Jump to content
Dogomania

Katowice 2007


musia

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote] Viz ja tez biore aparat.. ale pewnie znowu przypomne sobie o nim.. po sedziowaniu:smile:[/quote]Już nawet niekoniecznie z ringu, ale jakiekolwiek! :multi: Będę baaardzo wdzięczna! Ja sama jestem tak zabiegana na wystawach, że zapominam, że mam w ogóle aparat, więc rozumiem Ciebie doskonale. :lol:

Najchętniej zobaczyłabym foty Twoje z przegubowcem na ringu! :):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"panienkabubu"']Aha, mam pytanie odnośnie parkingu - czy płatny jest tylko ten parking zamykany przy Spodku (na wprost ul. Uniwersyteckiej czy Bankowej, nigdy nie wiem)? Bo tam obok niego jest takie miejsce gdzie nie ma nigdy nikogo stróżującego. Obok Parkingu PWS Spodek - czy to miejsce tam też jest płatne?[/quote]
Obawiam się, że ten parking na czas wystawy też będzie płtny, ale nie ma co do tego pewności :cool3:
[quote name='"panienkabubu"']jak wjedziecie w tunel to albo wyjedziecie w Chorzowie albo już na trasie do Mysłowic, bez odwrotu[/quote]
Niezupełnie :eviltong:
Po pierwsze zawsze można zawrócić, a po drugie wylot z możliwością zawrócenia w stronę Chorzowa/Opola jest jeszcze przed Silesia City Center ( czyli w Katowicach... a potem jeszcze ok.5 km Katowic), a w stronę Sosnowca/Warszawy można wyjechać i zawrócić już na wysokości osiedla Gwiazdy (a dalej jeszcze ok.4 km Katowic).
Tylko po co sobie komplikować sprawę :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']Już nawet niekoniecznie z ringu, ale jakiekolwiek! :multi: Będę baaardzo wdzięczna! Ja sama jestem tak zabiegana na wystawach, że zapominam, że mam w ogóle aparat, więc rozumiem Ciebie doskonale. :lol:

Najchętniej zobaczyłabym foty Twoje z przegubowcem na ringu! :):evil_lol:[/quote]


postaram sie cos zrobic jak tylko bedzie czas i bede miala glowe do tego, bo przez jamnikami mam jeszcze cockery do wystawienia. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erloy']A ja naprawdę nie wiem czemu służy (poza całkowitym zaśmiecaniem i zmniejszeniu czytelności wątku) produkcja jak największej ilości postów. Są za to przewidziane jakieś nagrody?
W miesiąc od zarejestrowania się wygenerowałaś ponad 130 postów, a od wczoraj 13!
I prawie żaden z nich poza "ach", "och" nic nowego nie wnosi.

Proszę, opanuj się trochę, bo po kilku godzinnej nieobecności na forum, żeby sprawdzic czy nie znalazły sie jakieś istotne informacje, trzeba przez kilka minut przedzierać się przez twoje posty.[/QUOTE]

Moja wina ze mam tyle pytan dotyczących wystawy? Po to chyba jest to forum, zebym mogla sie dowiedziec wszytkiego co chce dotyczącego sędziowania, wystawiania psow, procedury BISow BOGow i wszystkiego co mnie tyle interesuje i moja sprawa o czym [pisze posty a ze jest ich tak wiele to najwyrazniej tak wiele mam pytan !! a ze czasem komus odpowiem jednym slowem czy zdaniem to jest to tylko informacja dla tego kogos, wiec jesli tak to razi Twoje oczy to na nastepny raz omijaj posty podpisane "Spanielka_Molly" i koniec problemu.. Poza tym czy ja ci wyliczam posty? ;| sama nawet nie zwracam na to uwagi ile ich pisze w ciągu dnia, a ciebie to interesuje? No tak, jestes na dogo od 2006 roku i na koncie 20 postow, moze kompleks mniejszosci boli, nie wiem i nie mam zamiaru sie nad tym zastanawiac bo nie po to jest to forum. I nastepnym razem jak cos do mnei masz to pisz na privie bo szkoda "zasmiecać forum" takimi opiniami. Poprostu mam wiele pytan co do przebiegu wystawy to pytam, takie dziwne? A inni mi jakos odpowiadają kulturalnie co i jak. Tyle.

[COLOR="SeaGreen"][B]Szukam osoby chętnej do zabranie się w niedziele z Rzeszowa bądź okolic za dokladką 1/3 benzyny! Zainteresowanych prosze o kontakt na privie, bo tu niektorych oczy kolą od patrzenia na moje kontenplacje :) .. ;]][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Nas juz na 100% nie będzie, więc bardzo proszę o dużą ilość dozich fotek :loveu:

No i życzymy Powodzenia i Trzymamy Kciuki :kciuki:[/quote]
Jednak? buuu... :shake: szkoda... To ja się dołączam do prośby Klaudii o dogaste z Katowic.

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Talagia']My juz prawie jestesmy gotowi do wyjscią :multi:
Powodzenia wszystkim!!![/quote]
Talagia - spróbuje Cię potem znaleźć na wystawie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...