Jump to content
Dogomania

Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.


Recommended Posts

[quote name='Yv1958'][B]Szafranekm wyczysc skrzynke, prosze![/B][/QUOTE]
Skrzynka już wyczyszczona.Nie odzywałam się dziś, bo właśnie wróciłam z pracy, a nie mam dostępu do internetu, bo pracuję w terenie.O 18.00 podjadę rowerkiem na cmentarz i spróbuję z tym masełkiem i pasztecikiem.Byłam rano u weta i on obiecał, że w tym tygodniu przyjedzie do Opola.Pogoda się poprawiła, świeci słońce, wiem, że to nic nie znaczy w pieska przypadku, ale choć nie pada mu pod ławkę.Pytałam kilka osób w Opolu o podwiezienie mnie z pieskiem dziś do weta, ale nikt nie ma czasu na to - nie prawda, oni tak podchodzą do bezdomnych zwierząt.Jeśli chodzi o hotelik u Tattoi, to co myślicie o zebraniu deklaracji, wcześniej czy później może znajdzie się jakiś DT bliżej( jeżeli nic się nie wyklaruje), ale bez deklaracji i tak nie zdziałamy za wiele, Ja oczywiście deklaruję swą pomoc finansową.
Będę na dogo po 21.
W razie czego mój nr. tel. 507 350 612 lub mail: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

link do wydarzenia na FB:
[URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=141630649242282[/URL]

jeśli mam coś zmienić, dajcie znać. jeśli ktoś chce być administratorem, też niech pisze.

[B][URL="http://www.dogomania.pl/members/104685-szafranekm"][B]szafranekm[/B][/URL] jeśli pozwolisz, dodam Tw[/B]ój nr telefonu, może ktoś będzie chciał się kontaktować, wrzuciłam tylko adres mejlowy,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']link do wydarzenia na FB:
[URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=141630649242282[/URL]

jeśli mam coś zmienić, dajcie znać. jeśli ktoś chce być administratorem, też niech pisze.

[B][URL="http://www.dogomania.pl/members/104685-szafranekm"][B]szafranekm[/B][/URL] jeśli pozwolisz, dodam Tw[/B]ój nr telefonu, może ktoś będzie chciał się kontaktować, wrzuciłam tylko adres mejlowy,[/QUOTE]

Dzięki, skorzystałam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grzenka']Ja myslę, że lekarstwo niewiele pomoże jeśli on zostanie tam gdzie jest, musi być w pomieszczeniu bo leżenie na ziemi i deszczu mimo leku nadal będzie pogarszać jego stan.[/QUOTE]

Też tak myślę i nie wiem jak pomóc. Kasy brak, odległość duża. Może uda się choć po kilka złotych zebrać na miejsce u Tatoi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Też tak myślę i nie wiem jak pomóc. Kasy brak, odległość duża. Może uda się choć po kilka złotych zebrać na miejsce u Tatoi[/QUOTE]

ile trzeba by kasy zebrać? myślę, że konkretna suma będzie łatwiejsza do uzbierania. no i jeszcze na czyje konto

Link to comment
Share on other sites

Powyżej wstawiłam dzisiejsze zdjęcia pieska, który jak widać na drugim zdjęciu wychodzi za parkan i dalej boi się iść i zaraz wraca z powrotem.Udało się z przemyceniem leku w pasztecie mojej mamy i masełku, zrobiłam taką kulkę i modliłam się aby zjadł.Jest taki kochany, boi się obcych ludzi, podchodzi, ale zaraz ucieka.Jutro jadę do niego rano o 9.00 przed pracą i spróbuję z raz jeszcze go przekupić, wieczorkiem też zajadę.On tak odprowadza mnie lub tą starszą Panią do bramy i wraca.Nie ma tam nowych grobów.Zachodzę w głowę, co za stworzenie mądre: czy on się boi, że się zgubi, nie wiem, ale nie wychodzi na ulicę.Wyczesałabym go( bo był wiele razy zmoczony i są już kołtuny do obcięcia) ,ale musi nabrać więcej zaufania do mnie.Wracając do sytuacji pieska, to nie będzie rozwiązanie, aby został na cmentarzu.Pogoda, na razie jest, ale od czwartku znów deszcze i ma się ochłodzić u nas.Jak byłam dziś na cmentarzu, to ludzi pytali co to za pies, co robi tu, mówili, że jest już od miesiąca, a nawet dłużej. itp. ale nikt nie pomyślał, aby pomóc.On teraz kicha i ciągle leci mu z nosa i to granie w piersiach.
Pomóżcie szukać mu DT gdzieś w pobliżu, owszem u Tattoi jest miejsce, ale to 300-310 zł / m-c + transport, a deklaracji nie mamy.
Ja rozesłałam już gdzie mogłam zapytanie o DT,ale cisza.Poradźcie co robić???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...