Jump to content
Dogomania

flashka-g

Members
 • Content Count

  5,186
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by flashka-g

 1. flashka-g

  WORLD DOG SHOW 2013 -Węgry/Budapeszt/

  Właśnie też najbardziej się obawiam tego parkingu, po wspomnieniach z europejki. Na potwierdzeniu jest napisane że wstęp na teren wystawy od 6.00, więc mam nadzieję że parkingi tez będą otwarte już od 6. Bo planuje być tam przed 6, żeby nie przeżywać powtórki z europejki. W prawdzie sędziowanie zaczyna się dopiero o 11, ale lepiej działać na spokojnie. I ciekawe ile ten parking będzie kosztować.
 2. flashka-g

  WORLD DOG SHOW 2013 -Węgry/Budapeszt/

  Czy ktoś się orientuje w cenach biletów na wejście oraz cenach parkingu? P.S. Ok bilety znalazłam, cen parkingów jeszcze nie:)
 3. Widać kierujemy się ku średniowieczu. Zamiast promować naszych handlerów, co za tym idzie nasz kraj, ich talenty dzięki czemu mogą poszerzać swoją wiedzę i umiejętności pędzimy ku wielkiemu... "SZAMBU". To że nasze prezenterki odnosiły takie sukcesy w randze światowej, mówię tu także o Crufcie to zasługa tylko ich startów za granicą. Brawo..... róbmy polski konkurs i polskie badziewie. Patrząc ze strony pedagoga ten konkurs nie ma w sobie już praktycznie nic pozytywnego, a jak widać będzie tylko co raz gorzej. Przykro jest patrzeć jak psują to ludzie co pojęcia nie mają jak to jest uczestniczyć w tej ZABAWIE, bo nigdy nie brali w tym udziału z drugiej strony.
 4. flashka-g

  29.07.2012 VII Letnia KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH w Będzinie

  a nie za dużo psów jak na jeden ring- chodzi mi o ten 6... tam chyba coś około 90-100 wyjdzie:)
 5. flashka-g

  XVIII krajowa wystawa psów rasowych w raciborzu

  [quote name='izabela.szczepaniak']A teraz co do wystawy to naprawdę niewiem kto ustawia ringi ale ktoś jest nie poważny. U małych piesków trawsko takie że musiały skakać zaś u psów które muszą się rozbiec żeby pokazać ruch to robiły po 2-a kroki i zakręt. [/QUOTE] A do tego tyle terenu wolnego na około! Jeszcze ten cudowny parking, który w ulewie zamienił się w bajoro. A inteligencja ludzi którzy mieli problemy z parkowaniem i jeżdżeniem do przodu i do tyłu co by bardziej rozjechać przejście dla pieszych była porażająca. A najlepsze to, że nam nawet nie pozwalano zrobić zdjęć na trawie stadionu póki było sucho, a potem na tej trawie stały samochody. No ale widocznie to już nie problem? Nam nie pozwolono rozstawić się przy bramie wjazdowej z namiotem, co oczywiście zlekceważyłam, gdy zobaczyłam że wszyscy się rozstawiają tak czy siak przy samochodach. Po co organizować ring honorowy na stadionie, po którym nawet nie można swobodnie chodzić? Tyle terenu było wolnego, a trybuna do niczego tak nie była potrzebna.
 6. flashka-g

  XVIII krajowa wystawa psów rasowych w raciborzu

  Tym bardziej że zapowiadają deszcz, więc może nie ma sensu się pchać od bladego świtu na wystawę.
 7. flashka-g

  World dog show - 2012

  W imieniu swoim i Gosi dziękujemy bardzo za gratulacje. Chłopaki przeszli samych siebie w tym dniu.. a Tatuś jeszcze bardziej:) Bardzo się cieszymy jeszcze że po długiej przerwie nasza totalnie łysa i rozbrykana KAILUA de Ciukci weszła do finałowej 8 w klasie championów, oraz że córeczka Kailua SWEET SEDUCTION znalazła się w najlepszej piątce w klasie młodzieży w bardzo silnej konkurencji:) Wspaniałe przeżycia niesamowicie pobudziły teraz nasz kynologiczny zapał. Gratulacje dla całej polskiej ekipy!!! OBY TAK DALEJ!!!:iloveyou::terazpol:
 8. flashka-g

  Opole 2012

  psy klasa baby Nordic Blue VELVET STAR psy kl młodzieży Viper Srebro Północy PANDAN Arctico Encanto psy kl posrednia Utopialand Truth N Power kl otwarta Kristari's Jose Cuervo Tiger Srebro Północy kl. weteranów Explorer's TRADE MARK SUKI kl.baby TIME TO SHINE Galladria Novitaris kl szczeniat Winter Melody Hormiga Atomica suki kl.młodzieży: Kailua SWEET SEDUCTION TOYA D.B. Arctic suki kl. pośrednia SINGIN`SWEET SONGS de Zakouma kl championow Nordic Blue BRILLIANT SHOOTING STAR KAILUA de Ciukci Winter Melody Double Trouble
 9. flashka-g

  Bydgoszcz - Nocna i Walentynkowa - 11-12.02.2012

  A ten sędzia już, nie był przypadkiem zawieszony za jakiś wybryk na ringu?
 10. flashka-g

  Zabrze CWC - 8.10.2011

  [quote name='_Agnieszka_'][FONT=Arial Narrow][SIZE=4][B][COLOR=blue]TIGER Srebro Północy-Zw.Młodzieży, NJwR,BOB, GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/QUOTE] Super, Gratulacje!:)
 11. flashka-g

  XXVI Krajowa Wystawa Psów Rasowych Rybnik 2011

  W bejbisiach rozbrykana Kailua SUGAR FOX aka. Foxy- 2 WO:)
 12. flashka-g

  XX Klubowa Wystawa Szpiców i Psów Pierwotnych

  [QUOTE] Osobiście zastanawia mnie tylko jedno. Dlaczego sędzina dała wygraną "szczurowi":[/QUOTE] ..no cóż nie było zwyciężczyni BIS z Presov to co się dziwisz.. a właśnie kolejny BIS z tej niesamowitej wystawy co niektórych ominął. Cieszę się, że bynajmniej szczenięta po Muminie są po przebadanych rodzicach w przeciwieństwie do innych "wybitnych" hodowców.
 13. flashka-g

  DOBERMAN- Sesja zdjęciowa

  Poszukuje Dobermanów z Wrocławia bądź okolic do sesji zdjęciowej z modelkami. Zainteresowanych proszę o kontakt na priv bądź e mail [email][email protected][/email]
 14. [FONT=Arial]pies, baby - TIGER Srebro Północy[/FONT] [FONT=Arial]pies, baby - BOGUŚ z Wilczej Koleby FCI[/FONT] [FONT=Arial]pies, baby - ICE KING Galladria Novitaris[/FONT] [FONT=Arial]pies, młodzieży - LEADER OF THE PACK ZALTANA[/FONT] [FONT=Arial]pies, młodzieży - UNION Z PIERWSZEJ RĘKI[/FONT] [FONT=Arial]pies, pośrednia - RAMIR Dotyk Północy[/FONT] [FONT=Arial]pies, otwarta - CANIS C'est la vie[/FONT] [FONT=Arial]pies, otwarta - LEXUS Eskimoski Domek[/FONT] [FONT=Arial]pies, otwarta - PACYFIC SKYLINE Galladria-Novitaris[/FONT] [FONT=Arial]pies, otwarta - WINTERFROST'S LANDER[/FONT] [FONT=Arial]pies, otwarta - EL MEJOR Eskimoski Domek[/FONT] [FONT=Arial]pies, championów - BALTO The Future is Ours[/FONT] [FONT=Arial]pies, championów - Winterfrost's PEGASO[/FONT] [FONT=Arial]pies, weteranów - AJAKS WALECZNY Fortunatus[/FONT] [FONT=Arial]suka, baby - Winter Melody MISS DYNAMITE[/FONT] [FONT=Arial]suka, szczeniąt - Takuna AMBICJA[/FONT] [FONT=Arial]suka, młodzieży - ARKTOGEA LARNA FORTUNATUS POLAND (FCI)[/FONT] [FONT=Arial]suka, młodzieży - BE AMAZING STAR Eskimos River[/FONT] [FONT=Arial]suka, młodzieży - FOREVER LOVING The Future is Ours[/FONT] [FONT=Arial]suka, młodzieży - GENIE FOR ESKIMO RIVER Galladria Novitaris[/FONT] [FONT=Arial]suka, pośrednia - G.I.JANE Galladria Novitaris[/FONT] [FONT=Arial]suka, pośrednia - Arktogea KATRINA[/FONT] [FONT=Arial]suka, pośrednia - TIFFANY BRAZIL Z PIERWSZEJ RĘKI[/FONT] [FONT=Arial]suka, otwarta - ALEX z Kociej Mafii[/FONT] [FONT=Arial]suka, otwarta - DEMI Dotyk Północy[/FONT] [FONT=Arial]suka, otwarta - KISS OF LIFE of Wolf Point[/FONT] [FONT=Arial]suka, otwarta - Husqvarna RAMONA[/FONT] [FONT=Arial]suka, championów - KAILUA de Ciukci[/FONT] [FONT=Arial]suka, championów - Winter Melody DOUBLE TROUBLE[/FONT]
 15. flashka-g

  Opole cacib 1.05.2011

  [quote name='INU']PSY Klasa młodzieży LINKOLN Eskimoski Domek-1 Zaltana STORM STARTER- nieobecny Klasa pośrednia ZAIR GLAMUR DJENTELMEN- oceniony poza oceną Klasa otwarta EL MAJOR Eskimski Domek LEGENDRE ADRIEN Północny Wiatr RAMIR Dotyk Północy / PACYFIC SKYLINE Gallaria Novitaris- 1 dosk, res.cacib Klasa championów Snowmist`s ONTARIO TREASURE- 1 CWC CACIB SUKI Klasa baby LA ISLA BONITA Sądeckie Pieszczochy- 1 BEST BABY, BIS BABY Klasa szczeniąt MERCI Eskimoski Domek- 1 BEST PUPPY, BIS PUPPY Klasa młodzieży EMIRA Dotyk Północy- 1 Zw.Mł, NJWR MIGOTKA z Krainy Nigdy Nigdy- 2 dosk. wł. Hardy Bartłomiej Klasa pośrednia BLISS Equanimity FLOWER OF LOVE Galladria Novitaris Oumiak`s ETHEREAL BEAUTY- 2 dosk. ZARINA WINTERS TALE- 1 CWC Klasa otwarta BRIGITTE BARDOT Freedome Choice DEMI Dotyk Północy NORI`S SILVER STAR Eskimoski Domek- 1 CACIB,BOB II BOG Klasa championów Arktogea EMANUELLE- niobecna KAILUA de Ciukci- 1 CWC, RES.CACIB LOVELACE ADA Północny Wiatr- 2 Klasa weteranów JAGIENKA z Coyoacan- 1 , III BIS WETERAN SONORA de Ciukci-2[/QUOTE] Cieszymy się że znowu z Meah poszalałyśmy na Bisie Baby:) Dziękujemy wszystkim za super atmosfere i ten.. sernik:):)
 16. flashka-g

  CACIB Opole, 30.04-1.05.2011

  [quote name='KaRa_']A ja mam pytanie czy z dworca PKP jest dobry i szybki dojazd na wystawe?[/QUOTE] myślę najlepiej wsiąść w autobus nr 11 na przystanku na ulicy Reymonta pod szkołą- i wysiąść po 2 przystankach pod Okrąglakiem- Oleska [url]http://www.mzkopole.pl/rozklad/0011/w.htm[/url].
 17. flashka-g

  CACIB Opole, 30.04-1.05.2011

  Zuza, ja osobiście nie wiem czy będę, bo może akurat w sobotę będę musiała być na wystawie, a wtedy pojedzie współwłaścicielka z siberianką.:roll: Tylko nie wiem czy ona będzie w ogóle się pojawiać na terenie wystawy żeby ewentualnie Ciebie podrzucić. Polecam wsiąść w autobus nr 18 na przystanku na przeciwko hotelu FESTIVAL, przy samej wystawie i podjechać na przystanek który znajduję się praktycznie na przeciwko lecznicy. Autobus niestety jedzie trochę na około;/ A jeżeli będziesz mieć wolny czas, spokojnie możesz przejść spacerkiem to ok. 15-20 min spokojnym spacerkiem. Prosta droga.
 18. flashka-g

  CACIB Opole, 30.04-1.05.2011

  Lepiej podjechać autkiem, lecznica ma swój prywatny parking.Teoretycznie to jedna ulica, ale długa, lecznica jest na drugim jej końcu. Dojazd znajduje się na stronie:[url]http://www.lecznicanawiejskiej.pl/mapa.php[/url]. My także będziemy:)
 19. flashka-g

  CACIB Opole, 30.04-1.05.2011

  [B]Jakby ktoś był zainteresowany to informuje że dnia 30.04.2011r. w godzinach 9.00-13.00 w "Lecznicy na Wiejskiej" w Opolu wykonywane będzie badanie okulistyczne przez pracownika Katedry Chirurgii Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu lek. wet. Macieja Kiełbowicza, z możliwością uzyskania certyfikatu okulistycznego. Zainteresowanych proszę o wcześniejsze zapisywanie się telefonicznie.[/B] [URL]http://www.lecznicanawiejskiej.pl/[/URL] Lecznica mieści się w niedalekiej odległości od terenu wystawy.
 20. flashka-g

  Życzenia

  nie moge znależc topiku z życzeniami.. więc pisze tu o ile sie nie myle to nasza wspaniała [B][FONT=Arial Black]malawaszka[/FONT][/B] ma dzisiaj urodzinki...:loveu: samych słodyczy flashka tobie życzy:*:* sto lat :smilecol: :sweetCyb: :BIG: :new-bday:
 21. flashka-g

  Europejska wystawa słowenia 30.09-03.10.2010

  Poszukuje noclegu w w okolicach Celje ( może być nawet do 30-50 km od wystawy). Czy ktoś ma jakieś namiary? Bo szukam i szukam i wszystko zarezerwowane;/ Potrzebuje nocleg dla 3 osób i 3 psów :(
 22. flashka-g

  CZECHY - spis wystaw 2009 +jak zrobić Championat Czech

  No to teraz mozemy liczyc na nalot Czechów na polskie wystawy.. bo zrobienie polskiego championatu w wielu rasach to bedzie pikuś w porownaniu z wystawami u nich organizowanymi.
 23. flashka-g

  Wilno 2 x CACIB

  Hmm, czyli co Fizziemu nie chciało się biegać? i dlatego też Amir był dopiero 3.. czy może on też nie chcial biegac?
 24. flashka-g

  RANKING WYSTAWOWY za rok 2009

  [quote name='piotrjan']Zanetta ma rację ranking powinnień powstać , zgodnie z tradycją !!![/QUOTE] Droga wolna! proszę twórzcie sobie. Ja nie wyrażam zgody aby dane mojego psa były zamieszczane w żadnym z wymyslonych rankingów i proszę uszanować moje zdanie.
 25. flashka-g

  Palma de Mallorca CAC

  [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/390/11666114450586088914747.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/450/11666114450570088514747.jpg[/IMG] Joker na BIS w Inca:loveu::loveu::loveu: Ładniutki ten Golden od Danieli i jej nowego przyjaciela:) uwielbiam hiszpańskie Goldeny:) W niedziele wygrał on BIS.
×