Jump to content
Dogomania

Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.


Recommended Posts

Cioteczki, ja jutro do ok. 17.00 będę na spisie, gdyby coś się wyklarowało to mój tel. 507 350 612.Jak tylko znalazłby się ktoś do pomocy to piszczcie do mnie lub dzwońcie( przyjadę tak szybko jak mogę lub wezmę dzień wolny).Przepraszam, ale znowu w terenie nie mam dostępu do internetu, a już padam na twarz i idę spać.Oczywiście szafranka odwiedzę.Dziś u nas pada i to mnie martwi bardzo , ja tą ławkę obkleiłam i zrobiłam mini zadaszenie z folii, ale dziś ktoś porozrywał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szafranekm']Cioteczki, ja jutro do ok. 17.00 będę na spisie, gdyby coś się wyklarowało to mój tel. 507 350 612.Jak tylko znalazłby się ktoś do pomocy to piszczcie do mnie lub dzwońcie( przyjadę tak szybko jak mogę lub wezmę dzień wolny).Przepraszam, ale znowu w terenie nie mam dostępu do internetu, a już padam na twarz i idę spać.Oczywiście szafranka odwiedzę.Dziś u nas pada i to mnie martwi bardzo , [B]ja tą ławkę obkleiłam i zrobiłam mini zadaszenie z folii, ale dziś ktoś porozrywał.[/B][/QUOTE]

Czyli komus jednak przeszkadza ten pies :shake: Niech dolacza bandziory i bedzie po [B]bulu [/B]wg hrabiego Bronislawa Marii Mysliwego......

[B][SIZE=3]Apel!!!![/SIZE][/B]

[B][SIZE=3]Kto moze pomoc w zlapaniu Szafranka? Jego zycie w naszych rekach! Czy naprawde tak trudno sie zorganizowac i uwolnic psa od wegetacji w swiecie zmarlych????[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Wiem co poczac: wezwac hycla! a pozniej wylewac lzy na dogo,ze dziad zlapal i slad po nim zaginal.......Postawic symboliczne gwiazdki i przeniesc za TM.Zmienic jeszcze tytul -Nie zdazylismy- ....i w ten sposob usilne starania JEDNOSTKI pojda na marne

Link to comment
Share on other sites

Czy ktos tam dzwonil?
[B]To nie najbliżej, ale może warto zgłosić problem do Stowarzyszenia Obrona Zwierząt, które dysponuje swoim hotelikiem. Podaję namiary::

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
Jędrzejów (woj. świętokrzyskie)
...
tel. 0-607-171-458
email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] "[/B]

Link to comment
Share on other sites

Jutro czyli w sobotę postaram sie pomóc w złowieniu psa i umieszczeniu w hoteliku , prosze o podanie na pw nr. tel Szafranek .bo nie wszystkie telefony zapisałam... Ustalcie tez gdzie pies ma jechac i kto go odbierze w razie czego w Piasecznie/k Warszawy 2.05 o 8 rano? musze miec jakis kontakt...prosze na pw. lub [email][email protected][/email]
W razie czego hotelik w lublinie 19zł/doba...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresz10']Jutro czyli w sobotę postaram sie pomóc w złowieniu psa i umieszczeniu w hoteliku , prosze o podanie na pw nr. tel Szafranek .bo nie wszystkie telefony zapisałam... Ustalcie tez gdzie pies ma jechac i kto go odbierze w razie czego w Piasecznie/k Warszawy 2.05 o 8 rano? musze miec jakis kontakt...prosze na pw. lub [email][email protected][/email]
W razie czego hotelik w lublinie 19zł/doba...[/QUOTE]

wyslalam ci telefon do Szafranekm
ona jest w pracy, ale czeka na sygnal

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...