2022 o 10:15, Poker napisał:

W DS nie był szczekliwy, bo może nie miał tyle konkurencji.

Piesio na metry 🙂

w DS nie jadł suchej karmy :) a tu zobaczył, z jakim apetytem inni jedzą, spróbował.... i smakuje :)

On do psów nie szczeka, tylko ze mną rozmawia, bardzo kontaktowy, kochany słodziak, rozczulający i pocieszny z tą swoją niezdarnością. Bawi się piłeczką nawet 😉 znaczy "kapciem", który z piłki został 😉

on chyba nie lubi zdjęć, zawsze jest uśmiechnięty, a poważnieje, jak widzi, że robię zdjęcia

20220409_203101.jpg

20220409_203105.jpg

20220410_082352.jpg

20220410_082418.jpg

20220410_082026.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Odwiedził mnie wczoraj pan Ernst, smutny bardzo 😞

W niedzielę 11.04. po 6 latach w swoim domku odszedł biało-rudy Dino [*]

Nie chorował, zasnął w nocy, nie obudził rano swojego pana lizaniem po twarzy, poszedł więc sprawdzić, gdzie Dino.... Smutno mi bardzo, bo często spotykałam go na spacerach, zawsze radośnie biegł do mnie się przywitać, po czym mówiłam: "idź do pana" i on posłusznie wracał. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.04.2022 o 09:19, mari23 napisał:

Odwiedził mnie wczoraj pan Ernst, smutny bardzo 😞

W niedzielę 11.04. po 6 latach w swoim domku odszedł biało-rudy Dino [*]

Nie chorował, zasnął w nocy, nie obudził rano swojego pana lizaniem po twarzy, poszedł więc sprawdzić, gdzie Dino.... Smutno mi bardzo, bo często spotykałam go na spacerach, zawsze radośnie biegł do mnie się przywitać, po czym mówiłam: "idź do pana" i on posłusznie wracał. 

             764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...

                        Przytulam sercem calem

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.04.2022 o 10:15, Poker napisał:

W DS nie był szczekliwy, bo może nie miał tyle konkurencji.

Piesio na metry 🙂

Metry i kilogramy miłości ❤️ Mąż mówi, że on rano jest cicho, dopiero ze mną tak rozmawia, chodzi za mną i ciagle coś gada 😉 myślę, że odwzajemnia miłość w ten sposób ❤️ 

Wczoraj miał badania (wyniki bardzo dobre) a potem kastrację Borys. Trochę miałam problem z przekonaniem go, żeby wsiadł do samochodu, on bardzo słabo widzi i boi się dotyku. Po wybudzeniu bardzo stresował się kołnierzem i pobytem w domu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.04.2022 o 13:17, mari23 napisał:

Metry i kilogramy miłości ❤️ Mąż mówi, że on rano jest cicho, dopiero ze mną tak rozmawia, chodzi za mną i ciagle coś gada 😉 myślę, że odwzajemnia miłość w ten sposób ❤️ 

Odiś czuje że jest u Ciebie mile widziany, cieszy się z tego i mówi Ci o tym 🙂  

To taki wdzięczny piesio ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.04.2022 o 13:17, mari23 napisał:

 Mąż mówi, że on rano jest cicho, dopiero ze mną tak rozmawia, chodzi za mną i ciagle coś gada 😉 myślę, że odwzajemnia miłość w ten sposób ❤️ 

Też tak myślę  🙂  Opowiada Ci o swojej miłości do Ciebie, jaka jest wielka i piękna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.04.2022 o 13:17, mari23 napisał:

Metry i kilogramy miłości ❤️ Mąż mówi, że on rano jest cicho, dopiero ze mną tak rozmawia, chodzi za mną i ciagle coś gada 😉 myślę, że odwzajemnia miłość w ten sposób ❤️ 

Wczoraj miał badania (wyniki bardzo dobre) a potem kastrację Borys. Trochę miałam problem z przekonaniem go, żeby wsiadł do samochodu, on bardzo słabo widzi i boi się dotyku. Po wybudzeniu bardzo stresował się kołnierzem i pobytem w domu.

naleśniki mu smażysz?? Może się upomina? :)))))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.04.2022 o 18:51, pyra napisał:

naleśniki mu smażysz?? Może się upomina? :)))))

no właśnie nie smażę.... od ponad roku smażyłam naleśniki tylko w dniu przyjazdu Aśki.... jakoś nie potrafię się za to zabrać... na samą myśl o tym łzy napływają i gardło się ściska...

Dzisiaj dzień pod znakiem podróży z psami :) O 6 rano zawiozłam Odiego do Beaty, która zabrała go do doktora Bieżyńskiego. W południe wybieram się do średzkiej przychodni - z Borysem do kontroli po zabiegu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

            Znalezione obrazy dla zapytania: gify szre misie tedy

           Przytulam cale Marysienkowo                                                                                                                     Dziekuje kochane serce dziekuje za wszystka milosci ktora dajesz dziekuje sciskam przytulam i niechaj wszelka moc bedzie z Wami

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...