Jump to content
Dogomania

Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)


Amber

Recommended Posts

[quote name='Kachna']Amber,
pytałaś o łańcuszek złoty. Z czystym sumieniem polacam Ci ipo-sklep, tam jest duży wybór i to solidnych łańcuszków. Torres ma srebrny HERMANA, jest bardzo wytrzymały, chodzi w nim na codzień.
znalazłam takie złote:
[URL]http://www.ipo-sklep.pl/index.php?p410,lancuszek-srednie-ogniwo-55cm-curogan-kod-hs5154105567[/URL]
[URL]http://www.ipo-sklep.pl/index.php?p416,lancuszek-krotkie-ogniwo-55cm-curogan-kod-hs5090305567[/URL]
[URL]http://www.ipo-sklep.pl/index.php?p1400,lancuszek-dlugie-ogniwo-kolor-zloty-54cm-kod-hs5160405433[/URL]
tylko romiar dobierzesz.[/QUOTE]

O tak :) zgadzam się Kachna, my też wszystko w Ipo- sklepie kupujemy ;) Sprengera wszystko jest super.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Dzięki :loveu:

Jakby nie był taki wyliniały to byłby ładniejszy (niestety na razie suple nie działają :roll:) ale fakt, ogólnie jest cholernie ładny :diabloti:

Bez kopiowania wyglądał by natomiast gorzej niż Cortina... :p[/QUOTE]

e tam wyliniały...
;) Zmienić weta, wypierdzielić alergenty, szczególnie te noszone na szyi i na których śpi, dobrać właściwe żarełko.
U nas podziałało.
Dobis zarośnie jak pudel...
:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dobisek']e tam wyliniały...
;) Zmienić weta, wypierdzielić alergenty, szczególnie te noszone na szyi i na których śpi, dobrać właściwe żarełko.
U nas podziałało.
Dobis zarośnie jak pudel...
:evil_lol:[/QUOTE]
Dobranie właściwego żarełka zajęło mi ponad rok czasu, więc wątpię czy mam ochotę je zmieniać, a wypierdzielenie obroży przeciwkleszczowej będzie powodowało to, że będzie łapał kleszcze. A wolę wyliniałość niż babeszjozę. O ile to oczywiście od obroży, w co szczerzę wątpię, bo nosił ten Sabunol już wcześniej, a sierść miał piękną. Dodam, że mój pies się nie drapie i nigdy się nie drapał.

Anyway, witam w galerii.

[quote name='Justa']Amber, mogę Ci polecić megafajną panią dermatolog po Twojej stronie Wisły jeśli chodzi o te jego kłaki.[/QUOTE]
Konsultowałam się już z 3 wetami na temat tej sierści i każdy twierdzi, że to nie jest choroba typu nużyca, grzybica czy coś innego, ale namiar możesz dać. Jednak w najbliższym czasie i tak się nie wybiorę, gdyż fundusze mi nie pozwalają.

[quote name='Rinuś'][URL="http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead%203/DSC_0484.jpg"]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead 3/DSC_0484.jpg[/URL]

[I][B]aaaaaleeee on jest pięęęęęęękny :mdleje:[/B][/I][/QUOTE]
W plenerze by się lepiej prezentował, niż pod lodówką, ale dzięki :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Dobranie właściwego żarełka zajęło mi ponad rok czasu, więc wątpię czy mam ochotę je zmieniać, a wypierdzielenie obroży przeciwkleszczowej będzie powodowało to, że będzie łapał kleszcze. A wolę wyliniałość niż babeszjozę. O ile to oczywiście od obroży, w co szczerzę wątpię, bo nosił ten Sabunol już wcześniej, a sierść miał piękną. Dodam, że mój pies się nie drapie i nigdy się nie drapał.

Anyway, witam w galerii.


U mnie obroża antykleszczowa robiła spustoszenia sierści szyi u dobka. Każda. Czy ziołowa czy inna takiej czy innej firmy. A kleszcze i tak łapał bo lata w większości po lesie. Od kiedy stosujemy ,,ludzki'' antisol nie ma problemu. To preparat którym można wypsikać tyłek niemowlaka więc i psu nie szkodzi. Absolutnie antyalergiczny i nic złego nie robi a psiakam głównie pachwiny i delikatne miejsca narażone na ukąszenia. Trzyma kilka godzin. Jeszcze nic ani dobka ani ON-kę nie użarło. A to już kilka lat. ON-ka łysiała od cykowanych łańcuszków. Nosi teraz właściwe i właściwej firmy i po problemie.

Temat żarcia to chyba szkoda gadać. Trzeba szukać i zmieniać. Mi się udało. Doradził nam Piotr co ma dobiski z Padoku. Błyszczy się psina jak trza.
O wecie tak się wymknęło, przywlokły kiedyś psiny świństwo z lasu . Kasy ubyło okrutnie. Ktoś nam doradził innego weta, ten w tydzień uporał się ze świństwem. Wystarczył kefavet.


....Nasze dobisy są blisko spokrewnione. ;). A galeria fajna, psinki super. Pozdrawiamy serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

Tylko, że Jari ma zmiany na bokach, a nie na szyi. Na szyi ma ślady po kolcach, a z tych też nie mam jak zrezygnować.

Co do karmy to uwierz, Jari jadł praktycznie wszystko i tylko RC Gastro powoduje to, że nie ma biegunek.

Twój pies to nie przypadkiem Tira Vento MOJITO?

Link to comment
Share on other sites

Tak, bardzo jest titi spróbuj do niego podejść z marszu :loveu: :diabloti:

Nie narzekam, mam super psa, który jest super chorowity ;) Pisałam, że ostatnio go szczepiłam na wirusówki pomiędzy jednym antybiotykiem, a drugim, bo CAŁY czas coś mu jest i nie było kiedy? Okres spokoju wykorzystałam na szczepienie na wścieka, na drugie szczepienie już nie wystarczyło spokoju :p

Link to comment
Share on other sites

Z Jarim trzeba dyplomatycznie, jak już kogoś pozna, to jest bardzo tititi, tylko trzeba do tego dotrwać bez ran szarpanych :evil_lol:

A jamnice moje weta oglądają też tylko przy szczepieniach, albo jak np. wpadną pod samochód ;) Inaczej jest cisza i spokój. Jari wyrabia normę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Nie poprzegryza, bo mnie nie wpuszcza do pokoju :loveu: Tak więc wszyscy śpimy w przedpokoju za zamkniętymi drzwiami. RC Gatro mu sypię przez lufcik :evil_lol:

A weci to już sobie zdążyli Toyoty powymieniać na Lexusy i kupili rezonans magnetyczny do kliniki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Z Jarim trzeba dyplomatycznie, jak już kogoś pozna, to jest bardzo tititi, tylko trzeba do tego dotrwać bez ran szarpanych :evil_lol:

A jamnice moje weta oglądają też tylko przy szczepieniach,[B] albo jak np. wpadną pod samochód ;)[/B] Inaczej jest cisza i spokój. Jari wyrabia normę :diabloti:[/QUOTE]

Sama Finke tam wrzuciłaś przyznaj się:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...