Jump to content
Dogomania

szok.....szok - PSI KOŚCIOTRUP - w super DT, jest powolutku szykowany do adopcji


lolka

Recommended Posts

  • Replies 881
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Javena']Jutro kończy sie bazarek dla Leosia. Na jaki nr konta przesłać pieniazki?[/QUOTE]

Ja nadal nie mam nr konta.

Kochani mam prosbe. Na moim bazarku uzbierała sie dosć duza kwota -70zł. Takiej się nie spodziewałam.Czy mogłabym podzielic te pieniażki na Leosia i Dunie ,która potrzebuje na operacje oczu.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/208690-Male%C5%84ka-%C5%9Blepa-DUNIA-z-katarakt%C4%85-mo%C5%BCe-widzie%C4%87!-NIE-MAMY-PIENI%C4%98DZY-NA-BADANIE[/url]!

Powiedzmy 40 zł na Leosia i 30 zł na Dunie. Nie wiem tylko ,czy to zgodne z regulaminem?

Link to comment
Share on other sites

jesli o mnie chodzi-nie mam nic przeciwko temu, niech jeszcze reszta ciotek sie wypowie:loveu: [quote name='Javena']Ja nadal nie mam nr konta.

Kochani mam prosbe. Na moim bazarku uzbierała sie dosć duza kwota -70zł. Takiej się nie spodziewałam.Czy mogłabym podzielic te pieniażki na Leosia i Dunie ,która potrzebuje na operacje oczu.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/208690-Male%C5%84ka-%C5%9Blepa-DUNIA-z-katarakt%C4%85-mo%C5%BCe-widzie%C4%87!-NIE-MAMY-PIENI%C4%98DZY-NA-BADANIE[/URL]!

Powiedzmy 40 zł na Leosia i 30 zł na Dunie. Nie wiem tylko ,czy to zgodne z regulaminem?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Ja nadal nie mam nr konta.

Kochani mam prosbe. Na moim bazarku uzbierała sie dosć duza kwota -70zł. Takiej się nie spodziewałam.Czy mogłabym podzielic te pieniażki na Leosia i Dunie ,która potrzebuje na operacje oczu.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/208690-Male%C5%84ka-%C5%9Blepa-DUNIA-z-katarakt%C4%85-mo%C5%BCe-widzie%C4%87!-NIE-MAMY-PIENI%C4%98DZY-NA-BADANIE[/url]!

Powiedzmy 40 zł na Leosia i 30 zł na Dunie. Nie wiem tylko ,czy to zgodne z regulaminem?[/QUOTE]

Jeśli osoby biorace udział bazarku i tutejsi opiekunowie pobłogosławią, to jak najbardziej.

Link to comment
Share on other sites

Już to zrobiłam czyli prosiłam lolkę o rozliczenie wpłaty tak jak pisałaś, nawet pozwoliłam sobie przesłać jej Twoje pw skierowane do mnie żeby było wszystko tak jak powinno - pozostało nam czekać na lolkę - ja byłam tu tylko "przekaźnikiem" nr konta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']Już to zrobiłam czyli prosiłam lolkę o rozliczenie wpłaty tak jak pisałaś, nawet pozwoliłam sobie przesłać jej Twoje pw skierowane do mnie żeby było wszystko tak jak powinno - pozostało nam czekać na lolkę - ja byłam tu tylko "przekaźnikiem" nr konta.[/QUOTE]
znakomicie.
Tu trochę zaszantażuję.
Mam coś dla Leosia i Dainy do wystawienia na bazarku, ale dopóki nie zakończę tamtego, nie wystawię.
A może być znów ze 200 zetów

Link to comment
Share on other sites

kolejny raz muszę Was przeprosić za moją nieobecność na wątku......mam wyjątkowo dużo obowiązków i nadzwyczajnie w świecie dnia mi brakuje, przepraszam najmocniej
przy okazji dziękuję Sajlanie za pomoc i "pomost informacyjny" :)

mam na mailu odbukcję i rachunek od weta......wkleję je jak najszybciej,.....niestety dziad który tak zagłodził Leosia nadal nie zlokalizowany, ponoć gdzieś w zgorzelcu rezyduje ale to tylko informacje na zasadzie plotek

a sam Leoś rozkwita :) :) ......ma swój ulubiony fotelik gdzie wyleguje doopinkę, uwielbia sobie siedzieć na parapecie i obserwować kocie harce, łózko służy oczywiście do spania gdzie wtula się do swojego "wujka" ......zaczyna już ładnie wyglądać (wieczorem dostanę fotki) i nie ma większych problemów zdrowotnych.....jedynie trzeba bardzo uważać przy karmieniu bo potrafi mieć sensacje np po ryżu ostatnio
od chwili gdy jest jedynakiem całkowicie zaniknęła jego agresja.....miałyście dziewczyny rację, on był zazdrosny i walczył m.in. o żarełko....wcale nie jest z założenia wredotą tylko strach przed stratą go go tego motywował

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...