Jump to content
Dogomania

szok.....szok - PSI KOŚCIOTRUP - w super DT, jest powolutku szykowany do adopcji


lolka

Recommended Posts

[B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B]
[INDENT] [B][SIZE=3]OSTRZEŻENIE z FB.
"Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to C. Lukasz lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/SIZE][/B] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 881
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pikola'][B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B]
[INDENT][B][SIZE=3]OSTRZEŻENIE z FB.[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]"Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to C. Lukasz lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/SIZE][/B]
[/INDENT][/QUOTE]


okropne:(


Też coś mi się obiło że ta Warszawa odpada ze względu na psiaki :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola'][B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B]
[INDENT] [B][SIZE=3]OSTRZEŻENIE z FB.
"Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to C. Lukasz lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/SIZE][/B] [/INDENT][/QUOTE]

Koszmarne! Człowiek jako jedyna istota zrobi wszystko dla zysku i wzbogacenia się!!!
Obrzydliwi są ludzie

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]marra [INDENT] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Nutusia[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16997093#post16997093"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL]
Barnisiu, wiesz co to jest PW? :smile: Bo widzę, że na Dogo jesteś nowa. Ja, gdy zaczynałam, nie miałam pojęcia jak to wszystko działa, ale ja jestem tępak komputerowy zawołany :smile: W razie czego pytaj o wszystko i witaj, Nowa Dogomaniaczko!



Ja też:oops: do PW sama doszłam ale bardzo mnie intrygował skrót TZ :evil_lol:[/INDENT]
[/QUOTE]

a ja dalej nie wiem co znaczy TZ :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SleepingSun']a ja dalej nie wiem co znaczy TZ :shake:[/QUOTE]

Dawniej [B]TŻ[/B] czyli towarzysz życia.
Obecnie zredukowane do [B]TZ[/B] co można tłumaczyć jako tylny zderzak i tym pojęciem niektóre Cioteczki posługują sie

Link to comment
Share on other sites

Właśnie podsumowałam [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205734-Rozliczamy-TULINKOWY-SKLEPIK-bis-do-21.04-%2821.00%29/page20"]TULINKOWY SKLEPIK[/URL] i jeśli nikt nie będzie kwestionował moich propozycji, przeleję w poniedziałek 200 zł dla Leosia.
Oczywiście, jeśli dostanę konto...

Fundacja Azyl, opiekująca się Kaziem, zrzekła się dochodu z bazarku na rzecz Leosia.

Link to comment
Share on other sites

Litania Wigilijna

Boże Ojcze,
Panie Wszelkiego Stworzenia
w tę noc Narodzenia Twego Syna
prosimy Cię:

od kopnięć
od ciosów łopatą
od razów kijami
od przekleństw i pomstowań
wybaw nas Panie...

od głodu i zimna
od wiatru i śniegu
od skwaru i pragnienia
wybaw nas Panie...

od drutu kolczastego
od łańcucha na szyi
wybaw nas Panie...

od okrucieństwa dzieci
wybaw nas Panie...

za nasze wykłute oczy
za wybite zęby,
połamane żebra i nogi
rozpłatane brzuchy
wybacz im Panie...

Matko Boża,
Opiekunko każdego bezdomnego stworzenia
wstaw się za nami...

za podpalone
za uduszone
za powieszone
za zagłodzone
za skatowane
spływające krwią strzępy,
co były zwierzęciem
za zamęczone dla nauki,
za wszystkie ofiary ludzkiego bestialstwa
módl się o Pani...

za skomlące z trwogi
za jęczące z bólu
za pragnące miłości
za umierające w męce
módl się o Pani...

Opiekunów,
co dom dzielić beda z nami
i chleb i posłanie
i dzień swój każdy,
po nasze skonanie
racz dać nam Panie...

ugaś pragnienie, ucisz cierpienie
i miej nas w Swojej opiece
W godzinie śmierci człowieka....
wybacz mu Panie.

Krystyna Sroczyńska
(z tomiku "Okruchy cierpienia" 2010 r wyd.1)


Przepraszam Panią Krystynę Sroczyńską - autorkę wiersza "Litania wigilijna" za okaleczenie tekstu i wykorzystanie go na forach internetowych bez zgody autorki, czym naruszyłam ustawę o
o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., publikator: Dz. U. 1994, nr 24,poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631


[B]Proszę o usunięcie cytatów z tym wierszem.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Kochane Cioteczki .Na dogomanii jestem nowa ,ale na miau nie.Tam mnie znają.W Szczecinie przyjażnie się z Pixia /z miau.pl-TOZ Szczecin/ poznałysmy się przy adopcji kota Barnaby.Znam też Martę ze stowarzyszenia Nadziejaamstaffa.pl /niedawno uratowałysmy przywiązanego i porzuconego młodego amstaffa Merlina /jest jego wątek/Na dogomanię weszłam po stracie owczarka.To dopiero dwa tygodnie jak go nie ma, nie umiem jeszcze sobie z tym poradzić.Chciałam pomóc jakiemuś skrzywdzonemu psiaczkowi .Pamiętajcie że mam w domu sunię a Leoś nie lubi innych zwierząt.Narazie myślałam o stworzeniu DT żeby dać szansę innym zwierzakom na oczekiwanie na DS w dobrych warunkach.A o Leosiu to do której Cioteczki mam pisać?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, mam tylko wielką prośbę, aby dokładnie sprawdzać dom tymczasowy który chce zająć się Leonem, bo jak widać po wpłatach Leon dysponuje dość sporą sumą pieniędzy. Proszę też aby sprawdzać domy pod kątem Czarnych Kwiatków, abyśmy uniknęły tragedii która przytrafiła się innym na dogomanii. Absolutnie niczego nie sugeruje względem żadnego z dotychczasowych domków które się zgłosiły, ale licho nie śpi. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Leona i nowy DT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majka0010']Boże Ojcze,
prosimy Cię:

od kopnięć
od ciosów łopatą
od razów kijami
od przekleństw i pomstowań
wybaw nas Panie...

od głodu i zimna
od wiatru i śniegu
od skwaru i pragnienia
wybaw nas Panie...

od drutu kolczastego
od łańcucha na szyi
wybaw nas Panie...

od okrucieństwa dzieci
wybaw nas Panie...

za nasze wykłute oczy
za wybite zęby,
połamane żebra i nogi
rozpłatane brzuchy
wybacz im Panie...

Matko Boża,
Opiekunko każdego bezdomnego stworzenia
wstaw się za nami...

za podpalone
za uduszone
za powieszone
za zagłodzone
za skatowane
spływające krwią strzępy,
co były zwierzęciem
za zamęczone dla nauki,
za wszystkie ofiary ludzkiego bestialstwa
módl się o Pani...

za skomlące z trwogi
za jęczące z bólu
za pragnące miłości
za umierające w męce
módl się o Pani...

Opiekunów,
co dom dzielić beda z nami
i chleb i posłanie
i dzień swój każdy,
po nasze skonanie
racz dać nam Panie...

ugaś pragnienie, ucisz cierpienie
i miej nas w Swojej opiece
W godzinie śmierci człowieka....
wybacz mu Panie.




[/QUOTE]
Dobre, autentycznie się poryczałam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fiera']A co to są te "Czarne Kwiatki", bo ja dosyć nowa na dogo jestem i się nie orientuję?[/QUOTE]

tutaj jest link do czarnych kwiatkow, a w pierwszych stronach jest uporzadkowane [url]http://www.dogomania.pl/threads/183865-Czarne-Kwiatki-czyli-na-kogo-warto-uważać.?p=17001543#post17001543[/url]

za Leosia trzymam mocno i dziekuję, ze mu pomogłyscie, ze jest co raz lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za link,nie wiedziałam ,że na dogo jest taka zbiorówka syfu i baboli, na które warto uważać, w sumie bardzo dobry pomysł, pod warunkiem jednak, że sprawdzone informacje tam się wrzuca.

Głaski dla chudziaka Leośka:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka']tak, tak to Beaty Babiarz konto...jak najbardziej aktualne[/QUOTE]
Po raz kolejny bardzo prosze o kontakt do osoby rozliczajacej wplaty . 26 maja wplacilam 50 zl. Na moje wiadomosci i maile nikt nie odpowiada. wyslalam na Twojego maila lolka potwierdzenie wplaty z banku i tez mi nie odpowiedzialas,prosze o kontakt i wyjasnienie sprawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Po raz kolejny bardzo prosze o kontakt do osoby rozliczajacej wplaty . 26 maja wplacilam 50 zl. Na moje wiadomosci i maile nikt nie odpowiada. wyslalam na Twojego maila lolka potwierdzenie wplaty z banku i tez mi nie odpowiedzialas,prosze o kontakt i wyjasnienie sprawy.[/QUOTE]


Elig przepraszam za zamieszanie, ostatnie dwa dni jestem praktycznie wyłączona.....od rana siedziałam z Beata na telefonie i nie mogłysmy znaleźc Twojej wpłaty, problem w tym, że na to konto "chwilidla Pupila" co ma Beata nie ma podawanych ani nazwisk ani miast...jedynie maile
i w końcu doszłam że Ty to [email protected] juz wiem też dlaczego nie możesz Siebie znaleźc - dodałam Twoją kwotę do puli główniej a nie wpisałam w ogóle że od Ciebie ......jak tu niżej sobie wyliczysz to jest dodana wpłata 50 zł to

[B][COLOR=blue]wpłaty przez portal "Chwila dla Pupila"[/COLOR]
[/B][B]150 zł - rita1972.....
10 zł - bejbi87.....
50 zł - mslomko.....
20 zł - lzuchowski......
20 zł - bszostyk.......
20 zł - gillukasz
30 zł - skierka......
40 zł - krzysztof.t.......
25 zł - xinsomnia......
50 zł - katarzyna.l........ [COLOR=red]TU poniżej powinna być Twoja wpłata 26.05 - 50 zł ela@g......[/COLOR]
10 zł - shannon13......
10 zł - natalia.w......
20 zł - aniolek2000........

............................
505 zł minus 15.20 zł prowizje - [/B][B]489,80[/B] [COLOR=red][B]kwota pozostaje bez zmian , ponieważ uwzględniłam Ellig Twoją wpłatę[/B][/COLOR]


[B][COLOR=red]więc przepraszam Cie najmocniej za ten błąd i pominiecie Twoich danych[/COLOR][/B], [COLOR=red][B]wybacz proszę[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...