Jump to content
Dogomania

EveL_

Members
 • Content Count

  420
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

7 Followers

About EveL_

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  3020234
 • ICQ
  351011420

Converted

 • Location
  Kielce
 • Interests
  Kynologia
 1. Zapraszam na bazarek na operację stawów biodrowych Benia

  banerekbeniu.jpg

 2. EveL_

  Królik Dusiek

  no, no niezły zastój ;)
 3. [quote name='Paatrycja']...i myślę, że nie ostatni. :cool3:[/quote] otóż to :eviltong:
 4. EveL_

  JH Kielce

  [B]Jogurt[/B], no bez przesady :eviltong::eviltong:
 5. [quote name='Pietruszka']Jedzie może ktoś pociągiem i wie na jakiej stacji w Kielcach najlepiej wysiąść, aby dojść do wystawy? Zastanawiam się nad stacją Kielce Czarnów, ale nie mam pewności, więc proszę o pomoc.[/quote] Jeśli wysiądziesz na dworcu, to obok niego jest przystanek na ul.Czarnowskiej, skąd odjeżdża autobus TK jadący pod same targi kielce. Niestety pierwszy kurs jest o 10.00, dlatego może warto zainwestować w taksówkę spod dworca. Z Czarnowa na pewno prędko pieszo nie dojdziesz na miejsce wystawy:evil_lol:
 6. [quote name='Zuza i Noddy']Ode mnie też gratulacje. I mam takie pytanko do tych z dłuższym stażem, Ola jedzie na mistrzostwa 2 czy 3 raz?[/quote] Drugi raz.
 7. Hej Paula! Nareszcie na dogo ;) No i Madzia, hej :)
 8. EveL_

  JH Kielce

  Jak co roku, będę :)
 9. EveL_

  Zabrze

  [url=http://picasaweb.google.pl/creencia9/KWPRZabrze2008MOdyPrezenter#]Picasa Web Albums - Ewelina - KWPR Zabrze 2...[/url] Zapraszam do oglądania;)
 10. [quote name='marymek']To nie można się inaczej ubrać? ;)[/quote] Można, jak ktoś chce. No bez przesady, niedługo będzie selekcja któremu psu się ładniej z oczu patrzy.
 11. [quote name='Frytela']ja bym ci mogla dać młodą, ale pewnie za mała nie? (wielkość) ;)[/quote] [LEFT] [/LEFT] Masz PW :)
 12. Może znajdzie ktoś kto użyczy pieska na mp?
 13. [quote name='marymek']No nie pamiętasz jak mówiłaś o dzieciach? W sensie że jak będą nienormalne to wydziedziczysz? :diabloti: Więcej szczegółów nie podam rzono bo Cie tu na dgm za niemoralną wezmą :evil_lol: Na gg Ci przypomnę. Ej, co się nie zachwycacie rolfkiem? :placz:[/quote] Aaaa! Jasne, że mi nie chodziło o Rolfika i Binę! :lol: A na zachwycanie się Rolfem mają jeszcze czas :cool3: :loveu::loveu::loveu::loveu:
×
×
 • Create New...