Jump to content
Dogomania

Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)


Amber

Recommended Posts

:loveu:

Spokojnie, dasz rade!!!! Pamietaj to nie Twoja wina! A w ogole to u mnie w domu jak Pola nie chce jest To Joko podchodzi i ją po pyszczku liże, GDYŻ moje stado jest całkiem spoko, nie ma u nas dałnów, a moj chłopak, to w ogole mowi, że Pola jest zajebista i jak wchodzi do domu to się z nią wita "chodz to tatulka!" Gdyż on jest taki zajebisty ten moj chłopak :)))))))))))

A chińskiego pieska ci gratuluje! Ja czekam na 1595730 rumuńskich, bo wiesz oni je tam siekierami morduja! GDZIE BUK?! TE rumuny przebrzydłe BASTARDY!!!

Link to comment
Share on other sites

Dyscyplinę fallyball wybrałam, ponieważ ma ball w nazwie, a Jari po mojej błyskawicznej interwencji, która miała na celu zniwelowanie skutków rozpadu jego psychiki w poprzednim domu, stał się mistrzem balla :)))))) Nawet mój tata z mamą i wujkiem mówią, że takiego psa to nikt nie ma, a obcy ludzie rzucają nam kfiatki pod nogi i wypuszczają fajerwerki jak wychodzimy z klatki. Z klatki oczywiście tam gdzie mieszkam z rodzicami.

[quote name='omry']Serio Motyl zrobiła coś tak strasznego, że musicie być tak chamskie? Pośmiać się można, pewnie, ale do tej pory sądziłam, że jakieś granice jednak macie :smile:

No chyba, że o czymś nie wiem i macie powody.[/QUOTE]
Nie mam pojęcia o czym mówisz :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']Serio Motyl zrobiła coś tak strasznego, że musicie być tak chamskie? Pośmiać się można, pewnie, ale do tej pory sądziłam, że jakieś granice jednak macie :)

No chyba, że o czymś nie wiem i macie powody.[/QUOTE]
ja tam swoich powodów nie ukrywam : P

a reszcie się nudzi i znaleźli sobie rozrywkę po prostu, niedługo znajdą coś nowego :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']Serio Motyl zrobiła coś tak strasznego, że musicie być tak chamskie? Pośmiać się można, pewnie, ale do tej pory sądziłam, że jakieś granice jednak macie :)

No chyba, że o czymś nie wiem i macie powody.[/QUOTE]

ALe o co cho? :roll:

Amber - mam [URL="http://us.cdn281.fansshare.com/photos/robertdowneyjr./robert-robert-downey-jr-robert-downey-jr-young-98872223.jpg"]c[/URL][URL="http://images2.fanpop.com/images/photos/3900000/More-robert-robert-downey-jr-3915211-800-995.jpg"]o[/URL][URL="http://news.infeeds.com/post_data/896.jpg"]ś[/URL] dla Ciebie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A&L']Każdy, kto odwiedza galerię Agi wie, że to wyżej jest o niej + o aniusi ;) Każdy też zna Wasze poczucie humoru, ale warto by się było chociaż przyznać ;)[/QUOTE]

Wiesz, każde dziecko wrzeszczy od razu "TO NIE JA!" jak się zapyta o jakieś przewinienie. Nie widzę sensu wypytywania, skoro wiadomo, ani ciągnięcia tematu. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']Tak tak wiem, kij z dupy powinnam wyciągnąć, ale jakoś nie czuję takiej potrzeby :lol:[/QUOTE]

A sobie go trzymaj jak i gdzie lubisz ;) Tylko zwracając komuś uwagę o dystans sama powinna go okazywać a jak się komuś coś gdzieś nie podoba - np. MI :loveu: to się tam nie udzielam a nawet nie wchodzę - bo po co? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Niektórzy ostatnio zalecali innym trochę dystansu ;)[/QUOTE]

Wydaje mi się, że nie cierpię na brak dystansu tym bardziej, jeśli sprawa nie dotyczy mnie,a mimo to nie kumam Waszego zachowania. Piszcie wprost, że beka jest z motylkowej i aniusi. Dla mnie też jest to żałosne, bo chyba żadna z Was się nie wypowiedziała u Agi w tej sprawie, z której się teraz śmiejecie, a tutaj ją wyśmiewacie. Zarzucacie innym, że "śledzą" Wasze poczynania na dogo, a okazuje, że to Wy to robicie. Czy to nie jest czasem hipokryzja? :hmmmm: I jeszcze wypieranie się, że to nie o niej. Odwagi trochę ;)

edit. Skoro nie wchodzisz tam, gdzie Ci się coś nie podoba, to jakim cudem wiesz co dzieje się u motylkowej w galerii, skoro teraz się z tego śmiejesz? :razz: Podobnie na wszelkich wątkach, w których udziela się aniusia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']A sobie go trzymaj jak i gdzie lubisz ;) Tylko zwracając komuś uwagę o dystans sama powinna go okazywać a jak się komuś coś gdzieś nie podoba - np. MI :loveu: to się tam nie udzielam a nawet nie wchodzę - bo po co? ;)[/QUOTE]

Zachowujecie się jak banda dzieciaków, a wszyscy mają tylko przyklaskiwać i odezwać się nie mogą?
To już nie chodzi o dystans, bo są chyba jakieś granice, a Wy ich nie macie. Na szczęscie to, co piszecie nie świadczy o Motylkowej ani aniusi, ale tylko i wyłącznie o Was.
To wszystko, co miałam do powiedzenia, idę się bawić moim kijem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A&L']Wydaje mi się, że nie cierpię na brak dystansu tym bardziej, jeśli sprawa nie dotyczy mnie,a mimo to nie kumam Waszego zachowania. Piszcie wprost, że beka jest z motylkowej i aniusi. Dla mnie też jest to żałosne, bo chyba żadna z Was się nie wypowiedziała u Agi w tej sprawie, z której się teraz śmiejecie, a tutaj ją wyśmiewacie. Zarzucacie innym, że "śledzą" Wasze poczynania na dogo, a okazuje, że to Wy to robicie. Czy to nie jest czasem hipokryzja? :hmmmm: I jeszcze wypieranie się, że to nie o niej. Odwagi trochę ;)

edit. Skoro nie wchodzisz tam, gdzie Ci się coś nie podoba, to jakim cudem wiesz co dzieje się u motylkowej w galerii, skoro teraz się z tego śmiejesz? :razz: Podobnie na wszelkich wątkach, w których udziela się aniusia.[/QUOTE]

bo to takie trendi na dogo cisnąć po a_niusi i motylkowej, podobnie jak w internetach cisnąc po niku kejdżu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...