Jump to content
Dogomania

Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.


Recommended Posts

Dziewczyny- hotel i lecznica jest w Józefowie koło Otwocka, nie w Markach.
Możecie zapłacić teraz połowę, a połowę, jak uzbieracie. Tylko za leczenie chciałabym dostać możliwie szybko, bo muszę leki na bieżąco uzupełniać. No i pamiętajcie o kleszczach- około 15 złotych i robalach, jak go wyleczymy. Też koło 15 złotych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paniMysza']ja będe jeszcze miała dla malucha pieniądze z bazarku zbierane na znalezionego przeze mnie psiaka. pele ma juz dom i prawie wszyscy kupujacy zgodzili sie na przekazanie pieniążków szafrankowi. czekam jeszcze na odpowiedz ostatniej "klientki". wszystkich pieniedzy jest cos kolo 140 zł.[/QUOTE]
140 zł :multi: dziewczyno, to majątek dla cmentarnego biedaka:multi: Dziękujemy:loveu:
Szafranek coraz bliżej domu i życia..

[quote name='MaDi'][COLOR=red][B]Napiszcie PW do Teresz10 pisała,że 2 maja jedzie do WaWy[/B][COLOR=black][B].[/B][/[/COLOR][/COLOR][COLOR=black]QUOTE][/COLOR]
To ważne. Drugiego jest za parę dni. Może uda sie jeszcze zgromadzić trochę kasy dla psiaka. Posyłam dalej zaproszenia i rozsyłam wici o naszym cmentarnym Szafranku.

Link to comment
Share on other sites

dokładnie 146 zł:)
podziekowania dla dziewczyn, które robiły zakupy na moim bazarku, oraz dla domu tymczasowego, a teraz stałego pelego, który zrzekł się tej kaski:) nie dla mnie. to wątek bazarkowy: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/205831-NA-LECZENIE-PELEGO!-książki-komiksy-firmowe-ubrania-ringówki-i-inne!-ZAPRASZAM!-)?p=16673020[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paniMysza']dokładnie 146 zł:)
podziekowania dla dziewczyn, które robiły zakupy na moim bazarku, oraz dla domu tymczasowego, a teraz stałego pelego, który zrzekł się tej kaski:) nie dla mnie. to wątek bazarkowy: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/205831-NA-LECZENIE-PELEGO!-książki-komiksy-firmowe-ubrania-ringówki-i-inne!-ZAPRASZAM!-)?p=16673020[/URL][/QUOTE]
[B][COLOR=red]Dziękujemy wszystkim za serce...[/COLOR][/B]:loveu::loveu:
[quote name='Yv1958'][B]Wplace zaraz 200 zl[/B]. Konto mam, bo wplacalam na Sonie.

Nie moge jednak dac stalej deklaracji. Przykro mi.[/QUOTE]
[B][COLOR=red]Przykro Ci...?? Dziewczyno, ratujesz pewnie życie cmentarnemu biedakowi. Dziekuję , to mało powiedzieć.:loveu::loveu:[/COLOR][/B]
[COLOR=black] Potrzebny bedzie nr konta dla osób, które już składały deklaracje wczoraj na wątku.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kava'][B]kto tu jest wlasciwie skarbnikiem?

niech mi przysle na pw dane bankowe + SWIFT

doloze do podrozy[/B][/QUOTE]

Dzięki. Nie wiem, kto jest skarbnikiem. Weszłam wczoraj prawie w nocy na wątek i od tej pory tyle się dobrego podziało...
Poczekajmy na szafranekm, która jest z psiakiem. Pisała, że przybędzie tutaj po pracy, albo może ktoś wie, jaki jest nr konta, bo kilka postów wcześniej była mowa, że ktoś zna.

Link to comment
Share on other sites

[B]Dzwoniłam do Teresz10. Bardzo miła rozmowa i mnóstwo wiadomości, które mogą się przydać, jeśli chodzi o zapewnienie Szafrankowi dachu nad głową przez jakiś okres, zanim nie pojedzie do hoteluku, ale o tym i o ewentualnym transporcie napisze nam sama Teresz10, gdy wejdzie na wątek.[/B]
[B]Teraz była w drodze i ustaliłyśmy, ze podeślę jej link do wątku. Wieczorem/ po południu wejdzie na dogo i więcej będziemy wiedzieć.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Porozsyłaj pw. To bardzo ważne i pilne. Dziękujemy z całego serca.
A jeśli chodzi o DS..byłoby wspaniale, gdyby Szafranek prosto z cmentarza znalazł się w swoim domu, więc może dobrze byłoby ogłaszać. Domki nie zdarzaja się na wezwanie i błyskawicznie...ale zdarza się taki cud na dogo czasem.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, jesteście super!

346zł wpłat jednorazowych
115zł deklaracji stałych

w ciągu kilku dni!
myślę, że nie ma się co zastanawiać, niech Szafranek jedzie do hoteliku. tym bardziej, że macie transport 2 maja, tak?

Gosiu, czy na Twoje konto mają iść wpłaty? byłoby fajnie, gdybyś je podała, dałabym je na FB, może ktoś coś wpłaci.
przypominam adres wydarzenia:
[URL="http://www.facebook.com/profile.php?id=100000833581639#%21/event.php?eid=141630649242282"]http://www.facebook.com/profile.php?id=100000833581639#!/event.php?eid=141630649242282[/URL]

rozsyłajcie!


ps. może i temu pieskowi zorganizujemy bazarek?

Link to comment
Share on other sites

Gosia to szafranekm ? ??? Nie znam imienia.
- [B]Konto [/B]potrzebne szybciutko i rozsyłamy. Także na FB [B]motylku-[/B]prosimy.
- [B]transport [/B]ustalimy ,jak wejdzie na dogo Teresz10
- teresz mówiła o transporterku dla psiaka i o hydroxyzynie, bo jedzie sama z kilkoma psiakami; reszta szczegółów też do ustalenia.
- Jeszcze sprawa [B]miejsca pobytu Szafranka do czasu wyjazdu do domku...[/B]
- [B]Bazarek-[/B] rzecz konieczna. Kto zajmie się bazarkiem, ma doświadczaenie bazarkowe. Fanty zawsze znajdą się.
[B][COLOR=red]Dalej zbieramy posag dla Psiaka- na hotelik, na weta na transport[/COLOR][/B]
Czekamy na Szafrankam, czy decyduje ktoś bliżej psiaka w realu? Trzeba Szafranka " odłowić" z cmentarza.
Kto go widział dzisiaj????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Porozsyłaj pw. To bardzo ważne i pilne. Dziękujemy z całego serca.
A jeśli chodzi o DS..byłoby wspaniale, gdyby Szafranek prosto z cmentarza znalazł się w swoim domu, więc może dobrze byłoby ogłaszać. Domki nie zdarzaja się na wezwanie i błyskawicznie...ale zdarza się taki cud na dogo czasem.[/QUOTE]

Dobra to ja powracam do rozsyłania. Jeśli do kogoś stąd już wyślę przypadkiem to przepraszam bo kogoś na wątku mogłam nie zauważyć lub nicku nie zapamiętać ;)
To zajmie się również ogłoszeniami dla psiaka z racji tej że nie mam jak pomóc finansowo to postaram się tak chociaż pomóc :)
Tylko że nie jestem dobra w pisaniu tekstu do ogłoszeń ktoś mi pomoże, i do kogo mam podać numer kontaktowy ?
Poproszę na pw adres email osoby ktorej mam podawac w ogloszeniu oraz numer telefonu :)

Link to comment
Share on other sites

Kochani szafrankem miala maly wypadek.

Prosila, zeby przekazac, ze bedzie zaraz po 21-szej.
/Jeszcze jest w szpitalu/.


Rozmawialysmy miedzy innymi o tym, ze moze byc problem ze zlapaniem pieska. On jest dosc czujny i ostrozny.
Przydalaby sie jakas osoba z doswiadczeniem, tym bardziej, ze Szafranekm ma uszkodzona akurat prawa reke:(

Link to comment
Share on other sites

Szafranekm to Gosia, tak :)

dam na FB numer konta jak tylko się pojawi.

kto zajmie się bazarkiem? zgłaszać się :)

i mam nadzieję, że wypadek nie był poważny!
[B]
Paulinko[/B], w ogłoszeniach podawaj dane Gosi-Szafranekm, jest to podane gdzieś na początku tego wątku, bodajże na 2 stronie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...