Jump to content
Dogomania

Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.


Recommended Posts

Widzę, ze robi się coraz bardziej optymistycznie. Hydroksyzyna jest " ludzkim" lekiem, więc mozna ją znależć bez weta. Wśród dogomaniaków- :evil_lol:zwłaszcza po czytaniu niektórych wątków:evil_lol:- może byc dostępna i nawet konieczna...:evil_lol: :evil_lol:
Na psa do 15kg daje się jedną tabletkę Sedalinu, ale skoro wchodzi w grę łapanie na pętelkę, to może się obejdzie bez tego. Oby Szafranek nie wystraszył się tak energicznej akcji...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']

Przy okazji - kto ma fanty na bazarek niech sie zglasza.Trzeba zapelnic skarbonke :lol:
[B][SIZE=3][COLOR=blue]Wielka Akcja - PODARUJ 1 FANT DLA SZAFRANKA I NA KLATKE!!!! :lol:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Kto pierwszy?[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=2][COLOR=black]1 Funia:multi:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]2[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]3[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]4[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]5[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]6[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]7[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]8[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]9[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]10[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]11[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]12[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]13[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]14[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]15[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]16[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]17[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]18[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]19[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]20[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]...........................100?????[/SIZE][/B][/QUOTE]

Ponawiam prosbe :lol: Ekipa ma swoje WAZNE zadanie, a nasze tez WAZNE i dlatego nie marnujmy czasu.
Przegladajcie strychy,bielizniarki,szafy i lazienki,kuferki i zakamarki :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Zapomniałam o najważniejszym czy w Lublinie ma go zobaczyć weterynarz i dać ew. leki na wynos?[/QUOTE]

Jesli dostalby sedalin to na pewno wskazana wizyta u weta tuz po zlapaniu.Moga wystapic problemy z cisnieniem i inne hece.

Link to comment
Share on other sites

Wyjde na ta, co zabija radosc, ale wg mnie ta klatka jest za malutka! Zmierzylam swojego kota /jest duzy/ .....:shake:

Pies ufa Szafranekm, wiec moze niech Ona podajac mu smakolyki nalozy mu obroze.
Pyszczek mozna zawiazac np. bandazem i wziac psiaka pod pache i zaniesc do samochodu.

Co myslicie?

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że już najnowsze wieści macie, ja niestety w ciągłym ruchu: poszukiwanie kuwety, większość czasu wisiałam na telefonie. Byłam teraz na cmentarzu, jest siedzi przy grobie.Trzymajcie kciuki, jutro musi się udać, przy takim wsparciu jak MaDi, która ma doświadczenie i pomocy teresz, ale trzymajcie kciuki.Powiem szczerze, że pierwszy raz będę brałą udział w łapaniu psa, za miękka jestem na to.

Link to comment
Share on other sites

Kciuki trzymamy :lol: Wy tez sie trzymajcie i nie odpuszczajcie ;):cool3: Bedzie dobrze,myslimy tylko pozytywnie :lol:

Maly Szafranku, apeluje do ciebie cobys sie nie ruszal z miejsca do jutra i zaczekal na ciotki.Pasztetowka cie czeka :lol::evil_lol:

P.S. Czy juz sa pierwsze fanty? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yv1958']Wyjde na ta, co zabija radosc, ale wg mnie ta klatka jest za malutka! Zmierzylam swojego kota /jest duzy/ .....:shake:

Pies ufa Szafranekm, wiec moze niech Ona podajac mu smakolyki nalozy mu obroze.
Pyszczek mozna zawiazac np. bandazem i wziac psiaka pod pache i zaniesc do samochodu.

Co myslicie?[/QUOTE]

Ale mozna do tej klatki wsadzic inna psine, pasujaca gabarytami a Szafranka zostawic na luzie :eviltong: bo rozumiem,ze ta klatka potrzebna tylko do transportu do Wwy.

Gdyby pies ufal i byloby mozliwe zalozenie mu obrozy - nie byloby tematu lapanki ;)

Link to comment
Share on other sites

[[quote name='Yv1958']Wyjde na ta, co zabija radosc, ale wg mnie ta klatka jest za malutka! Zmierzylam swojego kota /jest duzy/ .....:shake:

Pies ufa Szafranekm, wiec moze niech Ona podajac mu smakolyki nalozy mu obroze.
Pyszczek mozna zawiazac np. bandazem i wziac psiaka pod pache i zaniesc do samochodu.

Co myslicie?[/QUOTE]
Nie zabijasz, tylko realnoie myslisz. Klatka może być za mała..tez robiłam w domu pomiary i przymiarki:evil_lol:
Szaranken, jako ta, którą pies zna- poda mu jedzonko nafaszerowane, a " obstawa" MaDi i Teresz pomoże. Czy pies pozwala się głaskać i dotykać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Kciuki trzymamy :lol: Wy tez sie trzymajcie i nie odpuszczajcie ;):cool3: Bedzie dobrze,myslimy tylko pozytywnie :lol:

Maly Szafranku, apeluje do ciebie cobys sie nie ruszal z miejsca do jutra i zaczekal na ciotki.Pasztetowka cie czeka :lol::evil_lol:

P.S. Czy juz sa pierwsze fanty? :cool3:[/QUOTE]

Poszukamy, gdy opadną emocje[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_19_3.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1'][
Nie zabijasz, tylko realnoie myslisz. Klatka może być za mała..tez robiłam w domu pomiary i przymiarki:evil_lol:
Szaranken, jako ta, którą pies zna- poda mu jedzonko nafaszerowane, a " obstawa" MaDi i Teresz pomoże. Czy pies pozwala się głaskać i dotykać?[/QUOTE]
Tak mały szafranek pozwala się głaskać, to wielki pieszczoch, ale jest bardzo ostrożny i czujny, wyczuwa każdą sytuację.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Pies nie złapany, czekamy, aż znajdzie się za TM, dlaczego jeszcze na cmentarzu.....nie złapany, nie złapany....lepiej nie wchodź.[/QUOTE]

Odpisz im w takim razie,ze w[U] bulu[/U] laczymy sie z wirtualnymi milosnikami Szafranka i w [U]nadzieji[/U] tez :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Odpisz im w takim razie,ze w[U] bulu[/U] laczymy sie z wirtualnymi milosnikami Szafranka i w [U]nadzieji[/U] tez :evil_lol:[/QUOTE]

hehe :D już wszystko jest ok, teraz Szafranek najważniejszy, żeby dał się złapać i dojechał do hoteliku:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Odpisz im w takim razie,ze w[U] bulu[/U] laczymy sie z wirtualnymi milosnikami Szafranka i w [U]nadzieji[/U] tez :evil_lol:[/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

zarejestruj się, duży ludzi chce pomóc, ale też są tacy co myślą że tylko pstryk i wszystko można łatwo zrobić....jacyś pod kloszem chowani...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

zarejestruj się, duży ludzi chce pomóc, ale też są tacy co myślą że tylko pstryk i wszystko można łatwo zrobić....jacyś pod kloszem chowani...[/QUOTE]

Nie dla mnie te wynalazki :shake: W moim wieku nie przystoi, bo i tak sie nie sprzeda :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szafranekm']Tak mały szafranek pozwala się głaskać, to wielki pieszczoch, ale jest bardzo ostrożny i czujny, wyczuwa każdą sytuację.[/QUOTE]

nie mamy niczego zeby go "uspokoic a nie otumanić" - różowej pigułeczki nie mamy, tak wiec biore wode utlenioną i bandaże - ja kierowca - musze miec rece aby wrócic samochodem do domu...ten lek w zelu jest wycofany...

Ja tak w koncu pomyslałam ze człowiek jest jednak istotą niedoskonałą. Dzisiaj myśle ze gdyby on miał taki mały kontenerek i tam sobie właził zagrzebac sie w kocyk - bo pewnie by nie odmówił takiego przybytku - to byłoby jutro hyc - i po sprawie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...