Jump to content
Dogomania

RUDA ZUZIA

Members
 • Content Count

  2,859
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

About RUDA ZUZIA

 • Rank
  Zuzia i Pcioła

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.dogomania.com/forum/topic/93630-mini-2-szczeniaczki-ratlerekchihuahua-ju%C5%BC-w-domach/page-161

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Poznań

Recent Profile Visitors

628 profile views
 1. Wszystko u nas w porządku.Docieramy się,Pimpuś robi się coraz odważniejszy.No i coraz mniej podlewa domek a coraz więcej ogródek :).Dostał własną leżankę ale i tak najbardziej lubi spać w łóżeczku.
 2. Żyjemy sobie powolutku :) Strasznie dużo się u nas wciąż dzieje i nie nadążam tutaj dodawać zdjęć.Właśnie odkryłam,że mam jeszcze zaległe-zapomniane sprzed operacji Pimpusia. To zdjęcia z 23 czerwca.
 3. Jestem ciociu i czuwam nad wszystkim.No bo jakby sobie poradzili beze mnie?Pilnuję tu wszystkiego nawet Pimpka wyprowadzam na spacer.Pokazuję mu jak się chodzi na smyczy.On jeszcze się boi i woli być na rączkach u mamci.Ale myślę,że z czasem zacznie mnie naśladować. Pcioła :)
 4. Oj,mam za mało rąk.Co ja bym zrobiła gdyby każde chciało na rączki? :)
 5. A to już dzisiejsze.Jeszcze wyraz oczek nie jest taki jak przedtem.Musi minąć trochę czasu i rany muszą się zabliźnić.
 6. Pimpuś-złodziej damskich (i nie tylko) serc :D Zgłoszę na Niego reklamację,bo nikt mnie nie uprzedził,że ma taką siłę rażenia :P
 7. Gucio też był brany pod uwagę ale został przegłosowany Pimpuś :) Trzymaj Elfi kciuki,trzymaj mocno.Termin się zbliża a ja w strachu. Ale przecież musi być dobrze,prawda?
 8. Cześć Ciocie. Życie z Pimpusiem jest coraz ciekawsze i coraz bardziej mi się podoba :) Co prawda nie lubię gdy zajmuje mi kolanka Mamci ale Mamcia dzieli nas równo.Poza tym Pimpuś coraz to bardziej się ośmiela i robi samodzielne coraz to dłuższe wycieczki.W pierwsze dni trzymał się kurczowo Mamci a teraz już sam oddala się na kilka metrów.Fajnie jest mieć znów kumpla.Pomagam mu trochę,pokazuję,że nie trzeba się tu niczego bać.On chodzi za mną i jest coraz to śmielszy.
 9. Ciociu Elfi, Dziękuję,że o mnie pamiętasz.Fajny jest ten mój braciszek chociaż czasem się na niego denerwuję.Ale on mi zawsze ustępuje to dajemy radę :) Razem już oszczekujemy wrogów i jest mi raźniej jak mam obok siebie Pimpka co szczeka razem ze mną,bo mamcia nigdy się tego nie nauczyła. No i podobno już zostaje z nami na zawsze,tak przynajmniej słyszałam...A,niech sobie zostanie,nawet go trochę polubiłam i nie zajmuje dużo miejsca:) Pcioła :)
 10. Uczymy się normalnego życia. Pimpuś poznaje świat,bardzo go jeszcze razi słońce ale za to dzisiaj zaliczył pierwszą "głupawkę" z Pciołą :D
 11. Nawet go trochę polubiłam,chociaż zajmuje mi kawałek łóżka.
×