Jump to content
Dogomania

Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)


Amber

Recommended Posts

[quote name='Obama']A skąd ten tekst o umięśnionych maszynach?[/QUOTE]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/195598-karmy-bez-zbo%C5%BCowe?p=20366566#post20366566[/url]

Bomba! ;)

[quote name='Vectra']a mnie ta panisia to już się znudziła , po bananie odemnie , unika mnie :loveu: i tej wersji niech się trzyma ;)[/QUOTE]
Też to zauważyłam i słusznie - też bym unikała :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Wygląda na to, że nasza gwiazda nie jest na dogo tak lubiana jak chciała by być... Ale jak to możliwe? takie super psy, taka wiedza, taka ogłada i kultura przekazywania myśli? :roll:

:diabloti:[/QUOTE]
eee , miała swoich tych no jak to tam się mówi , lizorowów.

Przyznaje że miałam taki moment w życiu , że mnie kręciła i czekałam na dyskusje :evil_lol: to tam było BU do mnie ;)
no ale nuda się zrobiła , bo zaczęło być monotematycznie.
Ok kiedy można sobie pohuczeć i poklepać bzdety to można. No ale są granice.
A wyskoczyła jak najbardziej słusznie, za wsadzanie noska , w tematy mało ją dotyczące ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] A wyskoczyła jak najbardziej słusznie, za wsadzanie noska , w tematy mało ją dotyczące ;-) [/QUOTE]
To chyba chodzi o wszystkie na dogo? :evil_lol:

No naprawdę czepianie się kogoś, że jeden pies chodzi na flexi, a drugi nie... To już za dużo na moją mało inteligentną głowę (tak mnie nazwała chyba kiedyś :evil_lol:).

Btw moich obróżek nadal nie ma... Miały być wczoraj, miały być dziś, a nie ma :placz: Mogłam nie oszczędzać tych paru groszy i nie brać ekonomicznej, ale to silniejsze ode mnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']

Acha zapomniałam wam powiedzieć... Czasem jak się patrzę na mojego psa to widzę jego oszałamiający czekoladowy połysk, jak karoseria rasowego, sportowego samochodu. Gdy biegnie, jego mięśnie falują niczym wzburzony ocean, a z pyska wydobywa się piana która rozplaskuje się na ziemi tak jak fale uderzają ostatnim tchnieniem o ostre, surowe skały wybrzeża. Oczy połyskujące ogniem i stopionym żelazem, żarzą się nieustannie i masz wrażenie, że pragną cię spopielić... Chcesz uciec, odwracasz się, ale nie możesz... On, idzie, równym, przerażająco precyzyjnym krokiem w twoją stronę. Szterczące łuszy wcześniej stojące, teraz upuszczają się ku bokom i zwierzę zaczyna przypominać smoka, który podchodzi, ot tak od niechcenia do swojej ofiary. Zna swoją, siłę, moc i wie, że nie uciekniesz. Nie odejdziesz, nie zerwiesz się do biegu i nawet gdyś potrafił latać... On poleci za tobom, szybując w przestworzach własnego umysłu nie do końca wiesz czy to jeszcze ty czy to już koniec... Wyciągasz rękę i łkasz próbując złapać się cienkich nitek świadomości... Nie ma, przepadły... Tylko jego oczy tlą się w ciemności, ale nie jest to światło, którego pragniesz...
)[/QUOTE]

[I][B]Mój Ty miszczu :loveu::diabloti: oplułam monitor :evil_lol:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

rzadko u Ciebie bywam ale nie mogłam się opanowac ;-) Od razu pomyslałam o Jarim ;-)

[IMG]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/528786_410191595728998_1127481296_n.jpg[/IMG]

[SIZE=1]ps. dawno tak się nie zbulwersowałam czytając bzdurne demoty na fb ;-) [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]Mój Ty miszczu :loveu::diabloti: oplułam monitor :evil_lol:[/B][/I][/QUOTE]
To nie jest nawet ułamek moich możliwości... :eviltong: :lol:

[quote name='Kajusza']rzadko u Ciebie bywam ale nie mogłam się opanowac ;-) Od razu pomyslałam o Jarim ;-)

[SIZE=1]ps. dawno tak się nie zbulwersowałam czytając bzdurne demoty na fb ;-) [/SIZE][/QUOTE]
Jak to rzadko u mnie bywasz? Ostrożnie z takimi wyznaniami :evil_lol:

Dlatego ja nie mam FB i się nie denerwuje :loveu:

Link to comment
Share on other sites

:diabloti::diabloti::diabloti:

[QUOTE]i teraz obie sadzam albo przywarowuje i np. tylko jednej cos zadaje a druga ma czekac i tak na zmiane.
czasem widze, ze jak cwicze z jednym psem, to drugi jak cien tez robi, co kaze, ale wtedy mowie do cienia, ze ma przestac blaznowac i ma grzecznie czekac i nie nagradzam za to.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...