Jump to content
Dogomania

EveL_

Members
 • Content Count

  420
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by EveL_

 1. EveL_

  Mistrzostwa Polski 2008

  [quote name='Paatrycja']...i myślę, że nie ostatni. :cool3:[/quote] otóż to :eviltong:
 2. EveL_

  Kielce, krajowa 16.11.08

  [quote name='Pietruszka']Jedzie może ktoś pociągiem i wie na jakiej stacji w Kielcach najlepiej wysiąść, aby dojść do wystawy? Zastanawiam się nad stacją Kielce Czarnów, ale nie mam pewności, więc proszę o pomoc.[/quote] Jeśli wysiądziesz na dworcu, to obok niego jest przystanek na ul.Czarnowskiej, skąd odjeżdża autobus TK jadący pod same targi kielce. Niestety pierwszy kurs jest o 10.00, dlatego może warto zainwestować w taksówkę spod dworca. Z Czarnowa na pewno prędko pieszo nie dojdziesz na miejsce wystawy:evil_lol:
 3. EveL_

  Berneńczyki

  Hej Paula! Nareszcie na dogo ;) No i Madzia, hej :)
 4. EveL_

  JH Kielce

  Jak co roku, będę :)
 5. [quote name='marymek']No nie pamiętasz jak mówiłaś o dzieciach? W sensie że jak będą nienormalne to wydziedziczysz? :diabloti: Więcej szczegółów nie podam rzono bo Cie tu na dgm za niemoralną wezmą :evil_lol: Na gg Ci przypomnę. Ej, co się nie zachwycacie rolfkiem? :placz:[/quote] Aaaa! Jasne, że mi nie chodziło o Rolfika i Binę! :lol: A na zachwycanie się Rolfem mają jeszcze czas :cool3: :loveu::loveu::loveu::loveu:
 6. [quote name='marymek']Ej, jak mówiłaś o wydziedziczeniu dzieci to nie miałaś na mysli Rolfka i Biny? :evil_lol:[/quote] O jakim wydziedziczeniu dzieci kochana(y), co? :razz: Nie przypominam sobie :razz:
 7. EveL_

  KWPR Zabrze 12.10.2008 r.

  [quote name='AlaNowak']A fe, Dreamer, co Ty to robisz???:evil_lol: EveL- moglabym wykorzystac ta srodkowa fotke???:lol:[/quote] Jasne, bierz ;) Potem wstawię jeszcze fotki z MP
 8. EveL_

  KWPR Zabrze 12.10.2008 r.

  [quote name='Dream']Ja poproszę grupę VII ;) - jak masz duże rozdziałki to na maila. Dzięki ;)[/quote] [url]http://img522.imageshack.us/my.php?image=obraz374ci0.jpg[/url] [url]http://img90.imageshack.us/my.php?image=obraz375cl5.jpg[/url] [url]http://img115.imageshack.us/my.php?image=obraz376nl6.jpg[/url] BOG VI - 1. beagle 2. rhodesian 3. basset :)
 9. EveL_

  Szukam/oferuję psa na JH

  Szukam na Kielce :)
 10. EveL_

  KWPR Zabrze 12.10.2008 r.

  [B]Tecia, [/B]1. alaskan malamut 2. jamnik miniatura długowłosy 3. chart afgański :) Gratulacje wszystkim zadowolonym :) Jak ktoś chce to mam zdjęcia z finałów (tzn. głównie pudła). Pozdr.
 11. EveL_

  JH Sopot

  Gratki, gratki :)
 12. EveL_

  Ekipa DellBenQ - 24 corgowe łapy.

  [quote name='Cambel&Megi']C&M przybywa i melduje, że dziś Frytki nie dojechali na ocenę, bo stali na granicy, kiedy corgi zeszły już z z ringów...[/quote] Kurcze, beznadziejnie:shake:
 13. EveL_

  Shih-tzu, yorki i berneńczyk :)

  Blusik cuudo:loveu:
 14. EveL_

  KWPR Radom 25.05.2008r.

  Czy ktoś może mi powiedzieć jak dostanę się z dworca PKP na stadion? W tamtym roku jechałam autobusem linii 23, czy nic się nie zmieniło i jeździ on tak samo? Interesuje mnie też dojazd spod dworca PKS, bo jeszcze nie wiem ostatecznie czym będę jechać ;)
 15. EveL_

  Częstochowa

  [quote name='AlaNowak']w tamtym roku nie było w Czestochowie Jh...[/quote] widocznie coś mi się pomyliło.
 16. EveL_

  JH w Katowicach

  [quote name='Reyes']4.) [B]Agnieszka[/B] Wilczewska z OS Collie[/quote] Agata :) Gratulacje wielgaśne dla wszystkich :loveu: Ma ktoś fotki?
 17. EveL_

  Katowice CACIB 2008 = Nominacja CRUFTS 2009

  Gratulacje wszystkim zadowolonym z wyników! ;)
 18. [quote name='panienkabubu']ps. ale się denerwuję:mdleje:[/quote] Chyba bardziej od Marysi, co? :evil_lol:
 19. EveL_

  wojna z allegro

  Nóż otwiera się w kieszeni :mad::placz:
 20. EveL_

  JH w Katowicach

  Ja niedziela z grzywką:)
 21. EveL_

  Dogomaniacy na Gronie i Nasza-Klasa

  [url]http://nasza-klasa.pl/profile/10853933[/url]
 22. EveL_

  Katowice CACIB 2008 = Nominacja CRUFTS 2009

  [B][COLOR=Black]katik[/COLOR][/B][COLOR=Black], jeśli jesteście w klasie szczeniąt albo młodzieży to będzie wyrozumiały. [/COLOR]
 23. EveL_

  Cruft

  [B][SIZE=3]Gratulacje dla Oli ![/SIZE][/B]
×