Jump to content
Dogomania

eloonia

Members
 • Content Count

  600
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

3 Followers

About eloonia

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Poznań
 • Interests
  posiadam
 • Occupation
  wiedźma

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Lilk_a moja wpłata dotyczyła deklaracji za listopad/grudzień 2012 i styczeń 2013. Jak w tytule wpłaty "ELOONIA DLA SAMA XI-XII/2012 I/2013". Proszę o korektę w arkuszu kalkulacyjnym, bo za chwilę znów będę w "raporcie zaległości". Dziękuję. [quote name='lilk_a'][INDENT] [SIZE=3][FONT=georgia][I]aktualne rozliczenie [B][B][URL="http://www.lilka.grabalski.gre.pl/sami2012.xls"][B]Arkusz kalkulacyjny rozliczeń Samiego[/B][/URL][/B][/B][URL="http://www.lilka.grabalski.gre.pl/sami2012.xls"]([SIZE=2]kliknąć trzeba i sobie ściągnąć albo otworzyć ;-) )[/SIZE][/URL] [COLOR=#ff0000][SIZE=4] [U][
 2. Zapraszam na bazarek na bdt iwoniam, a na nim ciuszki w różnych rozmiarach, również te duże, dodatki i biżuteria:

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/234436

  Proszę o informację w profilu jeśli nie życzysz sobie takich wpisów.

 3. [quote name='lilk_a']jest też taka szkoła , przy opiekunie , któremu pies ufa , naraża się psa na jeszcze większy stres , np kiedy boi się jadącego roweru , albo psów to konfrontuje się psa na siłę z takim zagrożeniem , obojętnie jak na to reaguje , do skutku .. ale jak dla mnie to wręcz siłowa metoda [/QUOTE] Najpierw musiałby komuś zaufać. Co do tego, że narażamy psa na stres - nie da się tego uniknąć jeśli ma się rozwijać. Pewien poziom stresu jest dobry i motywujący. Ale odczulać na poszczególne bodźce można stopniowo i bez drastycznych metod. Na pewno nie jestem za tym żeby robić c
 4. [quote name='lilk_a'][U][I] Liliana.M[/I][/U] [B]Lilka, jezeli moge doradzic, to przekaz prosze osobie w hotelu, ktora sie nim opiekuje, zeby wziala ze soba do boksu male krzeselko, usiadla w koncie i nie nie robila, nie odzywala sie, patrzyla przed siebie... Posiedziala z 15 min. i wyszla. Powtarzala to tak czesto, az pies podejdzie, zaintrygowany. W chwili, gdy sie zblizy, nie wolno nic robic, nie odzywac sie, tylko czekac na dalsza reakcje. Gdy sytuacja bedzie stabilna, a pies po spojrzeniu w oczy, nie cofnie sie, to mozna otworzyc dlon i nie wysuwajac jej w jego strone, tylko caly czas
 5. Wprawdzie dziś na konferencji/szkoleniu była mowa o stresie w warunkach schroniska, ale zapytałyśmy o dwa psy, które są już od dłuższego czasu w hotelach i nie szukają kontaktu z człowiekiem. Jeden to nasza fundacyjna Misia, drugi to Sami... teoretycznie powinny mieć/ dostać tyle czasu ile potrzebują, żeby otworzyć się na ludzi... praktycznie i Misia i Sami po wielu m-cach przebywania obok człowieka potrafią oswoić stres na tyle by żyć dokładnie "obok"... Lilk_a świetnie to ujęła: "jedynym jego postępem jest chyba to że przeżył te lata". Idealną sytuacją byłoby znalezienie spokojnego domu
 6. [quote name='Maciek777']Dzięki! Potraktuję to jako komplement...że mogę współpracować z mądrymi ludźmi;) [/QUOTE] Proszzzzz... ;) Baaaardzo się cieszę, że Sami trafił do Psanatorium i jestem pewna, że zrobi postępy.
 7. [quote name='lilk_a']ja też się chyba trochę denerwuję ;)[/QUOTE] Hehe.... sie denerwujemy "razem" :evil_lol:
 8. Sami, grzeczny bądź w podróży! :) [I][COLOR=#808080]Chyba trochę się denerwuję...[/COLOR][/I]
 9. Ile Sami ma lat? Dwa lata u Jamora, a wcześniej...? Tak mi wychodzi że +- 4 może mieć? Boszzzzz... naprawdę wierzę, że ktoś go w końcu pokocha i przyjmie do Rodziny... jestem z tych niepoprawnych optymistów co nie tracą nadziei nawet jak pies siedzi w schronie przez lata. Sami u Jamora zrobił postępy i w Psanatorium też na pewno zrobi krok/skok do SWOJEGO DOMKU :)
 10. Wiem tyle co tu na wątku przeczytałam, kiedy dostałam od Ciebie zaproszenie (na ten wcześniejszy nie zaglądałam) i zupełnie nie kojarzę gdzie Sami był w schronie i skąd trafił do Jamora. Ale jak mówisz, że wraca na "stare śmieci" to wierzę bez zastrzeżeń :)
 11. [quote name='lilk_a']będzie dobrze ... prawda ?[/QUOTE] Pewnie, że będzie dobrze -> nie ma innej opcji!!! :) W Psanatorium są mądrzy ludzie i na pewno Sami będzie miał czas na ochłonięcie po podróży i zmianie miejsca. Mam też nadzieję, że niedługo poznam chłopaka osobiście :) w ten weekend nie dam rady, ale może w przyszły go odwiedzę :multi: Lil_ka jeszcze raz wielki szacunek za to, że mimo wszelkich przeciwności nie odpuściłaś i cały czas walczysz o Samiego. Szczerze mówiąc ciągle jestem pod wrażeniem tego jak prowadzisz "księgowość Samiego" i jak to wszystko ogarniasz :loveu:
 12. Też właśnie zrobiłam październikowe "klik" :) i może przedwcześnie, ale myślę o transporcie Samiego do Psanatorium. Gdzie dokładnie jest ta Warka? Możecie podać np. kod pocztowy, albo napisać jakąś dużą miejscowość w pobliżu? To jest Warka w okolicach W-wy między Grójcem a Garwolinem? Czy może nazwę pomyliłam?
 13. [quote name='magdyska25']Lilk_a Ty to jesteś złota kobieta, mnie to już dawno by szlak jasny trafił....[/QUOTE] Lilk_a szacunek za cierpliwość, mnie też już dawno szlag by trafił.
 14. [quote name='Bjuta']Ja tu tak rzadko bywam, że nie mam nic do gadania. Moja deklaracja oczywiście jest aktualna.[/QUOTE] W sumie to ja też nie mam nic do gadania, bo bywam chyba jeszcze rzadziej i gdyby nie subskrybcja to nie wiedziałabym co się u Samiego dzieje.
 15. [quote name='lilk_a'][I][B] [SIZE=3][COLOR=#ff0000]odpowiedź czy jedzie czy nie mam dać najszybciej jak to możliwe (choćby dzisiaj) więc czekam na Wasze zdanie[/COLOR][/SIZE] [/B][/I][/QUOTE] Chyba nie muszę pisać, że jestem na TAK TAK TAK? :) Ile nam deklaracji brakuje jeszcze?
×
×
 • Create New...