Jump to content
Dogomania

flashka-g

Members
 • Content Count

  5,186
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by flashka-g

 1. flashka-g

  WORLD DOG SHOW 2013 -Węgry/Budapeszt/

  Czy ktoś się orientuje w cenach biletów na wejście oraz cenach parkingu? P.S. Ok bilety znalazłam, cen parkingów jeszcze nie:)
 2. flashka-g

  XVIII krajowa wystawa psów rasowych w raciborzu

  [quote name='izabela.szczepaniak']A teraz co do wystawy to naprawdę niewiem kto ustawia ringi ale ktoś jest nie poważny. U małych piesków trawsko takie że musiały skakać zaś u psów które muszą się rozbiec żeby pokazać ruch to robiły po 2-a kroki i zakręt. [/QUOTE] A do tego tyle terenu wolnego na około! Jeszcze ten cudowny parking, który w ulewie zamienił się w bajoro. A inteligencja ludzi którzy mieli problemy z parkowaniem i jeżdżeniem do przodu i do tyłu co by bardziej rozjechać przejście dla pieszych była porażająca. A najlepsze to, że nam nawet nie pozwalano zrobić zdjęć na trawie stadionu póki było sucho, a potem na tej trawie stały samochody. No ale widocznie to już nie problem? Nam nie pozwolono rozstawić się przy bramie wjazdowej z namiotem, co oczywiście zlekceważyłam, gdy zobaczyłam że wszyscy się rozstawiają tak czy siak przy samochodach. Po co organizować ring honorowy na stadionie, po którym nawet nie można swobodnie chodzić? Tyle terenu było wolnego, a trybuna do niczego tak nie była potrzebna.
 3. flashka-g

  XVIII krajowa wystawa psów rasowych w raciborzu

  Tym bardziej że zapowiadają deszcz, więc może nie ma sensu się pchać od bladego świtu na wystawę.
 4. flashka-g

  Opole 2012

  psy klasa baby Nordic Blue VELVET STAR psy kl młodzieży Viper Srebro Północy PANDAN Arctico Encanto psy kl posrednia Utopialand Truth N Power kl otwarta Kristari's Jose Cuervo Tiger Srebro Północy kl. weteranów Explorer's TRADE MARK SUKI kl.baby TIME TO SHINE Galladria Novitaris kl szczeniat Winter Melody Hormiga Atomica suki kl.młodzieży: Kailua SWEET SEDUCTION TOYA D.B. Arctic suki kl. pośrednia SINGIN`SWEET SONGS de Zakouma kl championow Nordic Blue BRILLIANT SHOOTING STAR KAILUA de Ciukci Winter Melody Double Trouble
 5. flashka-g

  Bydgoszcz - Nocna i Walentynkowa - 11-12.02.2012

  A ten sędzia już, nie był przypadkiem zawieszony za jakiś wybryk na ringu?
 6. flashka-g

  Zabrze CWC - 8.10.2011

  [quote name='_Agnieszka_'][FONT=Arial Narrow][SIZE=4][B][COLOR=blue]TIGER Srebro Północy-Zw.Młodzieży, NJwR,BOB, GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/QUOTE] Super, Gratulacje!:)
 7. flashka-g

  XXVI Krajowa Wystawa Psów Rasowych Rybnik 2011

  W bejbisiach rozbrykana Kailua SUGAR FOX aka. Foxy- 2 WO:)
 8. flashka-g

  XX Klubowa Wystawa Szpiców i Psów Pierwotnych

  [QUOTE] Osobiście zastanawia mnie tylko jedno. Dlaczego sędzina dała wygraną "szczurowi":[/QUOTE] ..no cóż nie było zwyciężczyni BIS z Presov to co się dziwisz.. a właśnie kolejny BIS z tej niesamowitej wystawy co niektórych ominął. Cieszę się, że bynajmniej szczenięta po Muminie są po przebadanych rodzicach w przeciwieństwie do innych "wybitnych" hodowców.
 9. flashka-g

  DOBERMAN- Sesja zdjęciowa

  Poszukuje Dobermanów z Wrocławia bądź okolic do sesji zdjęciowej z modelkami. Zainteresowanych proszę o kontakt na priv bądź e mail [email][email protected][/email]
 10. [FONT=Arial]pies, baby - TIGER Srebro Północy[/FONT] [FONT=Arial]pies, baby - BOGUŚ z Wilczej Koleby FCI[/FONT] [FONT=Arial]pies, baby - ICE KING Galladria Novitaris[/FONT] [FONT=Arial]pies, młodzieży - LEADER OF THE PACK ZALTANA[/FONT] [FONT=Arial]pies, młodzieży - UNION Z PIERWSZEJ RĘKI[/FONT] [FONT=Arial]pies, pośrednia - RAMIR Dotyk Północy[/FONT] [FONT=Arial]pies, otwarta - CANIS C'est la vie[/FONT] [FONT=Arial]pies, otwarta - LEXUS Eskimoski Domek[/FONT] [FONT=Arial]pies, otwarta - PACYFIC SKYLINE Galladria-Novitaris[/FONT] [FONT=Arial]pies, otwarta - WINTERFROST'S LANDER[/FONT] [FONT=Arial]pies, otwarta - EL MEJOR Eskimoski Domek[/FONT] [FONT=Arial]pies, championów - BALTO The Future is Ours[/FONT] [FONT=Arial]pies, championów - Winterfrost's PEGASO[/FONT] [FONT=Arial]pies, weteranów - AJAKS WALECZNY Fortunatus[/FONT] [FONT=Arial]suka, baby - Winter Melody MISS DYNAMITE[/FONT] [FONT=Arial]suka, szczeniąt - Takuna AMBICJA[/FONT] [FONT=Arial]suka, młodzieży - ARKTOGEA LARNA FORTUNATUS POLAND (FCI)[/FONT] [FONT=Arial]suka, młodzieży - BE AMAZING STAR Eskimos River[/FONT] [FONT=Arial]suka, młodzieży - FOREVER LOVING The Future is Ours[/FONT] [FONT=Arial]suka, młodzieży - GENIE FOR ESKIMO RIVER Galladria Novitaris[/FONT] [FONT=Arial]suka, pośrednia - G.I.JANE Galladria Novitaris[/FONT] [FONT=Arial]suka, pośrednia - Arktogea KATRINA[/FONT] [FONT=Arial]suka, pośrednia - TIFFANY BRAZIL Z PIERWSZEJ RĘKI[/FONT] [FONT=Arial]suka, otwarta - ALEX z Kociej Mafii[/FONT] [FONT=Arial]suka, otwarta - DEMI Dotyk Północy[/FONT] [FONT=Arial]suka, otwarta - KISS OF LIFE of Wolf Point[/FONT] [FONT=Arial]suka, otwarta - Husqvarna RAMONA[/FONT] [FONT=Arial]suka, championów - KAILUA de Ciukci[/FONT] [FONT=Arial]suka, championów - Winter Melody DOUBLE TROUBLE[/FONT]
 11. flashka-g

  Opole cacib 1.05.2011

  [quote name='INU']PSY Klasa młodzieży LINKOLN Eskimoski Domek-1 Zaltana STORM STARTER- nieobecny Klasa pośrednia ZAIR GLAMUR DJENTELMEN- oceniony poza oceną Klasa otwarta EL MAJOR Eskimski Domek LEGENDRE ADRIEN Północny Wiatr RAMIR Dotyk Północy / PACYFIC SKYLINE Gallaria Novitaris- 1 dosk, res.cacib Klasa championów Snowmist`s ONTARIO TREASURE- 1 CWC CACIB SUKI Klasa baby LA ISLA BONITA Sądeckie Pieszczochy- 1 BEST BABY, BIS BABY Klasa szczeniąt MERCI Eskimoski Domek- 1 BEST PUPPY, BIS PUPPY Klasa młodzieży EMIRA Dotyk Północy- 1 Zw.Mł, NJWR MIGOTKA z Krainy Nigdy Nigdy- 2 dosk. wł. Hardy Bartłomiej Klasa pośrednia BLISS Equanimity FLOWER OF LOVE Galladria Novitaris Oumiak`s ETHEREAL BEAUTY- 2 dosk. ZARINA WINTERS TALE- 1 CWC Klasa otwarta BRIGITTE BARDOT Freedome Choice DEMI Dotyk Północy NORI`S SILVER STAR Eskimoski Domek- 1 CACIB,BOB II BOG Klasa championów Arktogea EMANUELLE- niobecna KAILUA de Ciukci- 1 CWC, RES.CACIB LOVELACE ADA Północny Wiatr- 2 Klasa weteranów JAGIENKA z Coyoacan- 1 , III BIS WETERAN SONORA de Ciukci-2[/QUOTE] Cieszymy się że znowu z Meah poszalałyśmy na Bisie Baby:) Dziękujemy wszystkim za super atmosfere i ten.. sernik:):)
 12. flashka-g

  CACIB Opole, 30.04-1.05.2011

  [quote name='KaRa_']A ja mam pytanie czy z dworca PKP jest dobry i szybki dojazd na wystawe?[/QUOTE] myślę najlepiej wsiąść w autobus nr 11 na przystanku na ulicy Reymonta pod szkołą- i wysiąść po 2 przystankach pod Okrąglakiem- Oleska [url]http://www.mzkopole.pl/rozklad/0011/w.htm[/url].
 13. flashka-g

  CACIB Opole, 30.04-1.05.2011

  [B]Jakby ktoś był zainteresowany to informuje że dnia 30.04.2011r. w godzinach 9.00-13.00 w "Lecznicy na Wiejskiej" w Opolu wykonywane będzie badanie okulistyczne przez pracownika Katedry Chirurgii Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu lek. wet. Macieja Kiełbowicza, z możliwością uzyskania certyfikatu okulistycznego. Zainteresowanych proszę o wcześniejsze zapisywanie się telefonicznie.[/B] [URL]http://www.lecznicanawiejskiej.pl/[/URL] Lecznica mieści się w niedalekiej odległości od terenu wystawy.
 14. flashka-g

  Życzenia

  nie moge znależc topiku z życzeniami.. więc pisze tu o ile sie nie myle to nasza wspaniała [B][FONT=Arial Black]malawaszka[/FONT][/B] ma dzisiaj urodzinki...:loveu: samych słodyczy flashka tobie życzy:*:* sto lat :smilecol: :sweetCyb: :BIG: :new-bday:
 15. flashka-g

  RANKING WYSTAWOWY za rok 2009

  [quote name='piotrjan']Zanetta ma rację ranking powinnień powstać , zgodnie z tradycją !!![/QUOTE] Droga wolna! proszę twórzcie sobie. Ja nie wyrażam zgody aby dane mojego psa były zamieszczane w żadnym z wymyslonych rankingów i proszę uszanować moje zdanie.
 16. flashka-g

  Praga - CACIB 8/11/2009

  Ogromne Brawa dla Loczków:loveu:
 17. flashka-g

  HUSKY - prezentacje!!!

  Ciocia juz się nie może doczekać aż młodego przystojniaka wymizia:loveu::loveu::loveu: ma w sobie to... COŚ:p
 18. flashka-g

  Warszawa, 12.07.2009

  Gratulacje serdeczne dla wszystkich:multi: A najbardziej gratuluje po raz kolejny Aguś Tobie sukcesu Jasperka- młody jest świetny! Zauroczył mnie od pierwszego wejrzenia- ma w sobie to coś! Res. Cacib w suniach wzięła nasza Żyletka;)
 19. flashka-g

  Fotogaleria Sh

  Piotrze ja tak zapytam z czystej ciekawości.. nie bałeś sie inwestować w psa po takim ojcu? [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/9924/dharmandegarcimen2.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/4613/dharmandegarcimen3.jpg[/IMG] ...ciągle mnie zaskakujesz.
 20. flashka-g

  Katowice CACIB 2009 = Nominacja CRUFT'S 2010 !!!!

  [quote name='maga18']to dobrze, będzie cieplej :eviltong: co do oświetlenia to w tym namiocie na Słoweni co byłam było dobre światło, wystawy specjalistyczne odbywały się od 18:00 (w styczniu o tej godzienie była NOC!) a w namiocie było widno i zdjęcia wychodziły bardzo dobrze :grins:[/quote] Myślisz ze Katowice też pomyślały o dobrych świetlówkach?:eviltong: czekam na komentarze powystawowe;)
 21. flashka-g

  MWPR Rzeszów 07-08.02.2009

  [SIZE=5][B][COLOR=darkorchid]Sasquehanna FCI SATYNA[/COLOR][/B]- [COLOR=red]Nowy Młodzieżowy Champion Polski[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]Bardzo sie cieszymy z sukcesów naszej małej najpiękniejszej księżniczki!!!!:multi::multi::multi:[/COLOR]
 22. flashka-g

  Bydgoszcz 14-15.02.2009

  To sędzia chińskich grzywaczy z Austriii, raczej kojarzy mi sie jako sędzia od ozdobnych, ale ma chyba także uprawnienia na 2 gr. FCI. Wiem że sędziuje nawet dużo w Austrii, Niemczech i nawet sędziował w Hiszpanii.
 23. flashka-g

  Głogów, 23-25.01

  James.... po prostu..najpiękniejszy z najpiękniejszych :loveu: :loveu: :loveu: :iloveyou: :iloveyou: :bigcool: :klacz: :drink1: ;)
 24. flashka-g

  Głogów, 23-25.01

  No! Weronika super! Gratulacje!
 25. flashka-g

  Ranking 2008

  [QUOTE]kto jeździ na wystawy i chcąc nie chcąc jego pies jest brany w punktacji pod uwagę[/QUOTE] Ja tam uważam że każdy powienin decydować czy jego pies ma się znaleźć w rankingu, bo ktoś może na to akurat nie wyrażać zgody, a tym bardziej na publikacje punktow z osiągnięć. Ja proponuje ze względu że coraz więcej "naszych" psów zdobywa najwyższe laury na wystawach śwatowych i europejskich aby za ten Cacib na tej wystawie było tyle samo co za Zw.mŁ. A i ta punktacja co do wystaw championów tez jest troche przestarzała, bo dawno tam nie ma już ( mowie o Lesznie) lokat na BOG- jedynie kwalifikacja do finału. No i jak wczesniej pisałam jestem za zniesieniem dodatkowej punktacji za wystawy zagraniczne.
×