Jump to content
Dogomania

"PSIE NIESZCZĘŚCIE" karmiąca suczka,żywiąca się gazetami i 3 jej dzieci już w domach!


Pestka111

Recommended Posts

kurna, TZ mnie chyba powiesi, ale jakby co to mogę dać tymczas dla któregoś chudzielca- Lacky lub tej bidy jeżli nic bliżej i stałego nie znajdziecie. Będę wracać z szorstkiem z Dąbrowy w środę przez Katowice, czy miałby kto dowieźć tam bidy?
Mój TZ już chyba się nie zgodzi dalej jechać bo i tak rozwozimy już trzy psy do właścicieli.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 361
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czia, z rasowymi sytuacja prawna jeszcze nie jest jasna, a ta bidula ma szczeniaki i nie wiem, co z nimi. Problem też z dowozem (zresztą szukamy też transportu do Bielska Białej dla beaglusi /foxhound raczej niż beagel/ i też jest ciężka sprawa).
W każdym bądź razie, ogroooomne dzięki za chęć pomocy.

No i info dodatkowe, ode mnie

Psinka jest podobna do Mastifa hiszpańskiego, pisze podobna, bo mastify hiszp. to ważą dużo, dużo więcej i to cielsko na nich wisi... a tu to, echhh, kości widać :(

[IMG]http://img339.imageshack.us/img339/6656/0012rx3.jpg[/IMG][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/2358/dscn3510cr3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

kolejny koszmar:angryy:
a może ci ludzie,co dokarmiają sunię zgodziliby się wziąć małe na tymczas a sunię udałoby się dowieźć jakoś do czia????? dołożę się do benzyny!!!!

a co do doga argentino - jemu też bardzo przydałby się tymczas - cholera - nie wiadomo, któremu najpierw pomóc - przydałoby się obydwojgu plus bulince - tylko domków brak:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']kolejny koszmar:angryy:
a może ci ludzie,co dokarmiają sunię zgodziliby się wziąć małe na tymczas a sunię udałoby się dowieźć jakoś do czia????? dołożę się do benzyny!!!!

a co do doga argentino - jemu też bardzo przydałby się tymczas - cholera - nie wiadomo, któremu najpierw pomóc - przydałoby się obydwojgu plus bulince - tylko domków brak:placz::placz::placz:[/quote]
nic nie zrobisz; warunki w jakich przebywają i brak właściwej opieki i natychmiastowego leczenia - zrobi swoje; w warunkach schroniskowych te psy nie przeżyja; są skrajnie osłabione, odwodnione zaraz złapią infekcję ( jak to w schronie);
Psy "zejdą" i schron nie będzie mial problemu, prokurator nie będzie miał problemu ze śledztwem; sąd nie będzie mial sprawy, bo ja umorzą a ten gnój "hodowca" zaloży kolejna "hodowle" i będzie robił kasę kosztem życia następnych psów. Taka jest brutalna prawda
EMIR

Link to comment
Share on other sites

Pan Orzechowski z Psiego Losu jak zwykle zaproponował swoją pomoc :loveu: :loveu: :loveu: Najprawdopodobniej sunia i szczeniaki pojadą jutro Misiobusem do Warszawy i tam będą tak długo aż zostaną całkowicie przywrócone do świata żywych. W związku z tym ogłaszam założenie "skarpetki" na AFN i wpłaty (to jest w koncu 5 psów) w duzych ilościach. Mogą być nawet po 1 zł byle od duuuuuużej grupy (ciotka Green wyklnie mnie zaraz :mad: ).
I oczywiście kwestia domów, bo tak fatalnie się składa, że jak Pan Janusz nam pomaga to potem te zwierzaki zostają mu na głowie:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-tygrysiczka']Pan Orzechowski kocha zwierzaki,to widac.No i ma wielkie serce.Gdyby wszyscy ludzie tacy byli eeech.
Kiedy rodzinka pojedzie do Psiego losu?[/quote]
najprawdopodobniej dzisiaj, trzymajcie kciuki w jednej ręce a drugą róbcie przelewy (ci co mają internetowe konta):cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66']Panie Orzechowski jest pan wielkim człowiekiem,dziękujemy w imieniu suni i jej maluszków.[/quote]

Az sie poplakalam ze szczescia....:placz: :loveu: :loveu:
Sluchajcie, moze ktos wystawi na allegro cala psia rodzine, jak juz wiadomo bedzie ze sunia jest u P.Janusza, mam nadziej ze mu ja wydadza:mad: :mad: :mad:
I moze wpisac wtedy nr. konta Psiego Losu na pomoc dla dzielnej, zabiedzonej mamy i szukanie domkow.

Link to comment
Share on other sites

Muszą byc chyba przed 14-stą, bo potem nie będzie miał kto wydać psiaków. Wyjeżdżali ok. 10-tej. Czekamy na dalsze wieści. Pestka pewnie będzie miała pierwsza jakieś wiadomości więc, Pestka, nie daj nam czekać, bo wszyscy siedzą jak na mrowisku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...