Jump to content
Dogomania

Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 698
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dorzucam Mishke do naszego bazarku, bo dla takich zwierzaków jest sens walczyć o każdy grosz.
Supergoga napisała w pierwszym poście, ze skrzywdziło Mishkę jakieś bydlę.
Jako wsiowy chów, protestuję! Bydlątka są super sympatycznymi i ufnymi zwierzakami.

Ten który znęcał sie nad Mishką może być potworem, sadystą, sk-synem (nie mylić z sukin...m, żeby suniek nie obrażać).
Generalnie okazuje się, że nasz język ojczysty w takich przypadkach okazuje się nader ubogi.
Brakuje określeń na takich zwyrodnialców i psychopatów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']dorzucam Mishke do naszego bazarku, bo dla takich zwierzaków jest sens walczyć o każdy grosz.
Supergoga napisała w pierwszym poście, ze skrzywdziło Mishkę jakieś bydlę.
Jako wsiowy chów, protestuję! Bydlątka są super sympatycznymi i ufnymi zwierzakami.

Ten który znęcał sie nad Mishką może być potworem, sadystą, sk-synem (nie mylić z sukin...m, żeby suniek nie obrażać).
Generalnie okazuje się, że nasz język ojczysty w takich przypadkach okazuje się nader ubogi.
Brakuje określeń na takich zwyrodnialców i psychopatów.[/QUOTE]

Masz rację, ja jako zootechnik z wykształcenia potwierdzam. Wszelkie bydło jest cudowne, mądre i rewelacyjne. Nie wiem, jak nazwać to coś!!!

Link to comment
Share on other sites

może wpisze coś humorystycznego o inteligentnych bydlątkach, do których zaliczała się również koza.
Koza lubiła mnie podszczypywać. Miałam kilka latek, więc obłaskawiałam ją czym popadło, a było biednie, więc jakiś chlebek, jabłuszko z sadu, trawka od sąsiada zza płotu, bo tam jeszcze nie wyżarła.
Generalnie fajne zwierzątko, które chowało się za mnie, gdy zobaczyło na horyzoncie mojego dziadka. Ja z kolei sztywniałam ze strachu, bo dziadek miał paskudny charakter (niech spoczywa w pokoju).
Im bardziej nie lubiłam dziadka, tym większą atencją darzyła mnie koza. Doszło do tego, że nie mogłam wyjść poza ogrodzenie, jeśli jej nie pogłaskałam, bo ryja darła na całą okolicę.
No i co? Wcale nie takie głupie są bydlątka, rogacizna czy też parzystokopytne, jakkolwiek je nazwać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irlandzkie']Witamy, Mishka jest już u nas. Jest przecudownym dzieckiem. Wszystko u niej w porządku, apetycik dopisuje, humor również, więc najważniejsze-nie przeżyła za bardzo zmiany miejsca.[/QUOTE]

Dzień dobry :) tak myślałam, że ja bardziej przeżyję to rozstanie niż Misha, ale to lepiej dla maludy :)

Proszę zwrócić uwagę na jej:
1. nos - miała pobraną zeskrobinę, nie stwierdzono nużycy, ale nie podoba mi się to bo według mnie teraz podobne 'placki' zaczynają jej się robić na górnych powiekach;
2. uszy - miała czyszczone w piątek i pani, która czyściła mówiła że ta wydzielina z uszu jest dziwna;
3. opuszki tylnych łap - wg. mnie coś tam - między opuszkami - jej się 'robi', niech Pani na to spojrzy fachowym okiem.

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie i proszę wygłaskać Mishę ode mnie :) :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irlandzkie']Witamy, Mishka jest już u nas. Jest przecudownym dzieckiem. Wszystko u niej w porządku, apetycik dopisuje, humor również, więc najważniejsze-nie przeżyła za bardzo zmiany miejsca.[/QUOTE]

Dziękujemy za informację. Cały czas trzymamy kciuki za pobyt i rehabilitację maludy :-D
Prosimy, bardzo prosimy o choć krótkie informacje o tym jak sobie radzi Misha i czy odzyskuje sprawność. Pozdrawiamy i dziękujemy za opiekę i szansę dla niej. To naprawdę fajowy psiak.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...