Jump to content
Dogomania

jo-jo

Members
 • Posts

  4661
 • Joined

 • Last visited

About jo-jo

 • Birthday 12/04/1990

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.zkolumbowejsfory.pl

Converted

 • Location
  Warszawa

jo-jo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. oj tam, oj tam troszku się posiwiało :) ale w głowie całe szczęście nadal pstro, oby jak najdłużej - w tym miesiącu skończone 9 i pół roku <3 [IMG]http://imageshack.com/a/img834/9256/3jy4.jpg[/IMG]
 2. A pytanie z innej beczki, dlaczego dogi, które odkąd pamiętam były w sali gimnastycznej wylądowały na płycie głównej ??
 3. jo-jo

  Jaka wystawa

  Jeśli z moją matematyką jest jeszcze dobrze to w Katowicach będzie mieć raczej 9 miesięcy. Na twoim miejscu najpierw zaczerpnęłabym wiedzy od hodowcy.
 4. czy byłby ktoś tak miły i wypisał mi stawkę dogów niemieckich??? będę bardzo wdzięczna...
 5. jo-jo

  KWPR Radom - 20.05.

  Czy ma ktoś przypadkiem katalog pod ręką i mógłby mi wypisać stawki dogów niemieckich ?
 6. Czy ma ktoś przypadkiem katalog pod ręką i mógłby mi wypisać stawki dogów niemieckich ?
 7. [quote name='wiola289']Jak wygląda z kopiowanymi psami na tej wystawie?[/QUOTE] [I]According to Ministry of Agriculture and Forestry Decree 1070/2000, dogs with docked tails or cropped ears [B]may[/B] participate in the FCI World Dog Show in Finland. [/I][URL="http://www.worlddogshow2014.fi/for-exhibitors/rules-and-regulations"]źródło[/URL]
 8. Przypominają mi się parkingi z Bratysławy :evil_lol: (te pod mostem) Mam nadzieje, że do tych "vipów" zaliczają się ludzie z akredytacją.
 9. [quote name='RudaPaskuda']Myślicie że katalogi wydawane w pierwszy dzień będą na wszystkie dni?? Zależy mi na personalnej stawce kelpie :smile:[/QUOTE] Na wystawach tego typu od kąd pamiętam, wydawany jest oddzielny katalog na każdy dzień.
 10. od lat myślę o tych wystawach, chyba w przyszłym roku zbieramy ekipe i jedziemy :) czekam na relację po tegorocznych wyjazdach :) Asiu, co do sędziów, to zarówno Jakkel, Telavite jak i Chapiro sędziują dwójkę i sędziowali mi dogi. U Chapiro w Rumunii udało mi się nawet do 8'ki na grupie wejść :) Telavite, jak to skandynawka - bardzo ale to bardzo patrzyła na ruch jak byliśmy u niej. Rase wygrała śliczna suka, o świetnym ruchu. Wybierała zdecydowanie lżejszy typ, ale bardzo elegancki. Jakkel oceniał nas kiedyś na Węgrzech, za nic nie byłam w stanie połapać o co mu chodzi.
 11. Zapraszamy na bazarek fotograficzny, gdzie można wylicytować sesje ze świetnymi fotografami dla swojego pupila !

  Całość zysku zostanie przekazana Fundacji HUSKY ADOPCJE

  dogomania.pl/forum/threads/242520-Bazarek-fotograficzny-na-HUSKY-ADOPCJE-!

 12. Może i my jednak w żółto/pręgowanym dogowym składzie...przydałoby się Intery pokończyć - jeszcze zależy czy jednak nie Tulln, szkoda że to ten sam weekend...
 13. jeśli dobrze pójdzie to może i ja dojadę wreszcie na jakieś EDS :)
 14. oczywiście, że w maju, z rozpędu wpisałam czerwiec, już poprawione ;)))
 15. CAC z EDS + CAC z CACIBówki (w czwartek) = Ch. Szwajcarii
×
×
 • Create New...