Jump to content
Dogomania

Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)


Amber

Recommended Posts

Ale tu raczej większość osób by psa nigdzie nie wyrzuciła więc raczej też tego nie rozumieją. Najgorsze jest to, że jeżeli nie widziało się auta z którego psa wyrzucano to za wiele zdziałać nie można by ci ludzie ponieśli jakąś odpowiedzialność...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Ja sądzę, że on jest nietentego xD i właśnie lubi damskie dodatki i specjalnie sobie te łapy przecina, żeby nosić te słodkie różowiutkie skarpety xD[/QUOTE]
To dopiął swego bo stwierdziłam, że jednak mu ją założę, żeby nie brudził podłogi :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']To dopiął swego bo stwierdziłam, że jednak mu ją założę, żeby nie brudził podłogi :eviltong:[/QUOTE]

Utnij mu te nogi i ciągaj go jako kadłubka na takim wózku jak mają zbieracze:diabloti:Będzie i spokojniejszy i tańszy w utrzymaniu.

Link to comment
Share on other sites

To ja tak dla rozładowania atmosfery - wszystko u Was ok, Amber? Śniło mi się bowiem, że Coritna się wysmarowała cała pastą do zębów i trudno było się tego pozbyć :roflt: Ale ja ostatnio mam baaardzo dziwne sny :oops:

Link to comment
Share on other sites

Dobra, mi się śniło, że mój TŻ pojechał na 2 tyg. obóz pod namiot i nocował z jakimiś dziewczynami w jednym śpiworze, nie odbierał tel., a jak wrócił to udawał, że nic się nie stało i mu wolno. A potem jak zwykle sen o sikaniu, tj latałam po jakimś parkingu szukając kibla, ale wszędzie były jakieś syfiaste tojki, albo kabiny bez drzwi i nie mogłam nigdzie skorzystać :evil_lol:

Aż dziwne, że nie śnił mi się kolejny klasyk, tj jadę samochodem z niedziałającymi do końca hamulcami, albo że jestem w liceum i na studiach jednocześnie i nie wiem jak to pogodzić :evil_lol: Ostatnio mi się śniło za to, że pisałam test z angielskiego, który myślałam, że poszedł mi dobrze, ale wcale nie. Przysłali go pocztą :eviltong: do domu, a tam dwója. Mama się pyta, co tam masz, a ja nie chciałam się przyznać, że to ten oblany test, chowałam kopertę po kieszeniach i miałam stres. Dżisas :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Dobra, mi się śniło, że mój TŻ pojechał na 2 tyg. obóz pod namiot i nocował z jakimiś dziewczynami w jednym śpiworze, nie odbierał tel., a jak wrócił to udawał, że nic się nie stało i mu wolno. A potem jak zwykle sen o sikaniu, tj latałam po jakimś parkingu szukając kibla, ale wszędzie były jakieś syfiaste tojki, albo kabiny bez drzwi i nie mogłam nigdzie skorzystać :evil_lol:

Aż dziwne, że nie śnił mi się kolejny klasyk, tj jadę samochodem z niedziałającymi do końca hamulcami, albo że jestem w liceum i na studiach jednocześnie i nie wiem jak to pogodzić :evil_lol: Ostatnio mi się śniło za to, że pisałam test z angielskiego, który myślałam, że poszedł mi dobrze, ale wcale nie. Przysłali go pocztą :eviltong: do domu, a tam dwója. Mama się pyta, co tam masz, a ja nie chciałam się przyznać, że to ten oblany test, chowałam kopertę po kieszeniach i miałam stres. Dżisas :evil_lol:[/QUOTE]

:roflt:Amberówna Ty uprzedzaj o takich postach, bo ja w robocie, pełna powaga, a po chwili rżę jak koń do owsa :diabloti:

JA z takich ciekawszych sniłam kiedyś o tym jak samodzielnie sobie operowałam wyrostek, niestety po zaszyciu rany się okazało, że wycięłam wątrobę i co najlepsze miałam pretensje do TZ, że mi nie powiedział gdzie jest wyrostek :diabloti:

Inny hicior, to sniło mi się, że mam fiutka, bedac kobieta oczywiscie i miałam ogromny problem bo nie wiedzialam jak go obsługiwać, pamiętam, że siedziałam przed kompem i wpisywałam "kobieta z penisem, instrukcja obsługi" :stupid:

Link to comment
Share on other sites

O temat snów wszelakich :loveu:
Wczoraj mi się sniło, że byłam w liceum i potajemnie spotykałam się z nauczycielem od matmy - przystojny był:evil_lol:
A w niedziele miałam sen, że zdawałam ustną maturę z polaka i byłam w jakimś zamczysku a la Hogwart a na korytarzu czekał mój tz z jakimiś gremlinami :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#222222][FONT=Verdana]Z tym penisem to wcale nie takie głupie Czasem się pytam TŻ jak to jest mieć penisa, czy się nie majta, nie przeszkadza...? Ale TŻ nie namyślając się długo mówi zwykle "jest zajeeee...." z takim durnym uśmiechem [/FONT][/COLOR]:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber'][COLOR=#222222][FONT=Verdana]Z tym penisem to wcale nie takie głupie Czasem się pytam TŻ jak to jest mieć penisa, czy się nie majta, nie przeszkadza...? Ale TŻ nie namyślając się długo mówi zwykle "jest zajeeee...." z takim durnym uśmiechem [/FONT][/COLOR]:evil_lol:[/QUOTE]

Moj za to na takie pytania, odpowiada, że nie wie jak inni, ale jemu to się o kolana obija :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Sen o hamulcach miałam zanim zaczęłam prowadzić. Myślałam, ze jak już zacznę jeździć to mi przejdzie, ale chyba przez to, ze tak tragicznie sobie radzę na drodze, nie chce ustąpić :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']To straszna rzecz tak naprawdę... Musi go przydeptywać czasami :eviltong:[/QUOTE]

No faceci to mają problemów, a problemów :evil_lol:

[quote name='Rinuś']hahahaha kasiaodsuk jesteś mistrzem :evil_lol: kobieta z penisem instrukcja obsługi :evil_lol:

a co do snu o tym, że prowadzę auto i nie działają mi hamulce - dosyć często mam takie sen.[/QUOTE]

Rinusiowa, do usług, zawsze i wszedzie :cool3::diabloti:

a tymczasem dziubaski- idę sobie do domku. Weekendzik :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...