Jump to content
Dogomania

Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)


Amber

Recommended Posts

Amber, Ty ją tak lubisz, to musiałam, no musiałam Ci donieść o tym jakież to bohaterskie czyny ma w udziale jej suka:evil_lol:

[QUOTE]moj pies tak reaguje na komende "mów".

zna tez komende "atak" i zaczya wtedy strasznie drzec morde, warczec i skakac po wskazanej palcem osobie. moj chlopak ja tego nauczyl.
moj mlodszy pies tez zna komende "atak", ale wtedy skacze jak pilka, lize, slini i ogolnie niezbyt strasznie jej to wychodzi.

uwazam, ze gdyby ktos, cos ode mnie chcial w ciemnej ulicy, to na luzaka oglabym te komende wykorzystac.
ale na szczescie nie musze, bo moj pies jakos sam potrafi odpowiednio zaregowac.
niedawno jakis gosc zlapal mnie za ramie i moj kundel znalazl sie obok w 3 sekundy i w uklonie gotowy do skoku rozdral sie na typa tak, ze gosc zapytal mnie "ktora jest godzina" i cienkim glosem zaspiewal, ze mam trzymac psa i uciekl:smile:))
nawet nie zdazylam sie wydygac, powaznie. moj pies chcial go nawet gonic, ale gestem pokazalam jej, ze ma przywarowac i za to bohaterstwo dalam jej wszystkie ciastka, jakie mialam w kieszeni.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]KasiaSUKO ukradłaś mi to !! :diabloti:[/B][/I]

[I][B]motylku[/B][/I]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/148325-Jak-nauczyć-psa-komendy-Bierz-go?p=20369939#post20369939[/URL][/QUOTE]

:evil_lol: kto pierwszy ten lepszy :evil_lol:

[quote name='omry']Aż mi się ciepło zrobiło na serduszku :loveu:[/QUOTE]

No i po co Ci rotek, skoro suka.... uwaga....gordona potrafi tak bronic? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]Przyszłam Ci zacytować Twoją ulubienicę :diabloti:[/B][/I][/QUOTE]
Widziałam to widziałam :multi: :evil_lol: I oczywiście miałam z tego mega brechta. To miłe jak się zachwycasz swoimi psami, ale stopień egzaltacji powinno się czasem trzymać na wodzy, bo można opluć monitor.

Acha zapomniałam wam powiedzieć... Czasem jak się patrzę na mojego psa to widzę jego oszałamiający czekoladowy połysk, jak karoseria rasowego, sportowego samochodu. Gdy biegnie, jego mięśnie falują niczym wzburzony ocean, a z pyska wydobywa się piana która rozplaskuje się na ziemi tak jak fale uderzają ostatnim tchnieniem o ostre, surowe skały wybrzeża. Oczy połyskujące ogniem i stopionym żelazem, żarzą się nieustannie i masz wrażenie, że pragną cię spopielić... Chcesz uciec, odwracasz się, ale nie możesz... On, idzie, równym, przerażająco precyzyjnym krokiem w twoją stronę. Szterczące łuszy wcześniej stojące, teraz upuszczają się ku bokom i zwierzę zaczyna przypominać smoka, który podchodzi, ot tak od niechcenia do swojej ofiary. Zna swoją, siłę, moc i wie, że nie uciekniesz. Nie odejdziesz, nie zerwiesz się do biegu i nawet gdyś potrafił latać... On poleci za tobom, szybując w przestworzach własnego umysłu nie do końca wiesz czy to jeszcze ty czy to już koniec... Wyciągasz rękę i łkasz próbując złapać się cienkich nitek świadomości... Nie ma, przepadły... Tylko jego oczy tlą się w ciemności, ale nie jest to światło, którego pragniesz...

No to właśnie o tym chciałam napisać, jak ostatnio szłam do kibla po ciemku, a Pikuś mi zaszedł drogę i się wyje... na podłogę :evil_lol:

[quote name='Aleks89']No suka gordona która dostanie kopa i sp.....li szybciej niż przyszła[/QUOTE]
Kiedyś się ze mną kłóciła jak napisałam, że gordon bez przygotowania na widok pozoranta prędzej spierdzieli z podwiniętym ogonem, to napisała, że gordon jest bardzo odważnym psem i ma to we krwi. No kurna, jaka wszechstronna rasa :lol: A jej suki to już w ogóle, mistrzynie IPO by były. Pierwszy raz na placu i rozerwały by rękaw na strzępy.

(a taki to tylko mój piesek jest :loveu: :evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']Amber, Ty ją tak lubisz, to musiałam, no musiałam Ci donieść o tym jakież to bohaterskie czyny ma w udziale jej suka:evil_lol:[/QUOTE]

Nie trawie laski i jej wymyślnych psów...oraz oczywiście rozległej wiedzy na wszystkie tematy kynologiczne.Że nie wspomnę o doskonałej znajomości bulterierów.Brrrrr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Obama']Nie trawie laski i jej wymyślnych psów...oraz oczywiście rozległej wiedzy na wszystkie tematy kynologiczne.Że nie wspomnę o doskonałej znajomości bulterierów.Brrrrr[/QUOTE]

Jak śmiesz.:lol:Obrażać naszą królową:evil_lol:Ja myślę ,że to nieślubna córka xxxxx52

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Obama']Ja tak sporadycznie ostatnio na Dogo,ale jakoś mam radar na jej posty i zawsze na nie cholera natrafiam.:)
[B]A że ostatnio na wiecznym wkur**** przemierzam ten padół[/B] to wręcz jej posty działają na mnie "pobudzająco" :)[/QUOTE]
A ja tak całe życie:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']rety, Amber, Ty poetko :loveu:[/QUOTE]
[I]Prawie[/I] dyplomowana :eviltong:

[quote name='Obama']Nie trawie laski i jej wymyślnych psów...oraz oczywiście rozległej wiedzy na wszystkie tematy kynologiczne.Że nie wspomnę o doskonałej znajomości bulterierów.Brrrrr[/QUOTE]
Tak bo jej siostra i matka mają... suki, tak dla wspominki :p

Niech kiedyś trafi na samca z oooogromnymi jajami :loveu:

[quote name='Aleks89']Jak śmiesz.:lol:Obrażać naszą królową:evil_lol:Ja myślę ,że to nieślubna córka xxxxx52[/QUOTE]
Haha :evil_lol:

Nie chciałam już robić hejtu :diabloti: choć mnie tekst o umięśnionych maszynach zabił, ale całe szczęście titi Rinusiowa zrobiła to za mnie :evil_lol: To mi przypomina jak bardzo lubię osoby z przerośniętym ego, a do tego bezczelne. Panienka naszego kumpa z LO jest taka... nie znoszę kreatury za całokształt... Choćby powaliła mnie tekstem na pierwszym spotkaniu przy grillu... Robiłam fotki i się mnie pyta o aparat itp. i wyjeżdża z tekstem "ale ty robisz zdjęcia "na małpie" czy na manualu? Bo te na małpie to nie mają sensu, ja to tylko na manualu, nawet w konkursie brałam udział itp. itesre" :diabloti: Mówię, że teraz robię "na małpie" bo nie mam aż tak artystycznej duszy coby fotki z flashem w nocy przy grillu odwalać na manualu... Dostałam spojrzenie, które mogłoby zabić :evil_lol: Może nie chciała, żeby jej piękne oblicze było kalane zdjęciami "na małpie"? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...