Jump to content
Dogomania

Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.


Recommended Posts

Zapytajcie Funie,moze ona ma taka klatke.Prowadzi hotelik.Tyle,ze w Zamosciu.Jesli nie da rady pozyczyc to trzeba kupic i szybko zbierac kase na zwrot pieniazkow.Taka klatka przyda sie w wielu innych sytuacjach i pomoze dziewczynom z Zamoscia/Lublina w sprawniejszym dzialaniu,w transporcie itd.Posluzy innym psiakom :lol:

Przy okazji - kto ma fanty na bazarek niech sie zglasza.Trzeba zapelnic skarbonke :lol:
[B][SIZE=3][COLOR=blue]Wielka Akcja - PODARUJ 1 FANT DLA SZAFRANKA I NA KLATKE!!!! :lol:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Kto pierwszy?[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=2][COLOR=black]1[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]2[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]3[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]4[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]5[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]6[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]7[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]8[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]9[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]10[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]11[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]12[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]13[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]14[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]15[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]16[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]17[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]18[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]19[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]20[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]...........................100?????[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Jestem już, rozmawiałam dziś z teresz10, ona mogłaby mi pomóc w złapaniu, ale potrzebna klatka, kuferek.Dzwoniłam do moich znajomych, którzy mają zwierzaki, ale nikt nie posiada.Bez klatki nie uda się, bo teresz przewozić będzie jeszcze inne psy.Kolejna sprawa, to padły sugestie, abym wcześniej podała psu w jedzeniu sedalin lub hydroxizinum.Sedalin można dostać tylko u weta, obdzwoniłam do miejscowego w Opolu, wyłączony telefon, następny, który mi sprzedał antybioryk wyjechał na weekend.Dzwoniłam do znajomej wetki z Tarnowa, ona sądzi że na takie leki psy różnie reagują.Już nie wiem co robić.Dzwonię do teresz, bo wieczorem miała być dostępna, ale nie odbiera- miała popytać w schronisku, czy nie można wypożyczyć, jeśli takowe mają..Będę zaraz próbować do skutku.Jestem bezsilna.Dzwoniłam do Animalsu - niestety nie pomogą, nie mogę podać powodu, ale mają problemy jakieś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Hm a nie ma niko na dogo lub f.b. z okolicy kto ma klatke ????????????
Ja mam, ale jestem za daleko..............[/QUOTE]

Pisałam na lubelskim wątku do dziewczyn, ale część odpowiedziała, że nie ma a pozostali bez odzewu.

Link to comment
Share on other sites

Czyuli kiedy Wy go chcecie łapać.Kurcze trzeba tą klatkę skołować ją.
I czyli nie ma leku tego do uspokojenia dla psiaka?
kUrcze mam nadzieje ze sie to uda bo on naprawde nie wiadomo jak dlugo moze wytrztymac na tym cmentarzu :(
Fajnie że Teresz sie zgodzila w pomocy do lapania psiaka!
Cioteczki ja w dalszym ciągu wysylam pw ale brak odezwu ;/

Link to comment
Share on other sites

szafranekm ma mi zaraz przesłać nr to teresz, to do niej zadzwonię, bo ktoś musi ode mnie ten transporter z Lublina na łapankę zabrać...szerokość wynosi ok. 35 cm - oby nie był za mały dla tego psiaka....ale zawsze warto próbować...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']na jutro teresz jest umówiona z szafranekm na 9 na łapankę na cmentarzu. A teraz teresz do mnie jedzie po transporter. Trzeba próbować, bo bez podjęcia próby nie przekonamy się czy się uda....;)[/QUOTE]
Ja też jadę jak mnie weźmie:evil_lol: W końcu jestem jednym z głównych pogromców bestii w woj. lubelskim;)

Link to comment
Share on other sites

Dobrze,ze macie juz transporter :lol:

Szafranekm :lol:dlatego pisalam,ze podanie sedalinu niesie ryzyko i stad potrzebna konsultacja weta.Sedalin moze przepisac tylko on.Trudno na oko ocenic wage psa, zeby moc ustalic potrzebna dawke, wiec nalezaloby przyjac wage pomiedzy 10-15 kg i wyposrodkowac. Poza tym, opisac dolegliwosci psiaka,podac nazwe antybiotyku.Ogromne ryzyko ale z drugiej strony chyba warto probowac.Moze uda Wam sie jednak zlapac go bez sedalinu.Myslalam jeszcze o takiej opcji z wjechaniem samochodu na teren cmentarza...moze sam by wskoczyl,zwabiony zapachem kielbasy,ale znow pytanie,czy dostaniecie pozwolenie, a nawet jesli,czy psiak doszedlby do samochodu?

Nie zazdroszcze Wam.W zeszlym roku mialam tez "zabawe"z takim co to chcial ale sie bal.Nocka z glowy ale za to uwienczona sukcesem.Zycze Wam powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']...wiedziałam że to dla młodzieży akcja:multi::multi::klacz:[/QUOTE]

Ho ho ho :lol: Andegawenka, od ranca rzniesz w pokera a emerytkom nie przystoi :lol::evil_lol: Pakuj smakolyki i podazaj jutro na cmentarz, nawet w charakterze reportera;) :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Nie straszne mi zęby i cmentarz więc spróbujemy bez usypiacza na pętelkę;)
Młodzież jak młodzież dobry krem od zmarszczek:eviltong:[/QUOTE]

Madi, a daj Wam Boze :lol: ja Ci mowie, ze emerytka podpucha dziala ;):lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...