Jump to content
Dogomania

EveL_

Members
 • Content Count

  420
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by EveL_

 1. EveL_

  Królik Dusiek

  no, no niezły zastój ;)
 2. EveL_

  Mistrzostwa Polski 2008

  [quote name='Paatrycja']...i myślę, że nie ostatni. :cool3:[/quote] otóż to :eviltong:
 3. EveL_

  JH Kielce

  [B]Jogurt[/B], no bez przesady :eviltong::eviltong:
 4. EveL_

  Kielce, krajowa 16.11.08

  [quote name='Pietruszka']Jedzie może ktoś pociągiem i wie na jakiej stacji w Kielcach najlepiej wysiąść, aby dojść do wystawy? Zastanawiam się nad stacją Kielce Czarnów, ale nie mam pewności, więc proszę o pomoc.[/quote] Jeśli wysiądziesz na dworcu, to obok niego jest przystanek na ul.Czarnowskiej, skąd odjeżdża autobus TK jadący pod same targi kielce. Niestety pierwszy kurs jest o 10.00, dlatego może warto zainwestować w taksówkę spod dworca. Z Czarnowa na pewno prędko pieszo nie dojdziesz na miejsce wystawy:evil_lol:
 5. EveL_

  Mistrzostwa Polski 2008

  [quote name='Zuza i Noddy']Ode mnie też gratulacje. I mam takie pytanko do tych z dłuższym stażem, Ola jedzie na mistrzostwa 2 czy 3 raz?[/quote] Drugi raz.
 6. EveL_

  Berneńczyki

  Hej Paula! Nareszcie na dogo ;) No i Madzia, hej :)
 7. EveL_

  Mistrzostwa Polski 2008

  Wielkie gratulacje Ola! :) :)
 8. EveL_

  JH Kielce

  Jak co roku, będę :)
 9. EveL_

  Zabrze

  [url=http://picasaweb.google.pl/creencia9/KWPRZabrze2008MOdyPrezenter#]Picasa Web Albums - Ewelina - KWPR Zabrze 2...[/url] Zapraszam do oglądania;)
 10. EveL_

  Szukam/oferuję psa na JH

  [quote name='marymek']To nie można się inaczej ubrać? ;)[/quote] Można, jak ktoś chce. No bez przesady, niedługo będzie selekcja któremu psu się ładniej z oczu patrzy.
 11. EveL_

  Szukam/oferuję psa na JH

  Odwołuję Kielce;)
 12. EveL_

  Kielce, krajowa 16.11.08

  [quote name='Frytela']ja bym ci mogla dać młodą, ale pewnie za mała nie? (wielkość) ;)[/quote] [LEFT] [/LEFT] Masz PW :)
 13. EveL_

  Kielce, krajowa 16.11.08

  Może znajdzie ktoś kto użyczy pieska na mp?
 14. [quote name='marymek']No nie pamiętasz jak mówiłaś o dzieciach? W sensie że jak będą nienormalne to wydziedziczysz? :diabloti: Więcej szczegółów nie podam rzono bo Cie tu na dgm za niemoralną wezmą :evil_lol: Na gg Ci przypomnę. Ej, co się nie zachwycacie rolfkiem? :placz:[/quote] Aaaa! Jasne, że mi nie chodziło o Rolfika i Binę! :lol: A na zachwycanie się Rolfem mają jeszcze czas :cool3: :loveu::loveu::loveu::loveu:
 15. [quote name='marymek']Ej, jak mówiłaś o wydziedziczeniu dzieci to nie miałaś na mysli Rolfka i Biny? :evil_lol:[/quote] O jakim wydziedziczeniu dzieci kochana(y), co? :razz: Nie przypominam sobie :razz:
 16. EveL_

  Zabrze

  W starszej: 1. Ala Nowak z pointerem + zw.dnia 2. Teresa Subertova z afganem 3. Danuta Ożarowska z labradorem 4. Mateusz Legieta z seterem irlandzkim młodsza: 1. Martyna Nowak z basenji 2. Ola Szydłowska z borzojem 3 i 4 nie jestem pewna, więc lepiej żeby ktoś inny uzupełnił. Później wstawię fotki.
 17. Melduję się menrzónió, że przybyłam zachwycać się Rolfikiem :loveu::loveu::loveu::loveu: Ale jak dasz więcej fotek to i zachwycanie będzie większe :loveu:
 18. EveL_

  KWPR Zabrze 12.10.2008 r.

  [quote name='AlaNowak']A fe, Dreamer, co Ty to robisz???:evil_lol: EveL- moglabym wykorzystac ta srodkowa fotke???:lol:[/quote] Jasne, bierz ;) Potem wstawię jeszcze fotki z MP
 19. EveL_

  KWPR Zabrze 12.10.2008 r.

  [quote name='Dream']Ja poproszę grupę VII ;) - jak masz duże rozdziałki to na maila. Dzięki ;)[/quote] [url]http://img522.imageshack.us/my.php?image=obraz374ci0.jpg[/url] [url]http://img90.imageshack.us/my.php?image=obraz375cl5.jpg[/url] [url]http://img115.imageshack.us/my.php?image=obraz376nl6.jpg[/url] BOG VI - 1. beagle 2. rhodesian 3. basset :)
 20. EveL_

  Szukam/oferuję psa na JH

  Szukam na Kielce :)
 21. EveL_

  KWPR Zabrze 12.10.2008 r.

  [B]Tecia, [/B]1. alaskan malamut 2. jamnik miniatura długowłosy 3. chart afgański :) Gratulacje wszystkim zadowolonym :) Jak ktoś chce to mam zdjęcia z finałów (tzn. głównie pudła). Pozdr.
 22. EveL_

  Szukam towarzyszy spacerów w Kielcach

  [quote name='arrakis']P.S. Evel, czy ty masz berneńczyka?[/quote] Jeszcze nie ;) Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję.
 23. EveL_

  JH Białystok 08

  Gratulacje dla wszystkich :) Lived, szukaj, szukaj jutro koniecznie ;)
 24. EveL_

  Szukam towarzyszy spacerów w Kielcach

  [quote name='Martinee']Kadzielnia coś pięknego musze iśc bo az mi przykro ,że nie przyjechałam w wakacje :([/quote] nie byłaś jednak? szkoda:-(
×