Jump to content
Dogomania

jo-jo

Members
 • Content Count

  4,661
 • Joined

 • Last visited

About jo-jo

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 12/04/1990

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.zkolumbowejsfory.pl

Converted

 • Location
  Warszawa
 1. jo-jo

  XIX MWPR Katowice, 21-23.03.2014

  A pytanie z innej beczki, dlaczego dogi, które odkąd pamiętam były w sali gimnastycznej wylądowały na płycie głównej ??
 2. Czy ma ktoś przypadkiem katalog pod ręką i mógłby mi wypisać stawki dogów niemieckich ?
 3. jo-jo

  WORLD DOG SHOW 2013 -Węgry/Budapeszt/

  Przypominają mi się parkingi z Bratysławy :evil_lol: (te pod mostem) Mam nadzieje, że do tych "vipów" zaliczają się ludzie z akredytacją.
 4. jo-jo

  WORLD DOG SHOW 2013 -Węgry/Budapeszt/

  [quote name='RudaPaskuda']Myślicie że katalogi wydawane w pierwszy dzień będą na wszystkie dni?? Zależy mi na personalnej stawce kelpie :smile:[/QUOTE] Na wystawach tego typu od kąd pamiętam, wydawany jest oddzielny katalog na każdy dzień.
 5. jo-jo

  3xCACIB-Ateny/Gr, 21-22-23.06.2013 r.

  od lat myślę o tych wystawach, chyba w przyszłym roku zbieramy ekipe i jedziemy :) czekam na relację po tegorocznych wyjazdach :) Asiu, co do sędziów, to zarówno Jakkel, Telavite jak i Chapiro sędziują dwójkę i sędziowali mi dogi. U Chapiro w Rumunii udało mi się nawet do 8'ki na grupie wejść :) Telavite, jak to skandynawka - bardzo ale to bardzo patrzyła na ruch jak byliśmy u niej. Rase wygrała śliczna suka, o świetnym ruchu. Wybierała zdecydowanie lżejszy typ, ale bardzo elegancki. Jakkel oceniał nas kiedyś na Węgrzech, za nic nie byłam w stanie połapać o co mu chodzi.
 6. jo-jo

  2 x CACIB ARAD 28-29.IX ...bliska Rumunia ....

  Może i my jednak w żółto/pręgowanym dogowym składzie...przydałoby się Intery pokończyć - jeszcze zależy czy jednak nie Tulln, szkoda że to ten sam weekend...
 7. jo-jo

  2x CACIB Lwów (Ukr) - 25/26.05.2013

  oczywiście, że w maju, z rozpędu wpisałam czerwiec, już poprawione ;)))
 8. jo-jo

  WORLD DOG SHOW 2013 -Węgry/Budapeszt/

  [quote name='McDzik']My dopiero teraz dostaliśmy mailem coś takiego + piszą, żeby mieć na miejscu dowód wpłaty[/QUOTE] Czyli co wyciąg z karty mam im niby przynieść. Skoro nie przyjmowali zgłoszeń bez opłat to niech teraz nie oczekują że ktoś przywiezie im kopie. Z węgierskim związkiem walcze od roku o dyplom champ dla psa - do dzisiaj nie mam go poprawnie wydanego. Teraz zgłaszałam 3 psy znajomych i co jedno zgloszenie to lepsza akcja. Na chwile obecną mam chyba po 10 maili na każdego psa potw. że przyjęli, ale tak czy siak je wydrukuje. Zgłaszałam psy przez doglle (3 oddzielnie konta), a i tak szanowna ekipa nie poradziła sobie z przepisaniem danych - zwalając wine na mnie i na doglla. Nagle żółta i pręgowana suka, wg systemu Węgierskiego stały się obie - błękitne. Nagle jedna z suk została dopisana do wł. drugiej suki, finalnie po 2 czy 3 tygodniach korespondencji z nimi udało mi się załatwić zmianę kolorów suk, jak i udało się wpisać poprawne imie właściciela, ale....adres jest i tak kogo innego... EDS było tragedią, tutaj spodziewam się już jakiejś apokalipsy.
 9. Dziuba Dziub <3 [IMG]http://imageshack.us/a/img547/1577/dogo.jpg[/IMG]
 10. Jakby ktoś miał więcej info o tych czerwcowych to ja poproszę - i pytanie podstawowe, w którym mieście są wystawy ? Bardzo mi się podobają te Championaty :)))
 11. jo-jo

  WORLD DOG SHOW 2013 -Węgry/Budapeszt/

  u nas to samo, ale wysłałam na każdego zgłoszonego psa oddzielnie maila do nich z pytaniem czy pies przyjęty i o dziwo wszystkie 3 maile mi potwierdzili.
 12. jo-jo

  WORLD DOG SHOW 2013 -Węgry/Budapeszt/

  Czekam na kolejny termin...
 13. jo-jo

  2 x CACIB ARAD 28-29.IX ...bliska Rumunia ....

  Czy ktoś wie, czy w Arad będzie przyznawany tyt "Zwyc. Transylwanii" czy już takowego nie ma???
 14. jo-jo

  CACIB Łódź 4-5.05.2013

  jak nie dojade do Zadaru, to może tradycyjnie Łódź..
 15. jo-jo

  NDM wiosenna 23-24.3.2013.

  Może ktoś z legionowskiego przeczyta - czy najszczęśliwszym pomysłem było umieścić część molosów (i to tych sporych) na ringu 5, czyli po środku... Nie można zamienić go z 4 albo 3?Przecież w tej hali i tak jest mało miejsca, a jak zaczną się tam schodzić wszyscy to dojdzie prędzej czy później do jatki.
×