Jump to content
Dogomania

szok.....szok - PSI KOŚCIOTRUP - w super DT, jest powolutku szykowany do adopcji


lolka

Recommended Posts

  • Replies 881
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

okazało się, że Leoś ubóstwia wręcz dzieci......poszedł w gości i okazało się, że jak są przy nim "potworki" to mordka mu się cieszy bezustannie i lata z radości jak szalony :) bo tak u "kawalera" nie ma zbyt wiele rozrywki....rodzinka u której był w gościach jakoś tak nieśmiało przebąkiwała, że może on u nich miałby lepiej i weselej niż u zagorzałego samotnika, no nie wiem .......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka']okazało się, że Leoś ubóstwia wręcz dzieci......poszedł w gości i okazało się, że jak są przy nim "potworki" to mordka mu się cieszy bezustannie i lata z radości jak szalony :) bo tak u "kawalera" nie ma zbyt wiele rozrywki....rodzinka u której był w gościach jakoś tak nieśmiało przebąkiwała, że może on u nich miałby lepiej i weselej niż u zagorzałego samotnika, no nie wiem .......[/QUOTE]
jakie stare te dzieci?

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że na wątku Leosia ale tyle tu dobrych dusz a my szukamy desperacko pomocy:



[B]"Caniserin, Stagolban, Feliserin, Serocat lub krew kociego ozdrowieńca z pp pilnie potrzebna! Odkupię! Bardzo, bardzo pilnie. Jeśli ktoś ma zapasik lub dostęp niech się ulituje proszę i podzieli nieco! "[/B]

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie mogę pomóc :-( [quote name='marra']Przepraszam że na wątku Leosia ale tyle tu dobrych dusz a my szukamy desperacko pomocy:



[B]"Caniserin, Stagolban, Feliserin, Serocat lub krew kociego ozdrowieńca z pp pilnie potrzebna! Odkupię! Bardzo, bardzo pilnie. Jeśli ktoś ma zapasik lub dostęp niech się ulituje proszę i podzieli nieco! "[/B][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

pomóżcie nam podjąć Leosiową decyzję :)

jak wiadomo Leoś jest u sasiada Beaty, gdzie ma bardzo dobrą opiekę, spi w wyrku, spacerki są dostosowane do jego potrzeb, dostaje super żarełko ....niby nic nie brakuje a jednak jak same zauważyłyście Leos jest smutny.
Brałyśmy pod uwagę rożne aspekty....a to, że w jego główce kołaczą się jeszcze niedawne wspomnienia,.....a może nie czuje się jeszcze najlepiej....myślałyśmy też, że po prostu Leos może mieć takie melancholijne usposobienie......nie wpadła nam do głowy jednak bardzo prozaiczna przyczyna, to, że Leon nadzwyczajnie w świecie się z NUDZI !!!
i może jeszcze długo byśmy o tym nie wiedziały gdyby nie wspomniane wyjścia w gości do domu gdzie są dzieci......tam psiak nam dosłownie rozkwita, dostaje szału, lata z potworkami po całej chałupie i widać że jest przeszczęsliwy

tam są dzieci w wieku 16, 14 i 4 lata...cała trójka zwariowała na punkcie Leosia.....ich rodzice równiez przejawiają wyjątkowa czułość w stosunku do naszego siersciucha......sami wyszli z propozycja opieki nad Leosiem do chwili znalezienia DS,........zdają sobie sprawę, że warunkiem jest wyjątkowo troskliwa opieka, krótko mówiąc wiedzą, że włos z głowy mu spaśc nie może....dodatkowym atutem jest to, że babka jest pielegniarką i z mężem pracują na zmiany, czyli w domu cały czas jest dorosła osoba
Leoś w tym domu staje się zupełnie innym psem, jak wraca do "siebie" to jest smutny
ja wiem że przerzucanie psa z domu do domu nie jest dobrym pomysłem ale mam wrażenie, ze w tym przypadku wyjdzie mu to na dobre......

oczywiście Leś nadal będzie naszym podopiecznym i stały kontakt z DT niezmienny

i jak myślicie dać Leosia do tego domu???

Link to comment
Share on other sites

Mój głos "za".
Uzasadnienie:
- psiak będzie w otoczeniu większej liczby osób w domu - każda ma inną aktywność, zwraca uwagę na inne rzeczy, inaczej się psem opiekuje, bawi, mówi
- stała obecność któregoś z opiekunów w domu pozwoli zachować pełne bezpieczeństwo w opiece nad psiakiem
- a przede wszystkim - jeśli Leonard się tam dobrze czuje i jest szczęśliwy - patrz pierwszy akapit mojej wypowiedzi :)

Link to comment
Share on other sites

Może na próbę niech pomieszka u nich pare dni...np. weekend? Bo może na dłuższą metę byłoby to dla niego męczące....choć z drugiej strony pozowliłoby mu to wyrzucić z główki wspomnienia...praca zmianowa ma tez tutaj diamentralne znaczenie....i potworki wcale nie takie małe (z jednym wyjątkiem :p) to i spacerkli może by były w dużej ilości :lol: Patrząc obiektywnie on potrzebuje DS, a jest baaardzo duże prawdopodobieństwo, że jesli z nszego szkraba złe nie wyjdzie, to ten DT stanie sie DS.... ja bym dała im szansę....a gdzie jest ten dom? Musi być ich zgoda na monitorowanie stanu sierściucha...to ma byc dom płatny czy nie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sajlana']Może na próbę niech pomieszka u nich pare dni...np. weekend? Bo może na dłuższą metę byłoby to dla niego męczące....choć z drugiej strony pozowliłoby mu to wyrzucić z główki wspomnienia...praca zmianowa ma tez tutaj diamentralne znaczenie....i potworki wcale nie takie małe (z jednym wyjątkiem :p) to i spacerkli może by były w dużej ilości :lol: Patrząc obiektywnie on potrzebuje DS, a jest baaardzo duże prawdopodobieństwo, że jesli z nszego szkraba złe nie wyjdzie, to ten DT stanie sie DS.... ja bym dała im szansę....a gdzie jest ten dom? Musi być ich zgoda na monitorowanie stanu sierściucha...to ma byc dom płatny czy nie?[/QUOTE]
Napisałaś to co pisałam juz od paru minut, tylko ciągle mi jakieś służbowe natręty przeszkadzały.
Oferte brać, ale monitorować, szczególnie, ze jest o rzut beretem.

Link to comment
Share on other sites

Narazie z przyczyn osobistych rzadko zaglądam na wątki, ale dzisiaj trochę spokojniej. Tak myślałam, że być może jest zamieszczone jakieś nowe zdjęcie i się nie myliłam. Ale chłopak nie do poznania, aż mnie się pyszczor uśmiechnął. Super.

Link to comment
Share on other sites

:loveu::loveu::loveu::loveu:[quote name='henikar']Narazie z przyczyn osobistych rzadko zaglądam na wątki, ale dzisiaj trochę spokojniej. Tak myślałam, że być może jest zamieszczone jakieś nowe zdjęcie i się nie myliłam. Ale chłopak nie do poznania, aż mnie się pyszczor uśmiechnął. Super.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Ktoś wyżej wspomniał że to na dłuższą metę może go męczyć, chociaż z drugiej strony dzieci nie sa takie małe z wyjątkiem jednego szkraba więc napewno zrozumieją jak psiak pójdzie się np. położyć to znaczy że ma dość...ja jestem za, będzie lepiej zsocjalizowany a podejrzewam że on już tam zostanie :D:D:D i to przemawia na wielkie !TAK! Gdyby tymczasowy opiekun był nieco smutnawy to powiedzcie że da się coś z tym zrobić ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...