Jump to content
Dogomania

musia

Members
 • Content Count

  1888
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About musia

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  4590944
 • Website URL
  http://www.gonczepolskie.com

Converted

 • Location
  Katowice
 1. A w przyszłym roku gdzie będzie wystawa?. W tym samym miejscu czy gdzieś bardziej centralnie ?
 2. proszę o nieprzysyłanie mi zaproszeń. Zresztą nie ma mnie na liście chętnych.
 3. właśnie chciałam zgłosić brak zawartości.
 4. Serdecznie zapraszamy na wystawę jubileuszową do katowickiego "Spodka". Konieczność wyboru zwycięzcy ras polskich spowodowała zmiany w dniach grup. I i X przeniesione na PIĄTEK, III i VII na NIEDZIELĘ. PLAN SĘDZIOWANIA GR.I PIĄTEK 20.03 Dusan PAUNOVIC (SRB) border collie, ow. australijski typ ameryk., jużak, puli, australian cattle dog, owczarki pirenejskie, ciobanesc romanesc mioritic Ferdinando ASNAGHI (I) owczarek niemiecki krótko i długowłosy, biały owczarek szwajcarski Marie JOSEE MEL
 5. Nie widzę niestety żadnej gwiazdki w tematach , które czytałam. Jest tylko na jasno zaznaczony temat i wcięcie jasne w miejscu granatowej kropki.
 6. Mam prośbę o pomoc w znalezieniu sposobu na ostatni nieprzeczytany post. Albo czegoś nie dostrzegam, albo taka jest zmiana. Zaglądam na wybrany temat . Chciałabym nacisnąć (jak kiedyś) ostatni nieprzeczytany post . Tymczasem dostrzegam tylko możliwość ostatniego napisanego posta w temacie. Czy czegoś nie widzę ? Gdzie popełniam błąd ?
 7. widziałam się dziś Asiaczką :lol:
 8. [quote name='McDzik'] [B]BEST OF GROUP III [/B]:loveu: [/QUOTE] czyli twój spaniel tybetański wygrał grupę 3 ?? ;). Bo tak to odczytałam:crazyeye:
 9. To są 2 niezależne wystawy CACiBowe z oceną wszystkich 10 grup.
 10. [quote name='Asiaczek']I, jak, zdażyłas? Wydaje mi sie, że widziałam Cię w przelocie... pzdr.[/QUOTE] Zdążyłam - tyle , że z dworca prosto na stadion zamiast do hotelu. Z rękawów wyżymałam wodę. Ciekła ciurkiem Ale w niedzielę - słońce i ogromny wiatr.
 11. Dla podróżujących koleją. Weźcie poprawki na opóźnienia kolei. Jestem właśnie w pociągu. O 6:11 powinnam być w Gdańsku. Mijam Bydgoszcz. Blisko 160 min ( prawie 3 godz.) opóźnienia. Mam nadzieję zdążyć na początek. Pogoda :lol: Pada, w Gdańsku przewidywane 17 stopni C i deszcz.
 12. ja z pytaniem "lokalizacyjnym". czy w pobliżu dworca Gdańsk Główny jest jakiś bankomat " [B]PKO BP[/B] " ?
 13. [quote name='panbazyl']a kiedy będą spisy wystawców?[/QUOTE] już są na stronie
 14. Właśnie dziś otrzymałam puchar z Budapesztu. Za Zw. Św. Weteranów - dla mojego OPUSA Kłusująca Sfora. Niby puchar jakich wiele posiada mój gończak. Ale jednak dla mnie bardzo ważny. P.S. To po tej interwencji , gdy nie informowano nas o przynależnej nam nagrodzie.
 15. [quote name='panbazyl']no z tym odbiorem pucharów to było trochę zamieszania. Ja dośc długo szukałam miejsca w którym się puchary odbiera. Oczywiście wcześniej na ringu nikt nic na ten temat nie mówił i gdyby nie spotkani Polacy gdzieś na trasie między halami to bym nic nie wiedziała.[/QUOTE] Co do pucharków ( np za weterana). Napisałam do nich , przesłałam mailem karteczkę - dostałam odpowiedź 1: [B]"Dear Ms. ..., yes, you really won a cup with this title. Unfortunately we are unable to send you a cup by post. Perhaps if you pay the post charge we can do it. Or if you have a friend
×
×
 • Create New...