Jump to content
Dogomania

Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.


Recommended Posts

Już jestem, miałam mały wypadek i trochę się potłukłam podczas pracy, dopiero wróciłam ze szpitala,a tu tyle nowych wiadomości.Więc czekamy na informację od teresz.Obawiam się, że mogą być problemy ze złapaniem szafranka, nie chodzi o to, że mógłby uciec, ale tkj. pisała Iv1958 on jest bardzo ostrożny i czujny.Wczoraj chciałam mu zrobić zdjęcia i wyjęłam aparat, po czym on odskoczył i zaczął powarkiwać.Schowałam szybko ( nie powiem trochę się w duchu zmartwiłam).Nie mam doświadczenia w złapaniu psa, boję się najgorszego, aby w obronie własnej, ze strachu nie ugryzł.
To co decydujemy się na DT u Tattoi???
Napisała do mnie kobieta maila z propozycją wsparcia w kwocie 100 zł, ale ta Pani mieszka za granicą, czy wiecie może jak można przelać przez pay pal, bo ja kompletnie nie znam się na tym?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paniMysza']dokładnie 146 zł:)
podziekowania dla dziewczyn, które robiły zakupy na moim bazarku, oraz dla domu tymczasowego, a teraz stałego pelego, który zrzekł się tej kaski:) nie dla mnie. to wątek bazarkowy: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205831-NA-LECZENIE-PELEGO%21-ksi%C4%85%C5%BCki-komiksy-firmowe-ubrania-ring%C3%B3wki-i-inne%21-ZAPRASZAM%21-%29?p=16673020"]http://www.dogomania.pl/threads/205831-NA-LECZENIE-PELEGO!-książki-komiksy-firmowe-ubrania-ringówki-i-inne!-ZAPRASZAM!-)?p=16673020[/URL][/QUOTE]
Bardzo dziękujemy, zaraz zamieszczę we wpłatach.Podam zaraz na pw mój numer konta wszystkim osobom, które deklarowały pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Deklaracje:
20 zł. - Poker dekl. stała,
20 zł - motyleqq, dekl. stała,
20 zł. - szafranekm - dekl. stała + 50 zł na transport,
5 zł. - Eva2406 - dekl. stała,
20 zł. - Nooks - dekl. jednorazowa.
10 zł - grzenka - dekl. stała,

RAZEM: 95 ZŁ.

Jednorazowe wpłaty:

200 zł od Yv1958 - wpłacone
146 zł z bazarku paniMysza.
50 zł od szafranekm

Link to comment
Share on other sites

Szafranekm :lol: Kuruj lapine :lol: Czy Ty tam masz kogos z dogo,kto ewentualnie moglby pomoc w zlapaniu Szafranka? Sama chyba nie dasz rady.Mozna probowac na sedalin, ale ktos musialby obstawic brame.A moze maz Murki moglby Ci pomoc? Od nich do Opola Lub jakies 68 km.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Szafranekm :lol: Kuruj lapine :lol: Czy Ty tam masz kogos z dogo,kto ewentualnie moglby pomoc w zlapaniu Szafranka? Sama chyba nie dasz rady.Mozna probowac na sedalin, ale ktos musialby obstawic brame.A moze maz Murki moglby Ci pomoc? Od nich do Opola Lub jakies 68 km.[/QUOTE]
Zaraz napiszę do Murki i zapytam.W Opolu nie ma nikogo z dogo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yv1958']Kochani szafrankem miala maly wypadek.

Rozmawialysmy miedzy innymi o tym, ze moze byc problem ze zlapaniem pieska. On jest dosc czujny i ostrozny.
Przydalaby sie jakas osoba z doswiadczeniem, tym bardziej, ze Szafranekm ma uszkodzona akurat prawa reke:([/QUOTE]
Omal zawału nie dostałam, jak to przeczytałam:evil_lol:. Dobrze, że następne posty wyjaśniły co nieco...
Na problem ze złapaniem pieska nie mam sposobu na odległość.:shake:

[quote name='szafranekm']To co decydujemy się na DT u Tattoi???
Napisała do mnie kobieta maila z propozycją wsparcia w kwocie 100 zł, ale ta Pani mieszka za granicą, czy wiecie może jak można przelać przez pay pal, bo ja kompletnie nie znam się na tym?[/QUOTE]
[B]Na Dt u Tattoi decydujemy się, tym bardziej że była taka uprzejma i zgadzała się na niepełne deklaracje teraz, dopłacenie potem, gdy dojdą deklaracje. Zapewnić trzeba weta i leczenie. Nie wiemy, jak z pieskiem i jego zdrowiem. Myślałam, że to juz postanowione, bo były posty na ten temat.[/B]

[quote name='Szarotka']Moze ktos na watku ma pay pala, bo duzo osob na dogo ma. Ja sama w ten sam sposob wysylam do ciotki z dogo.[/QUOTE]Skoro wysyłasz w ten sposób kasę na dogo, to masz namiary na pay pala. Udostępnij je Szafrankowi z cmentarza. Prosimy.:loveu:
Teraz czekamy na pojawienie się Teresz, jak mówiła. I szukamy dalej dobrych ludzi, którzy pomogą Szafrankowi zmienić miejsce zamieszkania z cmentarza na DT.
[B]Czy podałyście nr konta i dane do przelewu dla osób, które deklarowały wpłaty? Były tutaj pytania o te sprawy. Może umknęły w natłoku innych postów.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Omal zawału nie dostałam, jak to przeczytałam:evil_lol:. Dobrze, że następne posty wyjaśniły co nieco...
Na problem ze złapaniem pieska nie mam sposobu na odległość.:shake:


[B]Na Dt u Tattoi decydujemy się, tym bardziej że była taka uprzejma i zgadzała się na niepełne deklaracje teraz, dopłacenie potem, gdy dojdą deklaracje. Zapewnić trzeba weta i leczenie. Nie wiemy, jak z pieskiem i jego zdrowiem. Myślałam, że to juz postanowione, bo były posty na ten temat.[/B]

Skoro wysyłasz w ten sposób kasę na dogo, to masz namiary na pay pala. Udostępnij je Szafrankowi z cmentarza. Prosimy.:loveu:
Teraz czekamy na pojawienie się Teresz, jak mówiła. I szukamy dalej dobrych ludzi, którzy pomogą Szafrankowi zmienić miejsce zamieszkania z cmentarza na DT.
[B]Czy podałyście nr konta i dane do przelewu dla osób, które deklarowały wpłaty? Były tutaj pytania o te sprawy. Może umknęły w natłoku innych postów.[/B][/QUOTE]

Już podałam numer konta na pw.osobom, które deklarowały pomoc.Tak, czekamy na wieści od teresz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nooks']jesli chodzi o paypal to ja moge uzyczyc:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]
Dzięki, zaraz napiszę maila do Ciebie.Napisałam do Murki i MaDi zapytanie o to czy znają kogoś, kto mógłby mi pomóc w złapaniu pieska.Jutro od rana do wieczora idę na spis, zajrzę do szafranka przed odjazdem i po powrocie.W razie czego mój nr. tel. 507-350-612.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam pw, teraz będę denerwowała się w jaki sposób go złapiesz.
Kilka osób gdyby było, zamknięta brama, może by się udało.
Boję się, że się mocno wystraszy i zwieje. A do tego jeszcze chory.
Napisz do mru, może coś podpowie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yv1958']A dawac mu cos, zeby zasnal to ryzykowne, bo przeciez on jest bardzo oslabiony choroba.[/QUOTE]

Yv- on jest chory i to jest kluczowe. Jest z opisu młodym psem i sedalin mu nie powinien wyrządzić krzywdy. Najwyżej będzie zmulony przez dwa dni. Nie jedzie w ciemno, tylko prosto do lecznicy, do szpitala.
Trzeba zważyć, co ważniejsze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tattoi']Yv- on jest chory i to jest kluczowe. Jest z opisu młodym psem i sedalin mu nie powinien wyrządzić krzywdy. Najwyżej będzie zmulony przez dwa dni. Nie jedzie w ciemno, tylko prosto do lecznicy, do szpitala.
Trzeba zważyć, co ważniejsze.[/QUOTE]
Szafranekm- Gosiu, weź to pod uwagę. Tattoi ma rację. Pies nie jedzie w ciemno ale tam, gdzie w razie czego będzie miał pomoc. Sedalin go przymuli. Mój pies z ADHD bez niego nie wsiądzie do żadnego środka lokomocji na dłuzej niż godzinę...niestety..:evil_lol: :evil_lol::evil_lol: tzn wsiądzie, ale jego wariactwa grożą raczej wypadkiem.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Już kilka osób pisało do mnie i dzwoniło w sprawie tego psiaka. Zaglądam na wątek i czasem podczytuję, ale niewiele mogę pomóc. Opole jest od nas 80 km :( Nikogo też z tamtych okolic nie znam.
Cieszę się, że znalazło się miejsce u Tattoi; my nie możemy tego psiaka nawet na przechowanie głównie dlatego, że jest chory i nie wiadomo na co. Mamy teraz m.in. szczeniaka zaszczepionego dwa dni temu.
Jeśli chodzi o pomoc w łapance, to nawet jakbyśmy chcieli podjechać (lub jedno z nas), to ten weekend odpada :(

Link to comment
Share on other sites

Obecnie mogę zadeklarować 100 zł jednorazowo, ponieważ wcześniej zobowiązałam się do finansowania co miesiąc pobytu suni Zuzki w DT u furciaczek. Sunię zgłosiłam interwencyjnie do LSOZ, oni jej pomogli, więc i ja nie mogę zawieść.

Również mam dobre wspomnienia ze współpracy z Tattoi i jej hotelikiem. Były tam psiaki przywiezione z Radomia od lilith27. Psy były zaopiekowane, szybko znalazły nowe domy i na wątkach wstawiane były fajne foty zwierzaków, nadające się do ogłoszeń.

Poproszę o nr konta do wpłat na pw i przejrzyste, bieżące rozliczanie wydatków w poście pierwszym.

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy bico za pomoc finansową. Ja jestem nocna zmiana i nie mam numeru konta...czuwam nad cmentarnym psiakiem, a dziewczyny poszły spać i zbierać siły przed łapanką.
Jutro wejdą na wątek i Twój post sprawi im radość; prześlą Ci dane do przelewu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...