Jump to content
Dogomania

szok.....szok - PSI KOŚCIOTRUP - w super DT, jest powolutku szykowany do adopcji


lolka

Recommended Posts

  • Replies 881
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sajlana']Beata miała mi jakieś zdjęcia przesłać...[/QUOTE]

nie ukrywam, że bardzo bym się ucieszyła - od miesięcy czekam na możliwość dokończenia aukcji allegro i wysłanie ludziom obiecanych zdjęć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sajlana']
[U][B][COLOR=#800080]Asiaczek[/COLOR][/B][/U], czy ty wysyłałś 10 zł czy 15 ...? Bo jest wpływ 15 zł...pamiętasz może jakim tytułem puściłaś przelew?[/QUOTE]
Nie mam pojęcia.... Nie pamiętam, kiedy to było i z jakiej okazji...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Trafiłam tu przypadkowo, z banerka. Widzę, że psiak już bezpieczny. Miały być tu jakieś zdjątka?? Co słychac u chłopaka??Było nim jak widziałam na pierwszej spore zainteresowanie. Nikt chętny na DS się nie zjawił do tej pory??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Trafiłam tu przypadkowo, z banerka. Widzę, że psiak już bezpieczny. Miały być tu jakieś zdjątka?? Co słychac u chłopaka??Było nim jak widziałam na pierwszej spore zainteresowanie. Nikt chętny na DS się nie zjawił do tej pory??[/QUOTE]
Dom tymczasowy dał Leosiowi stałe miejsce.
Wszyscy są zakochani. Chłopak jest królem podwórka (a przynajmniej tak mu się wydaje)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...